Samsung Galaxy S25 5G 12/256 GB Granatowy - Navy
4.63128
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Samsung Galaxy S25 256 GB Navy
Samsung Galaxy S25 256GB niebieski to telefon z wydajnym procesorem, zaawansowanym aparatem z inteligentnymi funkcjami fotograficznymi, Galaxy AI, wyświetlaczem z płynnym przetwarzaniem grafiki i dobrą baterią zapewniającą długi czas pracy. Wytrzymała, lekka konstrukcja z aluminiowymi ramkami, szkło ochronne Corning Gorilla Glass Victus 2 i IP68 zapewnia wysoką odporność urządzenia na wodę, pył, pęknięcia czy stłuczenia. Smartfon Samsung S25 256 GB Navy posiada szybkie ładowanie przewodowe i bezprzewodowe z inteligentnym oszczędzaniem energii. Postaw na wydajny telefon koreańskiego producenta i korzystaj z rozległych możliwości AI.
Profesjonalne zdjęcia i wideo z Samsung Galaxy S25
Samsung Galaxy S25 256GB w kolorze granatowym posiada aparat przedni 12 Mpix oraz trzy obiektywy z tyłu: główny 50 Mpix, ultraszerokokątny 12 Mpix i teleobiektyw 10 Mpix. Główny aparat 50 Mpix jest wyposażony w OIS oraz technologię Dual Pixel, co umożliwia szybkie i bardzo dokładne ustawianie ostrości dając możliwość szybkiego uchwycenia kadru z różnych perspektyw. Aparat ultraszerokokątny o rozdzielczości 12 Mpix z kątem widzenia 120 stopni dzięki możliwości uchwycenia szerszego ujęcia dobrze sprawdzi się przy fotografowaniu panoramy, krajobrazów, architektury oraz zdjęć grupowych. Teleobiektyw o rozdzielczości 10 Mpix z systemem OIS oraz 3-krotnym bezstratnym zoomem optycznym zadowoli miłośników makrofotografii. Dzięki Samsungowi S25 masz możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 8K przy 60 kl./s, co gwarantuje doskonałą jakość wideo. Z inteligentnym asystentem aparatu z łatwością usuniesz niechciane osoby lub elementy tła z fotografii, zaś Galaxy AI automatycznie wypełni brakujące fragmenty tła, wyprostuje kadry czy przesunie fotografowane osoby. Samsung Galaxy S25 jest wyposażony w wiele funkcji i filtrów do robienia wysokiej jakości zdjęć i wideo, takich jak funkcja Nightografii, która zmniejsza szumy i poprawia jakość obrazów w ciemności oraz Auto Trim, która ułatwia przycinanie filmów i tworzenie krótkich rolek na kanały social media. System ProVisual Engine sprawia, że rejestrowanie, przeglądanie i edytowanie zdjęć oraz nagrań jest prostsze, a Object-aware Engine zapewnia dokładne uchwycenie odcieni skóry oraz szczegółów nagrywanych obiektów, dostosowując ustawienia aparatu do zmieniającego się oświetlenia.
Wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X - Nowy wymiar obrazu
Samsung Galaxy S25 posiada wbudowany ekran Dynamic AMOLED 2X 6,2 cala o rozdzielczości Full HD+ (1080 x 2340 pikseli), zagęszczeniu 416 ppi oraz palecie 16,7 miliona kolorów zapewniającej realistyczne i głębokie odwzorowanie barw. Jasność szczytowa 2600 nitów zapewnia widoczność nawet w pełnym słońcu i podczas niepogody. Wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X został wyposażony w funkcję adaptacyjnego odświeżania ekranu od 1 Hz do 120 Hz gwarantując płynność animacji w grach i filmach, zaś podczas wykonywania czynności statycznych na telefonie zmniejsza zużycie energii. Ekran Samsunga S25 chroni wytrzymałe szkło Corning Gorilla Glass Victus 2 minimalizując ryzyko zarysowania, pęknięcia czy stłuczenia.
Zachwycająca moc chipu Qualcomm Snapdragon 8 Elite
Samsunga Galaxy S25 napędza 8-rdzeniowy chip Qualcomm Snapdragon 8 Elite 4 Gen for Galaxy z zegarem procesora 4,47 GHz wykonany w technologii 3 nm. GPU Adreno 830 i NPU Hexagon tworzą z nim wydajny chipset zapewniający szybsze przetwarzanie AI, dzięki czemu obsługa telefonów Samsung jest jeszcze bardziej intuicyjna. Całością zarządza system operacyjny Android 15 z nowym interfejsem One UI 7 stworzonym specjalnie dla sztucznej inteligencji, które otrzymywać będą wsparcie w postaci aktualizacji oprogramowania przez kolejne 7 lat. 12 GB RAM zapewnia szybkie i płynne działanie zaawansowanych funkcji urządzenia oraz aplikacji mobilnych. Smartfon Samsung Galaxy S25 posiada Dual SIM mieszczący dwie karty NanoSIM lub dwie karty eSIM (bądź jedna NanoSIM i jedna eSIM). Został wykonany w standardzie łączności 5G, Wi-Fi, NFC i Bluetooth 5.3. Całość zabezpiecza system Knox gwarantujący wysoki poziom zabezpieczenia przed złośliwym oprogramowaniem i ochronę danych osobowych użytkownika (w tym podczas uczenia się AI).
