Samsung Galaxy S25+ 5G 12/512 GB Jasnoniebieski - Icyblue
2.92887
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Samsung Galaxy S25+ 512 GB Icyblue
Samsung Galaxy S25+ 512GB błękitny to telefon z większą przekątną ekranu i wydajniejszą baterią, niż bazowy model serii Galaxy S25. Wydajny procesor Qualcom Snapdragon 8 Elite czwartej generacji został zaprojektowany dla lepszej obsługi funkcji AI. Samsung S25+ jest telefonem z dobrą baterią i inteligentnym oszczędzaniem energii oraz szybszym ładowaniem przewodowym, niż przy modelu bazowym, dzięki czemu stanowi dobre rozwiązanie dla tych, którzy oczekują dłuższego czasu pracy. Zaawansowany system aparatów sprawdzi się przy wykonywaniu profesjonalnych zdjęć - również nocnych. Wyświetlacz z większą przekątną i dużą częstotliwością odświeżania zapewni płynność animacji podczas streamingu czy grania. Smartfon Samsung Galaxy S25 5G posiada solidną konstrukcję z lekką, aluminiową ramką i szkło Corning Gorilla Glass Victus 2, co zabezpieczy urządzenie przed uszkodzeniami na długi czas.
Uchwyć najlepsze ujęcia z Samsungiem S25+
Wykonaj zachwycające ujęcia z systemem trzech aparatów tylnych w Samsungu Galaxy S25+: głównym 50 Mpix z OIS i technologią Dual Pixel, ultraszerokokątnym 12 Mpix z kątem widzenia 120 stopni i teleobiektywem 10 Mpix z 3-krotnym bezstratnym zoomem jakości optycznej oraz przednim aparatem 12 Mpix - stworzonym do profesjonalnych selfie. Dzięki zaawansowanemu asystentowi aparatu Photo Assist stworzysz ujęcia jak ze studia: automatycznie wyprostuje kadry, wyostrzy obraz i usunie przypadkowe osoby i obiekty, dzięki czemu zachowasz wspomnienia w ich najlepszej formie. Z funkcją Nightografii stworzysz wyraźne zdjęcia po zmroku z naturalnie odwzorowanymi kolorami skóry. Samsung S25+ umożliwia nagrywanie filmów w wysokiej rozdzielczości 8K przy 60 kl./s oraz automatyczne przycinanie do krótkich rolek na sociale z funkcją Auto Trim.
Dynamic AMOLED 2X - Bogactwo detali i płynna grafika
W smartfonie Samsung Galaxy S25+ znajduje się większy, niż w bazowym modelu 6,7 calowy ekran Dynamic AMOLED 2X o rozdzielczości 3120 x 1440 pikseli (QHD+), 416 ppi, palecie 16,7 M kolorów i jasności szczytowej 2600 nitów, który zapewnia realistycznie odwzorowane kolory, bogate detale i doskonałą czytelność nawet w pełnym słońcu. Adaptacyjne odświeżanie ekranu 120 Hz automatycznie dostosowuje częstotliwość do wykonywanych czynności - wysoką podczas dynamicznych animacji w grach i filmach i niższą podczas wykonywania czynności statycznych bądź w stanie bezczynności. Takie rozwiązanie przekłada się na większą energooszczędność urządzenia, dzięki czemu bateria starcza na dłuższy czas pracy. Wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X chroniony jest przez wytrzymałe szkło Corning Gorilla Glass Victus 2, dzięki czemu pozostaje odporny na zarysowania, stłuczenia i pęknięcia.
Snapdragon 8 Elite 4 Gen - Stworzony pod sztuczną inteligencję
Smartfon Samsung Galaxy S25+ napędzany jest przez 8-rdzeniowy chipset Qualcomm Snapdragon 8 Elite for Galaxy wykonany w technologii 3 nm z zegarem procesora 4,47 GHz. To potężny procesor zaprojektowany specjalnie dla większej wydajności AI. Został połączony z GPU Adreno 830 i NPU Hexagon przy zachowaniu pełnej kompatybilności wszystkich komponentów. Przekłada się to na szybszy przepływ danych pomiędzy nimi, co jest szczególnie istotne dla płynnego działania zaawansowanych funkcji Galaxy AI i Gemini. W Samsung Galaxy 25+ znajduje się system operacyjny Android 15 z nowym interfejsem stworzonym dla AI - One UI 7, a do tego aż 7 lat aktualizacji oprogramowania gwarantując pełne wsparcie systemowe. 12 GB pamięci RAM zapewni płynne działanie sztucznej inteligencji Samsung Galaxy AI oraz nawet bardziej zaawansowanych aplikacji czy gier mobilnych. Samsung S25 + posiada standard łączności 5G, Wi-Fi, NFC i Bluetooth 5.3, a także innowacyjny system bezpieczeństwa Samsung Knox zapewniający skuteczną ochronę danych osobowych i systemu. Telefon Samsung Galaxy S25 Plus wyposażono w Dual SIM na dwie karty NanoSIM lub dwie karty eSIM (lub jedną NanoSIM, a drugą eSIM).
