Samsung Galaxy S25+ 5G 12/256 GB Srebrny - Silver Shadow
4.3191
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Samsung Galaxy S25+ 256 GB Silver Shadow
Telefon Samsung Galaxy S25+ 256GB srebrny posiada mocny procesor Snapdragon 8 Elite 4 generacji, który został zaprojektowany pod większą wydajność AI. To telefon z zaawansowanym systemem aparatów do profesjonalnych zdjęć i filmów oraz dużym, 6,7-calowym wyświetlaczem z dużą częstotliwością odświeżania, który sprawdzi się przy grach mobilnych. Pojemniejsza bateria i szybsze ładowanie przewodowe w połączeniu z inteligentnym oszczędzaniem energii, niż w bazowym modelu, zapewnią dłuższy czas pracy smartfona. Solidna konstrukcja z cienką ramką z aluminium klasy kosmicznej oraz szkło ochronne Corning Gorilla Glass Victus 2 zabezpieczają urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Sięgnij po srebrny Samsung S25+ 256 GB i korzystaj z zaawansowanych funkcji AI i rozległych możliwości fotograficznych.
Zachwycające zdjęcia i wideo z Samsung Galaxy S25+
Samsung Galaxy S25+ to smartfon wyposażony w zaawansowany system trzech aparatów tylnych: główny 50 Mpix, ultraszerokokątny 12 Mpix i teleobiektyw 10 Mpix. Telefon posiada również profesjonalny aparat przedni 12 Mpix stworzony do wykonywania artystycznych selfie i prowadzenia wideorozmów. Dzięki inteligentnym funkcjom fotograficznym, jak Photo Assist czy Nightografia, stworzysz profesjonalne ujęcia niczym ze studia. Możesz nagrywać wideo w 8K przy 60 kl./s i automatycznie przycinać do krótkich rolek dopasowanych do formatów mobilnych dzięki funkcji Auto Trim. Łatwiejszą edycję zdjęć i wideo umożliwia zaawansowany silnik ProVisual Engine, zaś Object-aware Engine automatycznie dopasuje ustawienia aparatu do warunków oświetleniowych oddając naturalne odcienie skóry.
Dynamic AMOLED 2X - Nowa jakość obrazu
Samsung Galaxy S25+ posiada większy, niż w bazowym modelu serii ekran 6,7 cala Dynamic AMOLED 2X QHD+ (3120 x 1440 pikseli), 416 ppi i paletą 16,7 M kolorów, dzięki czemu zapewnia wysoką jakość obrazu. 2600 nitów szczytowej jakości zapewnia doskonałą czytelność w pełnym słońcu, zaś adaptacyjne odświeżanie ekranu 120 Hz automatycznie dostosowuje częstotliwość do wykonywanej czynności, co nie tylko zwiększa płynność przy dynamicznych animacjach, ale też oszczędza baterię podczas wykonywania zadań statycznych. Wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X chroniony jest przed zarysowaniami i stłuczeniem wytrzymałym szkłem Corning Gorilla Glass Victus 2.
Snapdragon 8 Elite 4 Gen - Potężny procesor w Galaxy S25+
Smartfon Samsung Galaxy S25+ napędzany jest przez 8-rdzeniowy chipset Qualcomm Snapdragon 8 Elite for Galaxy wykonany w technologii 3 nm z zegarem procesora 4,47 GHz. To potężny procesor zaprojektowany specjalnie dla większej wydajności AI. Został połączony z GPU Adreno 830 i NPU Hexagon przy zachowaniu pełnej kompatybilności wszystkich komponentów. Przekłada się to na szybszy przepływ danych pomiędzy nimi, co jest szczególnie istotne dla płynnego działania zaawansowanych funkcji Galaxy AI i Gemini. W Samsung Galaxy 25+ znajduje się system operacyjny Android 15 z nowym interfejsem stworzonym dla AI - One UI 7, a do tego aż 7 lat aktualizacji oprogramowania gwarantując pełne wsparcie systemowe. 12 GB pamięci RAM zapewni płynne działanie sztucznej inteligencji Samsung Galaxy AI oraz nawet bardziej zaawansowanych aplikacji czy gier mobilnych. Samsung S25 + posiada standard łączności 5G, Wi-Fi, NFC i Bluetooth 5.3, a także innowacyjny system bezpieczeństwa Samsung Knox zapewniający skuteczną ochronę danych osobowych i systemu. Telefon Samsung Galaxy S25 Plus wyposażono w Dual SIM na dwie karty NanoSIM lub dwie karty eSIM (lub jedną NanoSIM, a drugą eSIM).
