Samsung Galaxy S25+ 5G 12/256 GB Jasnozielony - Mint
4.41
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Samsung Galaxy S25+ 256 GB Mint
Samsung Galaxy S25+ 256GB miętowy jest telefonem z dobrym aparatem i ekranem o większej przekątnej, który sprawdzi się do robienia zdjęć i nagrywania filmów, grania w gry i oglądania. Posiada wydajną baterię i inteligentne oszczędzanie energii, które zapewnią długi czas pracy urządzenia nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. To także smartfon z mocnym procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Elite 4 generacji, który został zaprojektowany dla płynniejszego działania zaawansowanych funkcji Galaxy AI. Urządzenie zabezpiecza mocna, aluminiowa obudowa z cienką ramką, szkło Corning Gorilla Glass Victus 2 i konstrukcja z certyfikatem odporności IP68. Postaw na kompromis między bazowym modelem a Ultra i wybierz Samsunga S25+.
Profesjonalne zdjęcia i filmy w wydaniu Galaxy S25+
W telefon Samsung Galaxy S25+ wbudowano system trzech aparatów tylnych: główny 50 Mpix z OIS i technologią Dual Pixel, tylny obiektyw ultraszerokokątny 12 Mpix z kątem widzenia 120 stopni i teleobiektyw 10 Mpix z 3-krotnym zoomem jakości optycznej, a także przedni aparat 12 Mpix. Samsung S25+ posiada liczne filtry i tryby fotograficzne takie jak Nightografia do wykonywania wysokiej jakości zdjęć nocnych i przy słabszym oświetleniu czy asystent aparatu Photo Assist, który automatycznie wyostrzy ujęcia, wyprostuje kadry oraz usunie niechciane osoby i przypadkowe obiekty. Samsung Galaxy S25+ umożliwia nagrywanie filmów w wysokiej rozdzielczości 8K przy 60 kl./s oraz automatyczne przycinanie do krótkich rolek gotowych do publikacji na kanałach social media dzięki funkcji Auto Trim.
Płynna animacja z wyświetlaczem Dynamic AMOLED 2X
Telefon Samsung Galaxy S25+ został wyposażony w czytelny ekran Dynamic AMOLED 2X o przekątnej ekranu 6,7 cala i rozdzielczości 3120 x 1440 pikseli (QHD+). Zagęszczenie 416 pikseli na cal i paleta 16,7 M kolorów zapewniają wysoką szczegółowość wyświetlanego obrazu. Szczytowa jasność ekranu 2600 nitów zapewnia świetną widoczność wyświetlanych treści nawet w pełnym słońcu. Adaptacyjna częstotliwość odświeżania ekranu 1-120 Hz automatycznie dostosowuje się do wykonywanych zadań, co przekłada się na większą energooszczędność i zapewnia płynną rozgrywkę podczas dynamicznych animacji. Dynamic AMOLED 2X został zabezpieczony przed zarysowaniem, pęknięciem lub stłuczeniem wytrzymałym szkłem Corning Gorilla Glass Victus 2.
Qualcomm Snapdragon 8 Elite 4 Gen - Chip stworzony pod funkcje AI
Smartfon Samsung Galaxy S25+ napędzany jest przez 8-rdzeniowy chipset Qualcomm Snapdragon 8 Elite for Galaxy wykonany w technologii 3 nm z zegarem procesora 4,47 GHz. To potężny procesor zaprojektowany specjalnie dla większej wydajności AI. Został połączony z GPU Adreno 830 i NPU Hexagon przy zachowaniu pełnej kompatybilności wszystkich komponentów. Przekłada się to na szybszy przepływ danych pomiędzy nimi, co jest szczególnie istotne dla płynnego działania zaawansowanych funkcji Galaxy AI i Gemini. W Samsung Galaxy 25+ znajduje się system operacyjny Android 15 z nowym interfejsem stworzonym dla AI - One UI 7, a do tego aż 7 lat aktualizacji oprogramowania gwarantując pełne wsparcie systemowe. 12 GB pamięci RAM zapewni płynne działanie sztucznej inteligencji Samsung Galaxy AI oraz nawet bardziej zaawansowanych aplikacji czy gier mobilnych. Samsung S25 + posiada standard łączności 5G, Wi-Fi, NFC i Bluetooth 5.3, a także innowacyjny system bezpieczeństwa Samsung Knox zapewniający skuteczną ochronę danych osobowych i systemu. Telefon Samsung Galaxy S25 Plus wyposażono w Dual SIM na dwie karty NanoSIM lub dwie karty eSIM (lub jedną NanoSIM, a drugą eSIM).
