Samsung Galaxy S25+ 5G 12/256 GB Różowo-złoty - Pinkgold
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Samsung Galaxy S25+ 256 GB Pinkgold
Samsung Galaxy S25+ 256GB złoty jest telefonem z potężnym procesorem Snapdragon 8 Elite 4 generacji, który został zaprojektowany pod obsługę zaawansowanych funkcji Galaxy AI, wymagających aplikacji i dynamicznych animacji, które można oglądać bez opóźnień na ekranie o wysokiej rozdzielczości i dużą częstotliwością odświeżania ekranu. Samsung S25+ to smartfon z dobrą baterią i inteligentnym oszczędzaniem energii, który zapewni dłuższy czas pracy, niż bazowy model serii. Solidna konstrukcja z cienkimi, aluminiowymi ramkami, szkłem Corning Gorilla Glass Victus 2 i klasą odporności IP68 gwarantują wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniem.
Zaawansowane aparaty w Samsung Galaxy S25+
W smartfonach Samsung Galaxy S25+ znajdują się trzy zaawansowane aparaty tylne: główny 50 Mpix z OIS i technologią Dual Pixel, tylny obiektyw ultraszerokokątny 12 Mpix z kątem widzenia 120 stopni i teleobiektyw 10 Mpix z 3-krotnym zoomem jakości optycznej. Na froncie urządzenia umieszczono przedni aparat 12 Mpix do tworzenia profesjonalnych selfie. Dzięki licznym filtrom i trybom fotograficznym wykonasz zachwycające zdjęcia, jak chociażby Nightografia do wyraźnych zdjęć przy słabym oświetleniu. Asystent aparatu Photo Assist automatycznie wyprostuje kadry, usunie niechciane osoby i obiekty ze zdjęcia oraz wyostrzy zdjęcia, dzięki czemu będą wyglądać jak za studia. Nagrywaj filmy w rozdzielczości 8K przy 60 kl./s i przytnij je do gotowych rolek na social media z funkcją Auto Trim.
Dynamic AMOLED 2X - Wysoka jakość obrazu
Samsung Galaxy S25+ posiada kolorowy wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X o przekątnej ekranu 6,7 cala i rozdzielczości QHD+ (3120 x 1440 pikseli), który dzięki zagęszczeniu 416 ppi i palecie 16,7 M kolorów zapewnia bogatą grafikę z realistycznym odwzorowaniem barw i szczegółów. Jasność szczytowa 2600 nitów zapewnia dobrą widoczność wyświetlanego obrazu nawet w pełnym słońcu czy przy słabych warunkach oświetleniowych. Z kolei adaptacyjne odświeżanie ekranu 120 Hz automatycznie dostosowuje częstotliwość do wykonywanych zadań - większa podczas dynamicznych animacji i mniejsza przy zadaniach statycznych lub w stanie bezczynności, co zwiększa energooszczędność. Powierzchnia wyświetlacza Dynamic AMOLED 2X chroniona jest przed zarysowaniem, pęknięciem i stłuczeniem solidnym szkłem Corning Gorilla Glass Victus 2.
Snapdragon 8 Elite 4 Gen - Chipset dla inteligentnych rozwiązań AI
Smartfon Samsung Galaxy S25+ napędzany jest przez 8-rdzeniowy chipset Qualcomm Snapdragon 8 Elite for Galaxy wykonany w technologii 3 nm z zegarem procesora 4,47 GHz. To potężny procesor zaprojektowany specjalnie dla większej wydajności AI. Został połączony z GPU Adreno 830 i NPU Hexagon przy zachowaniu pełnej kompatybilności wszystkich komponentów. Przekłada się to na szybszy przepływ danych pomiędzy nimi, co jest szczególnie istotne dla płynnego działania zaawansowanych funkcji Galaxy AI i Gemini. W Samsung Galaxy 25+ znajduje się system operacyjny Android 15 z nowym interfejsem stworzonym dla AI - One UI 7, a do tego aż 7 lat aktualizacji oprogramowania gwarantując pełne wsparcie systemowe. 12 GB pamięci RAM zapewni płynne działanie sztucznej inteligencji Samsung Galaxy AI oraz nawet bardziej zaawansowanych aplikacji czy gier mobilnych. Samsung S25 + posiada standard łączności 5G, Wi-Fi, NFC i Bluetooth 5.3, a także innowacyjny system bezpieczeństwa Samsung Knox zapewniający skuteczną ochronę danych osobowych i systemu. Telefon Samsung Galaxy S25 Plus wyposażono w Dual SIM na dwie karty NanoSIM lub dwie karty eSIM (lub jedną NanoSIM, a drugą eSIM).
