Samsung Galaxy S25+ 5G 12/256 GB Czerwony - Coralred
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Samsung Galaxy S25+ 256 GB Coralred
Samsung Galaxy S25+ 256GB w odcieniu koralowym został wyposażony w zaawansowane aparaty do profesjonalnych zdjęć i nagrywania wysokiej jakości filmów, które potem możesz odtworzyć na ekranie o większej przekątnej z dużą częstotliwością odświeżania. Mocny procesor Snapdragon 8 Elite for Galaxy 4 generacji został zaprojektowany pod obsługę zaawansowanych funkcji AI i przetwarzania wymagających technicznie aplikacji. Samsung S25+ jest smartfonem z dobrą baterią i inteligentnym oszczędzaniem energii oraz szybszym ładowaniem przewodowym, niż w bazowym modelu serii, dzięki czemu oferuje dłuższy czas pracy. Posiada solidną konstrukcję z lekką, aluminiową ramką oraz szkło Corning Gorilla Glass Victus 2, które zapewniają skuteczną ochronę przed uszkodzeniami. Wybierz czerwony Samsung Galaxy S25+ 5G i korzystaj z wydajniejszej baterii i większego ekranu.
Profesjonalne aparaty Samsunga Galaxy S25+
Samsung Galaxy S25+ to telefon z zaawansowanym systemem trzech aparatów tylnych: głównym 50 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu i wsparciem technologii Dual Pixel, ultraszerokokątny 12 Mpix z kątem widzenia 120 stopni i teleobiektyw 10 Mpix z 3-krotnym zoomem jakości optycznej oraz w stworzony do profesjonalnych selfie przedni aparat 12 Mpix. Został wyposażony w inteligentne tryby fotograficzne, jak Photo Assist, który automatycznie wyostrzy ujęcia, wyprostuje kadry oraz usunie niechciane osoby i przypadkowe obiekty czy Nightografia do wykonywania wyraźnych ujęć przy słabym świetle. Z Samsungiem Galaxy S25+ nagrasz filmy w rozdzielczości 8K przy 60 kl./s. Możesz przyciąć je automatycznie do pionowego formatu mobilnego z funkcją Auto Trim i od razu wrzucać gotowe rolki na sociale.
Dynamic AMOLED 2X - Bogactwo kolorów i płynna animacja
Samsung Galaxy S25+ został wyposażony w jasny wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X o przekątnej ekranu 6,7 cala i rozdzielczości 3120 x 1440 pikseli (QHD+). 416 ppi, paleta 16,7 M kolorów i 2600 nitów jasności szczytowej zapewniają realistyczne odwzorowanie barw i detali oraz świetną widoczność wyświetlanych treści nawet w pełnym słońcu. Adaptacyjna częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz samodzielnie dostosowuje się do wykonywanych zadań zapewniając płynność animacji przy dynamicznych scenach oraz wydłużając czas pracy baterii. Całość chroniona jest przed zarysowaniem, stłuczeniem bądź pęknięciem wytrzymałym szkłem Corning Gorilla Glass Victus 2.
Wydajny chipset Qualcomm Snapdragon 8 Elite 4 Gen
Smartfon Samsung Galaxy S25+ napędzany jest przez 8-rdzeniowy chipset Qualcomm Snapdragon 8 Elite for Galaxy wykonany w technologii 3 nm z zegarem procesora 4,47 GHz. To potężny procesor zaprojektowany specjalnie dla większej wydajności AI. Został połączony z GPU Adreno 830 i NPU Hexagon przy zachowaniu pełnej kompatybilności wszystkich komponentów. Przekłada się to na szybszy przepływ danych pomiędzy nimi, co jest szczególnie istotne dla płynnego działania zaawansowanych funkcji Galaxy AI i Gemini. W Samsung Galaxy 25+ znajduje się system operacyjny Android 15 z nowym interfejsem stworzonym dla AI - One UI 7, a do tego aż 7 lat aktualizacji oprogramowania gwarantując pełne wsparcie systemowe. 12 GB pamięci RAM zapewni płynne działanie sztucznej inteligencji Samsung Galaxy AI oraz nawet bardziej zaawansowanych aplikacji czy gier mobilnych. Samsung S25 + posiada standard łączności 5G, Wi-Fi, NFC i Bluetooth 5.3, a także innowacyjny system bezpieczeństwa Samsung Knox zapewniający skuteczną ochronę danych osobowych i systemu. Telefon Samsung Galaxy S25 Plus wyposażono w Dual SIM na dwie karty NanoSIM lub dwie karty eSIM (lub jedną NanoSIM, a drugą eSIM).
