Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12/256 GB Tytanowy Srebrny - Titanium Whitesilver
3.73827
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Samsung Galaxy S25 Ultra 256 GB Titanium Whitesilver
Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB tytanowy srebrny jest smartfonem klasy premium zaprojektowany dla osób, które oczekują od sprzętu maksymalnej wydajności. Zaawansowany system czterech aparatów tylnych: główny 200 Mpix, ultraszerokokątny 50 Mpix, szerokokątny 50 Mpix i teleobiektyw 10 Mpix oraz przedni 12 Mpix sprawiły, że stał się najlepszym telefonem do zdjęć w 2025 roku. Dzięki dużemu wyświetlaczowi 6,9 cala można wygodnie oglądać ulubione filmy i seriale, grać w gry czy edytować nawet najmniejsze detale nagranych zdjęć i wideo. Dzięki pojemnemu akumulatorowi o pojemności 5000 mAh i obsłudze szybkiego ładowania przewodowego 45 W idealnie sprawdzi się podczas wielogodzinnych wideorozmów, angażujących rozgrywek czy podczas rysowania dołączonym do zestawu z Samsungiem S25 Ultra 256GB Titanium Whitesilver rysikiem S Pen, który dzięki precyzji i wysokiej czułości sprawdzi się nie tylko przy programach graficznych, gdy nie masz pod ręką tabletu, ale też pomoże podczas profesjonalnej edycji zdjęć.
Zdjęcia i filmy w najlepszym wydaniu w Samsung S25 Ultra
Z Samsungiem Galaxy S25 Ultra wykonasz profesjonalne zdjęcia i nagrasz dynamiczne filmy niczym ze studia dzięki obiektywowi przedniemu 12 Mpix oraz czterem aparatom tylnym: głównemu 200 Mpix z OIS i technologią Dual Pixel, ultraszerokokątnemu 50 Mpix z kątem widzenia 120 stopni, szerokokątnemu 50 Mpix i teleobiektywowi 10 Mpix z ultrastabilizacją obrazu i 3-krotnym optycznym zoomem. Zaawansowane kamery nagrywają wideo w rozdzielczości 8K przy 60 kl./s, zaś przy pomocy funkcji Auto Trim automatycznie możesz stworzyć szybkie rolki gotowe do publikacji w social mediach lub na platformach wideo. Funkcja asystenta aparatu Photo Assist precyzyjnie rozpoznaje obiekty, po czym automatycznie dobiera odpowiedni tryb fotograficzny. Object-aware Engine automatycznie dopasowuje ustawienia aparatu do warunków oświetleniowych, zaś ProVisual Engine umożliwia zaawansowaną edycję zdjęć i filmów.
Dynamic AMOLED 2X - Nasycone kolory i płynna grafika
Samsung Galaxy S25 Ultra 5g 256GB został wyposażony w duży i czytelny 6,9-calowy wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X o rozdzielczości 3120 x 1440 pikseli (QHD+), 416 ppi oraz bogatą paletą 16,7M kolorów zapewnia płynną i realistyczną animację, co czyni go dobrym wyborem do grania i oglądania. Dzięki jasności szczytowej 2600 nitów ekran pozostaje czytelny nawet w pełnym słońcu i podczas słabych warunków oświetleniowych. Dynamic AMOLED 2X posiada adaptacyjne odświeżanie ekranu 120 Hz, dzięki któremu automatycznie dostosowuje częstotliwość do wykonywanych zadań, co przekłada się na większą energooszczędność. Całość zabezpieczono wytrzymałym szkłem ochronnym Corning Gorilla Glass Victus 2 odpornym na zarysowanie, pęknięcie, stłuczenie i zachlapanie.
Chipset Qualcomm Snapdragon 8 Elite 4 Gen for Galaxy
Telefon premium Samsung Galaxy S25 Ultra został wyposażony w potężny 8-rdzeniowy chip Qualcomm Snapdragon 8 Elite for Galaxy zaprojektowany w technologii 3 nm z zegarem procesora 4,47 GHz, który stworzono z myślą o większej wydajności AI. Dzięki płynnemu połączeniu w układzie SoC z kartą graficzną Adreno 830 i jednostką przetwarzania neuronowego Hexagon zapewnia szybszą responsywność i płynne działanie inteligentnych funkcji AI. W Samsung S25 Ultra znajduje się system operacyjny Android 15 z nowym interfejsem One UI 7, który będzie otrzymywał aktualizację oprogramowania przez kolejne 7 lat. Całość chroniona jest przez system bezpieczeństwa Galaxy Knox. Dzięki 12 GB RAM nawet najbardziej zaawansowane aplikacje, gry i sztuczna inteligencja Samsung Galaxy AI będą działały szybko i płynnie. Posiada standard łączności 5G, Wi-Fi, NFC i Bluetooth 5.3, a także Dual SIM, który mieści dwie karty NanoSIM lub dwie karty eSIM (bądź jedna NanoSIM i jedna eSIM).