Galaxy AI i Google Gemini - Otwórz się na więcej możliwości
Telefon Samsung S25+ 256 GB posiada inteligentne funkcje Galaxy AI i Google Gemini, a dzięki uczeniu maszynowemu łatwo dostosowuje się do preferencji użytkownika ułatwiając obsługę urządzenia. Wyposażony został w inteligentne widgety, jak nowy Now Bar, który usprawnia działanie interfejsu i dodaje nowe funkcjonalności bez konieczności odblokowywania telefonu, Auto Trim do automatycznego przycinania nagrań na rolki na social media, Audio Eraser to usuwania niechcianych dźwięków z nagrań czy Photo Assist - inteligentnego asystenta aparatu, dzięki któremu można łatwo edytować zdjęcia, aby wyglądały bardziej profesjonalnie. Dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji w Samsung Galaxy S25+ możliwy jest również chat z Gemini Live, który udziela natychmiastowych odpowiedzi, wyszukiwanie informacji po zakreśleniu obiektu bądź usłyszeniu utworu, wykonywanie krótkich streszczeń notatek i filmów czy wykonywanie szybkich podsumowań dnia.
Wydajny akumulator i szybkie ładowanie Samsunga S25+
Samsung Galaxy S25+ posiada dużą baterię o pojemności 4900 mAh, która zapewnia aż do 30 godzin odtwarzania wideo i do 2000 cykli ładowania. W Samsungu S25+ można uzupełniać energię bezprzewodowo ze standardem Qi2 oraz przewodowo przez USB typu C z mocą 25 W i wyższą. Do zestawu nie dołączono ładowarki - skorzystaj z ładowarki sieciowej Samsung 25W lub indukcyjnej Samsung EP-OR900.
Połączenie wytrzymałej obudowy z nowoczesnym designem
Samsung Galaxy S25+ 256 GB Pinkgold to połączenie elegancji z solidną konstrukcją o cienkich ramkach Armor Aluminum, które lepiej dopasowują się do dłoni poprawiając chwyt urządzenia, co zmniejsza ryzyko upuszczenia. Samsung S25+ 256 GB posiada klasę odporności IP68, co oznacza całkowitą odporność na kurz i pył oraz zanurzenie w wodzie słodkiej do głębokości 1,5 m do 30 minut, dzięki czemu można korzystać na basenie, nad jeziorem czy rzeką. Jeśli chcesz zapewnić skuteczniejszą ochronę lub odświeżyć wygląd urządzenia, postaw na etui do Samsung Galaxy S25+ i zabezpiecz dodatkowo swój smartfon.
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| System operacyjny | Android 15 |
| Rozdzielczość ekranu | 3120 x 1440 pikseli; Quad HD+ |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~513 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix - główny, 12 Mpix - ultraszerokokątny, 10 Mpix - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 12 Mpix |
| Przysłona | f/1.8 - tylny obiektyw główny, f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny, f/2.4 - tylny teleobiektyw, f/2.2 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (30 kl./s), UHD 4K (do 120 kl./s), FHD (do 240 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (2x 4.32 GHz + 6x 3.53 GHz) |
| Układ graficzny | Qualcomm Adreno 830 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 4900 mAh (szczytowa), 4755 mAh (znamionowa); Bateria litowo - polimerowa; Do 30 godzin odtwarzania wideo; Min. żywotność baterii: 2000 cykli |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | Super Fast Charging 2.0 - 45 W; Ładowanie bezprzewodowe - 15 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.4, NFC |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2x nanoSIM; 2x eSIM; nanoSIM + eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB Typu-C (1 szt.), gniazdo kart nanoSIM (2 szt.) |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass Victus 2; Ramka: Armor Aluminium |
| Odporność | IP68 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Głośniki stereo; Dolby Atmos; Układ dwóch mikrofonów; Funkcja Adapt Sound; Wsparcie dla kodeków; Samsung Seamless Codec (SSC); UHQ Upscaler; Android Audio Streaming for Hearing Aid (ASHA); Wsparcie Samsung DeX; Inteligentne funkcje AI (Boost dialog). |
| Wysokość (mm) | 158,4 mm |
| Szerokość (mm) | 75,8 mm |
| Grubość (mm) | 7,3 mm |
| Waga (g) | 190 g |
| Kolor | Złoty |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Przewód USB; Igła do wysuwania tacki sim; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SMS936BZDDEUE |
| Kod producenta (EAN) | 8806097044307 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.