Samsung Galaxy S25 5G 12/512 GB Granatowy - Navy
4.05
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Samsung Galaxy S25 512 GB Navy
Samsung Galaxy S25 512GB Navy to smartfon z dobrym aparatem, potężnym procesorem, inteligentnymi funkcjami Galaxy AI, wyświetlaczem zapewniającym płynność animacji i bogactwo kolorów oraz dużą baterią z inteligentną optymalizacją zużycia energii. Wytrzymała, lekka konstrukcja z aluminiowymi ramkami, ochrona ekranu Corning Gorilla Glass Victus 2 i certyfikat IP68 zapewnia wysoką odporność urządzenia na wodę, pył, zarysowania, stłuczenia i pęknięcia. Telefon Samsung S25 512 GB niebieski wyposażony został w szybkie ładowanie przewodowe i bezprzewodowe, dzięki czemu szybko uzupełnisz poziom baterii. Autorski system ochrony Knox zapewni wysokie bezpieczeństwo Twoich danych.
Zaawansowany system aparatów w Samsung Galaxy S25
Samsung Galaxy S25 512GB niebieski posiada wbudowany przedni aparat 12 Mpix oraz trzy tylne aparaty: główny 50 Mpix, ultraszerokokątny 12 Mpix i teleobiektyw 10 Mpix. Aparat główny 50 Mpix oferuje OIS i technologię Dual Pixel z precyzyjnym autofokusem ułatwiającym wykonywanie zdjęć pod różnymi kątami. Ultraszerokokątny obiektyw 12 Mpix z kątem widzenia 120 stopni umożliwia uchwycenie szerszego kąta widzenia, dzięki czemu nadaje się do robienia zdjęć panoramicznych, krajobrazowych, grupowych oraz fotografowania architektury. Teleobiektyw 10 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu i 3-krotnym zoomem optycznym idealnie sprawdzi się dla fanów makrofotografii umożliwiając pełne detali ujęcia w przybliżeniu bez efektów rozmycia. Z Samsungiem Galaxy S25 możesz nagrywać filmy w jakości 8K przy 60 kl./s. Dzięki inteligentnemu asystentowi aparatu łatwo usuniesz niechciane obiekty z kadrów, a Galaxy AI samodzielnie uzupełni brakujące miejsca po edycji, przesunie osoby w ujęciu lub wyprostuje kadry. Samsung S25 posiada bogaty zakres filtrów i trybów fotograficznych, które sprawiają, że zdjęcia wyglądają bardziej profesjonalnie. System ProVisual Engine ułatwia wykonywanie, przeglądanie i edytowanie zdjęć oraz filmów, zaś Object-aware Engine umożliwia uchwycenie naturalnych odcieni skóry i dokładnych tekstur fotografowanych obiektów, a także samodzielnie dostosuje ustawienia aparatu do zmieniających się warunków oświetleniowych otoczenia.
Wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X - Nowa jakość obrazu
Samsung Galaxy S25 posiada wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X o przekątnej 6,2 cala oraz rozdzielczości Full HD+ (1080 x 2340 pikseli). Dzięki gęstości 416 ppi zapewnia szczegółowe odwzorowanie nawet drobniejszych detali. Ekran Dynamic AMOLED 2X wyświetla blisko 16,7 miliona kolorów, co zapewnia wierne odwzorowanie naturalnych barw sprawiając, że wyświetlana grafika wygląda niezwykle realistycznie. Wyświetlacz w Samsungu S25 jest łatwy do odczytania zarówno w jasnym świetle słonecznym, jak i w ciemności dzięki jasności szczytowej 2600 nitów. Posiada również adaptacyjne odświeżanie ekranu od 1 do 120 Hz zapewniając płynność dynamicznych animacji w grach czy filmach, a jednocześnie obniża zużycie energii podczas działań statycznych. Ekran Dynamic AMOLED 2X 6,2 cala ochrania wytrzymałe szkło Corning Gorilla Glass Victus 2, które zapobiega zarysowaniom, pęknięciom oraz zachlapaniu.
Snapdragon 8 Elite - Połączenie wydajności i energooszczędności
Samsunga S25 napędza 8-rdzeniowy chipset Qualcomm Snapdragon 8 Elite 4 Gen for Galaxy z zegarem procesora 4,47 GHz wykonany w 3 nm. W połączeniu z GPU Adreno 830 i NPU Hexagon zapewnia szybsze przetwarzanie AI, dzięki czemu obsługa smartfona Galaxy S25 jest bardziej intuicyjna. Całością zarządza system operacyjny Android 15 z nowym interfejsem One UI 7 stworzonym specjalnie dla AI, które otrzymywać będą wsparcie w postaci aktualizacji oprogramowania przez kolejne 7 lat. 12 GB RAM zapewnia szybkie i płynne działanie zaawansowanych funkcji czy nawet najbardziej wymagających aplikacji. Samsung Galaxy S25 posiada Dual SIM mieszczący dwie karty NanoSIM lub dwie karty eSIM (bądź jedna NanoSIM i jedna eSIM). Został wykonany w standardzie łączności 5G, Wi-Fi, NFC i Bluetooth 5.3. Całość chroniona jest przez system Knox gwarantujący skuteczne zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem i ochronę danych osobowych użytkownika (w tym podczas uczenia się sztucznej inteligencji Galaxy AI).
