Samsung Galaxy S25 5G 12/512 GB Zielony - Mint
4.00444
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Samsung Galaxy S25 512 GB Mint
Samsung Galaxy S25 512GB Mint to telefon z potężnym procesorem stworzonym z myślą o AI. Dzięki sztucznej inteligencji Galaxy AI i zaawansowanym funkcjom fotograficznym, możesz szybko obsługiwać urządzenie i w prosty sposób edytować zdjęcia i filmy, wykonywać tłumaczenia rozmów na żywo czy sporządzać krótkie podsumowania długich maili i artykułów. Samsung Galaxy S25 512 GB miętowy jest smartfonem z potężnym chipsetem dostosowanym pod szybkie przetwarzanie Galaxy AI, dobrą baterią z szybkim ładowaniem przewodowym i bezprzewodowym i wyświetlaczem zapewniającym najlepsze wrażenia wizualne. Całość chroniona jest przez solidną, lekką konstrukcję z klasą odporności IP68 wzmocnioną cienkimi, aluminiowymi ramkami oraz mocnym szkłem Corning Gorilla Glass Victus 2, która zapewnia skuteczną ochronę przed wodą, pyłem, kurzem, zarysowaniami oraz pęknięciami. Z kolei system ochrony Knox zapewnia bezpieczeństwo danych wrażliwych użytkownika. Całość otrzyma pełne wsparcie aktualizacyjne przez kolejne 7 lat.
Samsung Galaxy S25 - Podręczne studio filmowe i fotograficzne
Smartfon Samsung Galaxy S25 512GB w kolorze miętowym został wyposażony w przedni aparat 12 Mpix do wykonywania profesjonalnych selfie dzięki licznym funkcjom fotograficznym. Z tyłu umieszczono system trzech kamer: aparat główny 50 Mpix z technologią Dual Pixel i OIS, obiektyw ultraszerokokątny 12 Mpix z kątem widzenia 120 stopni, który uchwyci szerszy kadr oraz teleobiektyw 10 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu i aż 3-krotnym zoomem optycznym. Posiada wiele zaawansowanych funkcji fotograficznych, w tym Photo Assist, który sprawia, że edytowanie zdjęć jest szybkie i proste, a w połączeniu z Generative Edit umożliwia łatwe przemieszczanie, powiększanie i usuwanie wybranych elementów z ujęcia. Tryb nocny dostosuje ustawienia aparatu do zmieniających się warunków w otoczeniu, zapewniając wyraźne zdjęcia przy słabszym świetle. Z Samsung S25 nagrasz wideo w jakości 8K przy 60 kl./s, a dzięki funkcji Auto Trim możesz automatycznie przyciąć je do rolek od razu gotowych do publikacji w mediach społecznościowych.
Nowy wymiar obrazu z ekranem dotykowym Dynamic AMOLED 2X
Samsung Galaxy S25 został wyposażony w ekran 6,2 cala Dynamic AMOLED 2X o rozdzielczości Full HD+ (1080 x 2340 pikseli) i zagęszczeniu 416 pikseli na cal. Posiada aż 16,7 miliona kolorów, co nadaje głębi obrazu oraz bogactwo barw. Jasność szczytowa ekranu 2600 nitów sprawia, że tekst jest łatwy do odczytania nawet w pełnym słońcu. Wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X wyposażono w funkcję adaptacyjnego odświeżania od 1 Hz do 120 Hz zapewniając płynność animacji podczas dynamicznych ujęć w grach czy filmach, a także zmniejsza zużycie baterii podczas wykonywania zadań statycznych. Smartfon Samsung S25 jest wyposażony w mocne szkło Corning Gorilla Glass Victus 2, które chroni ekran przed zarysowaniami i pęknięciami.
Qualcomm Snapdragon 8 Elite - Procesor w technologii 3 nm
Samsung Galaxy S25 napędzany jest przez procesor Snapdragon 8 Elite 4 Gen z zegarem 4,47 GHz wykonany w najnowszej technologii 3 nm przez firmę Qualcomm. W połączeniu z GPU Adreno 830 i NPU Hexagon zapewnia płynne działanie sztucznej inteligencji, zaawansowanych funkcji czy przetwarzanie wysokiej jakości grafiki. Całością zarządza system Android 15 z interfejsem One UI 7 stworzonym z myślą o sztucznej inteligencji Galaxy AI. Oprogramowanie otrzyma pełne wsparcie aktualizacyjne przez kolejne 7 lat. 12 GB RAM zapewnia szybkie i płynne działanie zaawansowanych funkcji oraz wymagających aplikacji. Samsung Galaxy S25 został wyposażony w Dual SIM, dzięki któremu zmieści dwie karty NanoSIM lub dwie karty eSIM (albo jedną NanoSIM i jedną eSIM). Posiada standard łączności 5G, Wi-Fi, NFC i Bluetooth 5.3. Całość zabezpiecza system ochronny Samsung Knox chroniąc urządzenie przed złośliwym oprogramowaniem i nieautoryzowanym dostępem do danych użytkownika przechowywanych nie tylko w telefonie, ale również w chmurze.