Galaxy AI i Google Gemini - Inteligentna technologia pod ręką
Dzięki sztucznej inteligencji Galaxy AI i Google Gemini, smartfon Samsung Galaxy S25 Ultra łatwo dostosowuje się do preferencji użytkownika ułatwiając mu obsługę urządzenia i szybki dostęp do zaawansowanych funkcji AI, jak chociażby Auto Trim do automatycznego przycinania nagrań i robienia rolek czy Audio Eraser, który może wykryć sześć rodzajów dźwięków i wymazać z nagrania niepożądane szumy zaledwie w chwilę. Stwórz swoje własne studio dźwiękowe, nagraniowe i fotograficzne z nowym Samsung S25 Ultra. Korzystaj również z innych inteligentnych funkcji, jak szybkie wyszukiwanie po zakreśleniu lub usłyszeniu, tłumaczenie rozmów głosowych na języki obce w czasie rzeczywistym, inteligentna edycja zdjęć i obrazów, sporządzanie szybkich streszczeń, notatek bez konieczności pisania czy przejrzystych podsumowań dnia. Dzięki dostępowi do AI Google, użytkownik może prowadzić rozmowy z Gemini Live, który udziela natychmiastowych odpowiedzi. Z kolei Now Bar usprawnia działanie interfejsu zgodnie z intencją użytkownika i dodaje nowe funkcjonalności umożliwiając śledzenie w czasie rzeczywistym nagrań głosowych, statusów i timerów.
Pojemna bateria w Samsungu Galaxy S25 Ultra
W Samsungu Galaxy S25 Ultra 256 GB umieszczono bardzo pojemną baterię 5000 mAh, która zapewnia aż do 31 h odtwarzania wideo, a także wytrzymuje do 2000 cykli ładowania. Energię można uzupełniać przewodowo przez kabel USB typu C z ładowarką sieciową o mocy 45 W lub większej (brak w zestawie) bądź indukcyjnie ze standardem Qi2 czy ładować zwrotnie. Zaopatrz się w dedykowaną ładowarkę sieciową do telefonu Samsung 25 W GaN EP-T2510 bądź ładowarkę bezprzewodową Samsung EP-OR900 i uzupełniaj poziom baterii wedle swojego uznania.
Duet wytrzymałości i nowoczesnego designu
Telefon Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB Titanium Whitesilver charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją i praktycznym, nowoczesnym designem, który dobrze leży w dłoni zmniejszając ryzyko upuszczenia urządzenia i zwiększa wygodę użytkowania. Cienka, aluminiowa ramka klasy kosmicznej Armor Aluminum z klasą odporności IP68 sprawia, że Samsung S25 Ultra srebrny jest wodoodporny i pyłoszczelny. Do zestawu dołączono praktyczny rysik S Pen zwiększający precyzję i wygodę obsługi urządzenia. Jeśli chcesz zapewnić dodatkową ochronę smartfonowi i przy okazji odmienić jego wygląd, zapoznaj się z szerokim wyborem wytrzymałych etui do Samsung Galaxy S25 Ultra.

Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6,9" |
| System operacyjny | Android 15 (One UI 7) |
| Rozdzielczość ekranu | 3120 x 1 440 pikseli (Quad HD+) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~500 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 200 MP - główny, 50 MP - ultraszerokokątny, 50 MP - peryskopowy teleobiektyw (5x), 10 MP - teleobiektyw (3x) |
| Aparatu przedni (MP) | 12 MP |
| Przysłona | f/1.7 - główny, f/1.9 - ultraszerokokątny, f/3.4 - peryskopowy, f/2.4 - teleobiektyw, f/2.2 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (7680 x 4320), 30 kl./s, Slow motion: FullHD 1080p (do 240 kl./s), FullHD 1080p (do 120 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (8‑rdzeniowy) |
| Układ graficzny | Adreno 830 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 5 000 mAh (szczytowa), 4855 mAh (znamionowa); Czas pracy: do 31h (odtwarzania video) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 45 W - ładowanie przewodowe, 15 W - ładowanie bezprzewodowe |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi‑Fi 7, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nanoSIM lub nanoSIM + eSIM lub 2 x eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB‑C 3.2 Gen1 z DisplayPort, brak jacka audio |
| Nawigacja satelitarna | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Ekran: szkło Corning Gorilla Armor 2, Ramka: Tytan, Tył: Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Odporność | Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP68) |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie dla urządzeń Samsung Gear, Samsung DeX oraz SmartThings, Funkcja Android ASHA |
| Wysokość (mm) | 162,8 mm |
| Szerokość (mm) | 77,6 mm |
| Grubość (mm) | 8,2 mm |
| Waga (g) | 218 g |
| Kolor | Srebrny |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Rysik, Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja |
| Kod sklepu (SKU) | SMS938BZSDEUB |
| Kod producenta (EAN) | 8806097022459 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.