Galaxy AI i Google Gemini - Inteligentna obsługa na co dzień
Telefon Samsung S25+ 256 GB posiada inteligentne funkcje Galaxy AI i Google Gemini, a dzięki uczeniu maszynowemu łatwo dostosowuje się do preferencji użytkownika ułatwiając obsługę urządzenia. Wyposażony został w inteligentne widgety, jak nowy Now Bar, który usprawnia działanie interfejsu i dodaje nowe funkcjonalności bez konieczności odblokowywania telefonu, Auto Trim do automatycznego przycinania nagrań na rolki na social media, Audio Eraser to usuwania niechcianych dźwięków z nagrań czy Photo Assist - inteligentnego asystenta aparatu, dzięki któremu można łatwo edytować zdjęcia, aby wyglądały bardziej profesjonalnie. Dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji w Samsung Galaxy S25+ możliwy jest również chat z Gemini Live, który udziela natychmiastowych odpowiedzi, wyszukiwanie informacji po zakreśleniu obiektu bądź usłyszeniu utworu, wykonywanie krótkich streszczeń notatek i filmów czy wykonywanie szybkich podsumowań dnia.
Pojemna bateria w Samsungu Galaxy S25+
Samsung S25+ został wyposażony w pojemniejszą, niż w bazowym modelu serii baterię 4900 mAh, która wystarcza aż do 30 godzin odtwarzania wideo. Żywotność akumulatora do 2000 cykli ładowania zapewnia długi czas pracy bez konieczności wymiany. Samsung Galaxy S25+ może być ładowany przewodowo przez kabel USB typu C z mocą 25 W lub wyższą bądź bezprzewodowo ze standardem Qi2. Do zestawu nie dołączono ładowarki, dzięki czemu wybierasz, jak wolisz ładować swój telefon - możesz skorzystać z ładowarki sieciowej Samsung 25W lub indukcyjnej Samsung EP-OR900.
Połączenie solidności z elegancją
Samsung Galaxy S25+ 256 GB Silver Shadow to połączenie estetycznego designu z wytrzymałą obudową z cienkimi ramkami Armor Aluminum, które poprawiają chwyt urządzenia i zapewniają trwałość. Samsung S25+ 256 GB spełnia normę IP68, dzięki czemu jest w pełni odporny na wnikanie kurzu i pyłu, a także na zanurzenie w wodzie słodkiej do głębokości 1,5 m do 30 minut czasu, dzięki czemu może być używany na basenie czy nad jeziorem bez obaw o uszkodzenie. Jeśli chcesz zapewnić skuteczniejszą ochronę lub odświeżyć wygląd urządzenia, postaw na etui do Samsung Galaxy S25+ i zabezpiecz dodatkowo telefon.
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| System operacyjny | Android 15 |
| Rozdzielczość ekranu | 3120 x 1440 pikseli; Quad HD+ |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~513 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix - główny, 12 Mpix - ultraszerokokątny, 10 Mpix - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 12 Mpix |
| Przysłona | f/1.8 - tylny obiektyw główny, f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny, f/2.4 - tylny teleobiektyw, f/2.2 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (30 kl./s), UHD 4K (do 120 kl./s), FHD (do 240 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (2x 4.32 GHz + 6x 3.53 GHz) |
| Układ graficzny | Qualcomm Adreno 830 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 4900 mAh (szczytowa), 4755 mAh (znamionowa); Bateria litowo - polimerowa; Do 30 godzin odtwarzania wideo; Min. żywotność baterii: 2000 cykli |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | Super Fast Charging 2.0 - 45 W; Ładowanie bezprzewodowe - 15 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.4, NFC |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2x nanoSIM; 2x eSIM; nanoSIM + eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C, 2x gniazdo NanoSIM |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass Victus 2; Ramka: Armor Aluminium |
| Odporność | IP68 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Głośniki stereo; Dolby Atmos; Układ dwóch mikrofonów; Funkcja Adapt Sound; Wsparcie dla kodeków; Samsung Seamless Codec (SSC); UHQ Upscaler; Android Audio Streaming for Hearing Aid (ASHA); Wsparcie Samsung DeX; Inteligentne funkcje AI (Boost dialog). |
| Wysokość (mm) | 158,4 mm |
| Szerokość (mm) | 75,8 mm |
| Grubość (mm) | 7,3 mm |
| Waga (g) | 190 g |
| Kolor | Srebrny |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Przewód USB; Igła do wysuwania tacki sim; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SMS936BZSDEUB |
| Kod producenta (EAN) | 8806095857701 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.