Galaxy AI i Google Gemini - Sięgnij po inteligentne rozwiązania
Telefon Samsung S25+ 256 GB posiada inteligentne funkcje Galaxy AI i Google Gemini, a dzięki uczeniu maszynowemu łatwo dostosowuje się do preferencji użytkownika ułatwiając obsługę urządzenia. Wyposażony został w inteligentne widgety, jak nowy Now Bar, który usprawnia działanie interfejsu i dodaje nowe funkcjonalności bez konieczności odblokowywania telefonu, Auto Trim do automatycznego przycinania nagrań na rolki na social media, Audio Eraser to usuwania niechcianych dźwięków z nagrań czy Photo Assist - inteligentnego asystenta aparatu, dzięki któremu można łatwo edytować zdjęcia, aby wyglądały bardziej profesjonalnie. Dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji w Samsung Galaxy S25+ możliwy jest również chat z Gemini Live, który udziela natychmiastowych odpowiedzi, wyszukiwanie informacji po zakreśleniu obiektu bądź usłyszeniu utworu, wykonywanie krótkich streszczeń notatek i filmów czy wykonywanie szybkich podsumowań dnia.
Wydajna bateria i szybsze ładowanie Samsunga S25+
Samsung S25+ został wyposażony w pojemny akumulator 4900 mAh, który wystarczy do 30 godzin nieprzerwanego odtwarzania wideo. Żywotność baterii do 2000 cykli zapewnia jej długi czas pracy. Samsung Galaxy S25+ może być ładowany przewodowo przez złącze USB-C z mocą 25 W bądź wyższą albo bezprzewodowo ze standardem Qi2. Zestaw nie zawiera ładowarki, co daje większą swobodę wyboru - możesz skorzystać z ładowarki sieciowej Samsung 25W lub indukcyjnej Samsung EP-OR900.
Wytrzymała obudowa o nowoczesnym wyglądzie
Samsung Galaxy S25+ 512 GB Icyblue posiada elegancką i solidną obudowę z cienkimi ramkami Armor Aluminum, które nie tylko poprawiają trwałość telefonu, ale również zapewniają pewniejszy chwyt zapobiegając upuszczeniu. Samsung S25+ 512 GB spełnia standard odporności IP68, co jest gwarancją ochrony przed kurzem, pyłem i zanurzeniu w wodzie słodkiej do 1,5 m przez nawet 30 minut. Jeśli chcesz zapewnić skuteczniejszą ochronę lub odświeżyć wygląd urządzenia, postaw na etui do Samsung Galaxy S25+ i zapewnij większe bezpieczeństwo telefonu.
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| System operacyjny | Android 15 |
| Rozdzielczość ekranu | 3120 x 1440 pikseli; Quad HD+ |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~513 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix - główny, 12 Mpix - ultraszerokokątny, 10 Mpix - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 12 Mpix |
| Przysłona | f/1.8 - tylny obiektyw główny, f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny, f/2.4 - tylny teleobiektyw, f/2.2 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (30 kl./s), UHD 4K (do 120 kl./s), FHD (do 240 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (2x 4.32 GHz + 6x 3.53 GHz) |
| Układ graficzny | Qualcomm Adreno 830 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 4900 mAh (szczytowa), 4755 mAh (znamionowa); Bateria litowo - polimerowa; Do 30 godzin odtwarzania wideo; Min. żywotność baterii: 2000 cykli |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | Super Fast Charging 2.0 - 45 W; Ładowanie bezprzewodowe - 15 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.4, NFC |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2x nanoSIM; 2x eSIM; nanoSIM + eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C, 2x gniazdo NanoSIM |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass Victus 2; Ramka: Armor Aluminium |
| Odporność | IP68 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Głośniki stereo; Dolby Atmos; Układ dwóch mikrofonów; Funkcja Adapt Sound; Wsparcie dla kodeków; Samsung Seamless Codec (SSC); UHQ Upscaler; Android Audio Streaming for Hearing Aid (ASHA); Wsparcie Samsung DeX; Inteligentne funkcje AI (Boost dialog). |
| Wysokość (mm) | 158,4 mm |
| Szerokość (mm) | 75,8 mm |
| Grubość (mm) | 7,3 mm |
| Waga (g) | 190 g |
| Kolor | Niebieski |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Przewód USB; Igła do wysuwania tacki sim; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SMS936BLBGEUB |
| Kod producenta (EAN) | 8806095857046 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.