Sztuczna inteligencja Galaxy AI i Google Gemini
Samsung Galaxy S25 posiada sztuczną inteligencję Galaxy AI, która czyni telefon bardziej intuicyjny i szybki w obsłudze zapewniając jednocześnie większą ochronę prywatności użytkownika. Inteligentne funkcje Galaxy AI znacząco rozszerzają możliwości fotograficzne urządzenia, wspierają tłumaczenie rozmów na żywo, ułatwiają szybkie sporządzanie notatek i podsumowań oraz umożliwiają szybkie wyszukiwanie informacji w sieci, obrazów i zdjęć w galerii, a także ustawień smartfonu. Całkowicie nowy Now Bar usprawnia działanie interfejsu i dodaje nowe funkcjonalności, a także zapewnia szybki dostęp bez konieczności odblokowywania telefonu. Funkcja Audio Eraser potrafi wykryć sześć rodzajów dźwięków i usunąć niepożądane z nagrań, zaś Auto Trim zapewni automatyczne przycinanie nagrań i rolek. Z kolei Google Gemini otwiera możliwość konwersacji z Gemini Live zapewniając natychmiastowy feedback, wyszukiwanie informacji po zakreśleniu lub usłyszeniu, wykonywanie streszczeń notatek i filmów, wykonywanie podsumowania dnia oraz szybkie usuwanie niechcianych dźwięków z nagrań wideo.
Długi czas pracy baterii - Z myślą o AI
Samsung S25 jest smartfonem z wydajną baterią 4000 mAh, która przekłada się na blisko 29 h odtwarzania wideo przy naładowaniu do 100%. Żywotność akumulatora do 2000 cykli gwarantuje efektywną pracę przez długi czas bez konieczności wymiany baterii. Samsung Galaxy S25 obsługuje szybkie ładowanie przewodowe USB-C z mocą 25 W lub wyższą, a także indukcyjne i zwrotne. Zestaw nie zawiera ładowarki, dlatego warto dobrać do niego ładowarkę sieciową do telefonu Samsung 25 W GaN EP-T2510 box czy ładowarkę bezprzewodową indukcyjną Samsung EP-OR900.
Samsung S25 - Wytrzymała konstrukcja i nowoczesny design
Samsung Galaxy S25 512 GB Navy charakteryzuje się wytrzymałą obudową i cienkimi ramkami Armor Aluminum, dzięki czemu zapewnia skuteczną ochronę przed uszkodzeniem lub wstrząsem. Spełnia standard ochrony IP68, co oznacza, że jest odporny na działanie kurzu, pyłu i wody przy zanurzeniu do 1,5 m przez maksymalnie 30 minut w zbiorniku słodkowodnym. W celu zapewnienia skuteczniejszej ochrony przed zabrudzeniami i zarysowaniami, warto dobrać do niego etui do Samsung Galaxy S25 w preferowanym wariancie.
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6,2" |
| System operacyjny | Android 15 |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 (FHD+) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 416 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix - główny, 12 Mpix - ultraszerokokątny, 10 Mpix - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 12 Mpix |
| Przysłona | f/1.8 - główny, f/2.2 - ultraszerokokątny, f/2.4 - teleobiektyw, f/2.2 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (30 kl./s), UHD 4K (do 120 kl./s), FHD (do 240 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (2x 4.32 GHz + 6x 3.53 GHz) |
| Układ graficzny | Qualcomm Adreno |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 4000 mAh (szczytowa), 3885 mAh (znamionowa) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 25 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.4, NFC |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x SIM/SIM + eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB Typu-C (1 szt.), gniazdo kart nanoSIM (2 szt.) |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Szkło: Corning Gorilla Glass Victus 2, Ramka: Armor Aluminum |
| Odporność | Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP68) |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie dla urządzeń Samsung Gear, Samsung DeX oraz SmartThings, Funkcja Android ASHA |
| Wysokość (mm) | 146,9 mm |
| Szerokość (mm) | 70,5 mm |
| Grubość (mm) | 7,2 mm |
| Waga (g) | 162 g |
| Kolor | Granatowy |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SMS931BDBHEUB |
| Kod producenta (EAN) | 8806095852034 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.