Galaxy AI i Google Gemini - Sztuczna inteligencja w Samsungu S25
Samsung Galaxy S25 posiada sztuczną inteligencję Galaxy AI, która czyni telefon bardziej intuicyjny i szybki w obsłudze zapewniając jednocześnie większą ochronę prywatności użytkownika. Inteligentne funkcje Galaxy AI znacząco rozszerzają możliwości fotograficzne urządzenia, wspierają tłumaczenie rozmów na żywo, ułatwiają szybkie sporządzanie notatek i podsumowań oraz umożliwiają szybkie wyszukiwanie informacji w sieci, obrazów i zdjęć w galerii, a także ustawień smartfonu. Całkowicie nowy Now Bar usprawnia działanie interfejsu i dodaje nowe funkcjonalności, a także zapewnia szybki dostęp bez konieczności odblokowywania telefonu. Funkcja Audio Eraser potrafi wykryć sześć rodzajów dźwięków i usunąć niepożądane z nagrań, zaś Auto Trim zapewni automatyczne przycinanie nagrań i rolek. Z kolei Google Gemini otwiera możliwość konwersacji z Gemini Live zapewniając natychmiastowy feedback, wyszukiwanie informacji po zakreśleniu lub usłyszeniu, wykonywanie streszczeń notatek i filmów, wykonywanie podsumowania dnia oraz szybkie usuwanie niechcianych dźwięków z nagrań wideo.
Długi czas pracy baterii - Specjalnie pod AI
Samsung Galaxy S25 to telefon z wydajną baterią o pojemności 4000 mAh, która przekłada się na aż do 29 h odtwarzania wideo na jednym ładowaniu. Żywotność akumulatora wynosząca do 2000 cykli jest gwarancją, że będzie służył przez długi czas nawet przy intensywnym użytkowaniu. Samsung S25 posiada funkcję szybkiego ładowania przewodowego USB-C z mocą 25 W lub wyższą, a także obsługuje ładowanie indukcyjne i zwrotne. Zestaw nie zawiera ładowarki, dlatego warto dobrać do niego ładowarkę sieciową do telefonu Samsung 25 W GaN EP-T2510 box czy ładowarkę bezprzewodową indukcyjną Samsung EP-OR900.
Samsung Galaxy S25 - Połączenie wytrzymałości i estetyki
Samsung Galaxy S25 256 GB Navy to smartfon z wytrzymałą obudową i cienkimi ramkami Armor Aluminum zapewniający skuteczną ochronę przed uszkodzeniem podczas upadku czy wstrząsu urządzenia. Spełnia standard ochrony IP68, dzięki czemu jest odporny na kurz, pył oraz wodę przy zanurzeniu do 1,5 m w słodkiej wodzie przez maksymalnie 30 minut. W celu zapewnienia urządzeniu jeszcze lepszej ochrony przed zabrudzeniami i zarysowaniami oraz dodatkowo zmianę niebieskiego koloru na ulubiony, warto dobrać do niego etui do Samsung Galaxy S25 w preferowanym wariancie.
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6,2" |
| System operacyjny | Android 15 |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 (FHD+) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 416 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - główny, 12 MP - ultraszerokokątny, 10 MP - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 12 Mpix |
| Przysłona | f/1.8 - główny, f/2.2 - ultraszerokokątny, f/2.4 - teleobiektyw, f/2.2 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (7680 x 4320) 30 kl./s; Slow motion: UHD 4K (do 120 kl./s), FullHD 1080p (do 240 kl./s), FullHD 1080p (do 120 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (8-rdzeniowy) |
| Układ graficzny | Qualcomm Adreno |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 4000 mAh (szczytowa), 3885 mAh (znamionowa) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 25 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, LTE, Wi‑Fi (a/b/g/n/ac/6e/7), MIMO, Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nano SIM lub nano SIM + eSIM lub 2 x eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB Typu-C (1 szt.), gniazdo kart nanoSIM (2 szt.) |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Szkło: Corning Gorilla Glass Victus 2, Ramka: Armor Aluminum |
| Odporność | Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP68) |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie dla urządzeń Samsung Gear, Samsung DeX oraz SmartThings, Funkcja Android ASHA |
| Wysokość (mm) | 146,9 mm |
| Szerokość (mm) | 70,5 mm |
| Grubość (mm) | 7,2 mm |
| Waga (g) | 162 g |
| Kolor | Granatowy |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SMS931BDBGEUB |
| Kod producenta (EAN) | 8806095852065 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.
Marcin Zd
Zamówiłem s25 w cenie chyba najlepszej w tj chwili na rynku. Troche sie obawiałem ale nie było o co. Telefon dotarł 3-go dnia. Wszystko ok. Polecem sklep na 100%