Galaxy AI i Google Gemini - Sztuczna inteligencja zawsze pod ręką
Telefon Samsung S25+ 256 GB posiada inteligentne funkcje Galaxy AI i Google Gemini, a dzięki uczeniu maszynowemu łatwo dostosowuje się do preferencji użytkownika ułatwiając obsługę urządzenia. Wyposażony został w inteligentne widgety, jak nowy Now Bar, który usprawnia działanie interfejsu i dodaje nowe funkcjonalności bez konieczności odblokowywania telefonu, Auto Trim do automatycznego przycinania nagrań na rolki na social media, Audio Eraser to usuwania niechcianych dźwięków z nagrań czy Photo Assist - inteligentnego asystenta aparatu, dzięki któremu można łatwo edytować zdjęcia, aby wyglądały bardziej profesjonalnie. Dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji w Samsung Galaxy S25+ możliwy jest również chat z Gemini Live, który udziela natychmiastowych odpowiedzi, wyszukiwanie informacji po zakreśleniu obiektu bądź usłyszeniu utworu, wykonywanie krótkich streszczeń notatek i filmów czy wykonywanie szybkich podsumowań dnia.
Długi czas pracy i wygodne ładowanie Samsunga Galaxy S25+
Samsung S25+ został wyposażony w wydajną baterię o pojemności 4900 mAh starczającą nawet do 30 godzin odtwarzania wideo. Żywotność akumulatora do 2000 cykli zapewnia długi czas pracy urządzenia. Samsung Galaxy S25+ można ładować bezprzewodowo Qi2 albo przewodowo przez USB typu C z mocą 25 W lub wyższą. Do zestawu nie dołączono ładowarki, dzięki czemu możesz wybrać, jak chcesz uzupełniać energię w telefonie, jak chociażby ładowarką sieciową Samsung 25W lub indukcyjną Samsung EP-OR900.
Wytrzymała obudowa w duecie z eleganckim wyglądem
Samsung Galaxy S25+ 256 GB Coralred to połączenie nowoczesnego designu kompaktowego flagowca z solidną obudową o cienkich ramkach Armor Aluminum, które lepiej dopasowują się do dłoni i poprawiają chwyt, dzięki czemu urządzenie jest mniej narażone na upuszczenie. Samsung S25+ 256 GB posiada klasę odporności IP68, co jest gwarancją całkowitej odporności na wnikanie kurzu i pyłu, a także wody słodkiej przy zanurzeniu do 1,5 m przez nawet 30 minut czasu. Jeśli chcesz zapewnić skuteczniejszą ochronę lub odświeżyć wygląd urządzenia, postaw na etui do Samsung Galaxy S25+ i dodatkowo zabezpiecz telefon.
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| System operacyjny | Android 15 |
| Rozdzielczość ekranu | 3120 x 1440 pikseli; Quad HD+ |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~513 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix - główny, 12 Mpix - ultraszerokokątny, 10 Mpix - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 12 Mpix |
| Przysłona | f/1.8 - tylny obiektyw główny, f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny, f/2.4 - tylny teleobiektyw, f/2.2 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (30 kl./s), UHD 4K (do 120 kl./s), FHD (do 240 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (2x 4.32 GHz + 6x 3.53 GHz) |
| Układ graficzny | Qualcomm Adreno 830 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 4900 mAh (szczytowa), 4755 mAh (znamionowa); Bateria litowo - polimerowa; Do 30 godzin odtwarzania wideo; Min. żywotność baterii: 2000 cykli |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | Super Fast Charging 2.0 - 45 W; Ładowanie bezprzewodowe - 15 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.4, NFC |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2x nanoSIM; 2x eSIM; nanoSIM + eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C, 2x gniazdo NanoSIM |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass Victus 2; Ramka: Armor Aluminium |
| Odporność | IP68 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Głośniki stereo; Dolby Atmos; Układ dwóch mikrofonów; Funkcja Adapt Sound; Wsparcie dla kodeków; Samsung Seamless Codec (SSC); UHQ Upscaler; Android Audio Streaming for Hearing Aid (ASHA); Wsparcie Samsung DeX; Inteligentne funkcje AI (Boost dialog). |
| Wysokość (mm) | 158,4 mm |
| Szerokość (mm) | 75,8 mm |
| Grubość (mm) | 7,3 mm |
| Waga (g) | 190 g |
| Kolor | Czerwony |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Przewód USB; Igła do wysuwania tacki sim; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SMS936BZRDEUE |
| Kod producenta (EAN) | 8806097044475 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.