Xiaomi POCO M7 Pro 5G 8/256GB Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Xiaomi POCO M7 Pro 5G 8/256GB Czarny - Black
Specyfikacja
| Typ ekranu | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,67″ |
| System operacyjny | Android 14 (Xiaomi HyperOS) |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 pikseli; Jasność szczytowa: 2100 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 394 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP -główny, 2 MP - aparat z pomiarem głębi |
| Aparatu przedni (MP) | 20 MP |
| Przysłona | f/1.5 - główny, f/2.4 - głębi f/2.2 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 1080p przy 30 kl./s,720p przy 30 kl./s |
| Procesor | Dimensity 7025-Ultra |
| Układ graficzny | IMG BXM-8-256 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5110 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 45 W TurboCharge |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, 4G LTE, 3G, 2G, Wi‑Fi 5, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.3 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nanoSIM lub nanoSIM + microSD |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm |
| Nawigacja satelitarna | GPS, GLONASS, BDS, Galileo |
| Materiał obudowy | Szkło: Corning Gorilla Glass 5 |
| Odporność | IP64 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Wirtualny czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła otoczenia, Akcelerometr, Kompas elektroniczny, Emiter podczerwieni, Żyroskop |
| Dodatkowe informacje | IR Blaster, Funkcje AI (Google Gemini, AI Erase, AI Sky, AI Bokeh), Podwójne głośniki, Dolby Atmos, Przyciemnianie PWM 960 Hz; Certyfikaty Rheinland TÜV: niskiej emisji niebieskiego światła, zgodności z rytmem dobowym, braku efektu stroboskopowego. |
| Wysokość (mm) | 162,4 mm |
| Szerokość (mm) | 75,7 mm |
| Grubość (mm) | 7,99 mm |
| Waga (g) | 190 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | POCO |
| W zestawie | Przewód USB, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja. |
| Kod sklepu (SKU) | MZB0LNZEU |
| Kod producenta (EAN) | 6932554461843 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.