Galaxy AI i Gemini - Łatwiejsza obsługa i większe możliwości
Telefon Samsung S25+ 256 GB posiada inteligentne funkcje Galaxy AI i Google Gemini, a dzięki uczeniu maszynowemu łatwo dostosowuje się do preferencji użytkownika ułatwiając obsługę urządzenia. Wyposażony został w inteligentne widgety, jak nowy Now Bar, który usprawnia działanie interfejsu i dodaje nowe funkcjonalności bez konieczności odblokowywania telefonu, Auto Trim do automatycznego przycinania nagrań na rolki na social media, Audio Eraser to usuwania niechcianych dźwięków z nagrań czy Photo Assist - inteligentnego asystenta aparatu, dzięki któremu można łatwo edytować zdjęcia, aby wyglądały bardziej profesjonalnie. Dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji w Samsung Galaxy S25+ możliwy jest również chat z Gemini Live, który udziela natychmiastowych odpowiedzi, wyszukiwanie informacji po zakreśleniu obiektu bądź usłyszeniu utworu, wykonywanie krótkich streszczeń notatek i filmów czy wykonywanie szybkich podsumowań dnia.
Długi czas pracy i wygodne ładowanie Samsunga S25+
Samsung S25+ jest smartfonem z wydajną baterią o pojemności 4900 mAh, która wystarczy aż do 30 godzin odtwarzania wideo i charakteryzuje się długą żywotnością - aż do 2000 cykli. Samsung Galaxy S25+ można ładować bezprzewodowo Qi2 lub przewodowo przez złącze USB-C z mocą 25 W bądź wyższą. Do zestawu nie dołączono ładowarki - Ty wybierasz, jak wolisz ładować swój telefon. Możesz skorzystać z ładowarki sieciowej Samsung 25W lub indukcyjnej Samsung EP-OR900 dostępnych w ofercie AB Foto.
Solidna obudowa o nowoczesnym designie
Samsung Galaxy S25+ 256 GB Mint posiada mocną konstrukcję o praktycznym i nowoczesnym designie, która dzięki cienkim ramkom Armor Aluminum zapewnia lepszy chwyt i wygodniejsze użytkowanie. Standard ochrony IP68 zabezpiecza Samsunga S25+ 256 GB przed wnikaniem pod obudowę kurzu i pyłu, a także wodą słodką przy zanurzeniu do głębokości 1,5 m na do 30 minut czasu, dzięki czemu możesz z niego swobodnie korzystać na basenie, nad rzeką czy jeziorem. Jeśli chcesz zapewnić skuteczniejszą ochronę lub odświeżyć wygląd urządzenia, postaw na etui do Samsung Galaxy S25+ i wydłuż jego żywotność.
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| System operacyjny | Android 15 |
| Rozdzielczość ekranu | 3120 x 1440 pikseli; Quad HD+ |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~513 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix - główny, 12 Mpix - ultraszerokokątny, 10 Mpix - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 12 Mpix |
| Przysłona | f/1.8 - tylny obiektyw główny, f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny, f/2.4 - tylny teleobiektyw, f/2.2 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (30 kl./s), UHD 4K (do 120 kl./s), FHD (do 240 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (2x 4.32 GHz + 6x 3.53 GHz) |
| Układ graficzny | Qualcomm Adreno 830 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 4900 mAh (szczytowa), 4755 mAh (znamionowa); Bateria litowo - polimerowa; Do 30 godzin odtwarzania wideo; Min. żywotność baterii: 2000 cykli |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | Super Fast Charging 2.0 - 45 W; Ładowanie bezprzewodowe - 15 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.4, NFC |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2x nanoSIM; 2x eSIM; nanoSIM + eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C, 2x gniazdo NanoSIM |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass Victus 2; Ramka: Armor Aluminium |
| Odporność | IP68 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Głośniki stereo; Dolby Atmos; Układ dwóch mikrofonów; Funkcja Adapt Sound; Wsparcie dla kodeków; Samsung Seamless Codec (SSC); UHQ Upscaler; Android Audio Streaming for Hearing Aid (ASHA); Wsparcie Samsung DeX; Inteligentne funkcje AI (Boost dialog). |
| Wysokość (mm) | 158,4 mm |
| Szerokość (mm) | 75,8 mm |
| Grubość (mm) | 7,3 mm |
| Waga (g) | 190 g |
| Kolor | Zielony |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Przewód USB; Igła do wysuwania tacki sim; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SMS936BLGDEUB |
| Kod producenta (EAN) | 8806095858494 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.