Samsung S25 - Inteligentny telefon z Galaxy AI i Google Gemini
Samsung Galaxy S25 posiada sztuczną inteligencję Galaxy AI, która czyni telefon bardziej intuicyjny i szybki w obsłudze zapewniając jednocześnie większą ochronę prywatności użytkownika. Inteligentne funkcje Galaxy AI znacząco rozszerzają możliwości fotograficzne urządzenia, wspierają tłumaczenie rozmów na żywo, ułatwiają szybkie sporządzanie notatek i podsumowań oraz umożliwiają szybkie wyszukiwanie informacji w sieci, obrazów i zdjęć w galerii, a także ustawień smartfonu. Całkowicie nowy Now Bar usprawnia działanie interfejsu i dodaje nowe funkcjonalności, a także zapewnia szybki dostęp bez konieczności odblokowywania telefonu. Funkcja Audio Eraser potrafi wykryć sześć rodzajów dźwięków i usunąć niepożądane z nagrań, zaś Auto Trim zapewni automatyczne przycinanie nagrań i rolek. Z kolei Google Gemini otwiera możliwość konwersacji z Gemini Live zapewniając natychmiastowy feedback, wyszukiwanie informacji po zakreśleniu lub usłyszeniu, wykonywanie streszczeń notatek i filmów, wykonywanie podsumowania dnia oraz szybkie usuwanie niechcianych dźwięków z nagrań wideo.
Duża bateria i szybkie uzupełnianie energii Samsunga S25
W bazowym modelu Samsung Galaxy S25 znajduje się wydajna bateria o pojemności 4000 mAh zapewniająca nawet do 29 h odtwarzania wideo. Żywotność baterii do 2000 cykli gwarantuje długi czas pracy bez konieczności wymiany akumulatora na nowy. Samsung S25 obsługuje szybkie ładowanie przewodowe USB-C z mocą 25 W lub wyższą oraz ładowanie indukcyjne i zwrotne. Nie posiada ładowarki w zestawie, dlatego warto dobrać do uzupełniania energii w najwygodniejszy dla siebie sposób ładowarkę sieciową do telefonu Samsung 25 W czy ładowarkę bezprzewodową indukcyjną Samsung.
Samsung Galaxy S25 - Duet wytrzymałości i elegancji
Samsung Galaxy S25 512 GB miętowy posiada wytrzymałą obudowę z cienkimi ramkami Armor Aluminum zapewniając skuteczną ochronę przed uszkodzeniem w wyniku upadku czy wstrząsu. Spełnia standard ochrony IP68, co oznacza odporność na kurz, pył i wodę przy zanurzeniu do 1,5 m w słodkiej wodzie przez maksymalnie 30 minut. W celu zapewnienia smartfonowi jeszcze lepszej ochrony przed zabrudzeniami i zarysowaniami, warto dobrać do niego etui do Samsung Galaxy S25 w preferowanym wariancie.
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6,2" |
| System operacyjny | Android 15 |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 (FHD+) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 416 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix - główny, 12 Mpix - ultraszerokokątny, 10 Mpix - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 12 Mpix |
| Przysłona | f/1.8 - główny, f/2.2 - ultraszerokokątny, f/2.4 - teleobiektyw, f/2.2 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (30 kl./s), UHD 4K (do 120 kl./s), FHD (do 240 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (2x 4.32 GHz + 6x 3.53 GHz) |
| Układ graficzny | Qualcomm Adreno |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 4000 mAh (szczytowa), 3885 mAh (znamionowa) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 25 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.4, NFC |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x SIM/SIM + eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB Typu-C (1 szt.), gniazdo kart nanoSIM (2 szt.) |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Szkło: Corning Gorilla Glass Victus 2, Ramka: Armor Aluminum |
| Odporność | Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP68) |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie dla urządzeń Samsung Gear, Samsung DeX oraz SmartThings, Funkcja Android ASHA |
| Wysokość (mm) | 146,9 mm |
| Szerokość (mm) | 70,5 mm |
| Grubość (mm) | 7,2 mm |
| Waga (g) | 162 g |
| Kolor | Zielony |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SMS931BLGHEUB |
| Kod producenta (EAN) | 8806095852546 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.