Ładowarka sieciowa Xiaomi Nano Turbo Charging Power 45 W 2x USB-C Biała - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka sieciowa Xiaomi Turbo Charging Power 45 W 2x USB-C Biała - White
Kompaktowa ładowarka Xiaomi o mocy 45 W posiada dwa porty USB-C, co umożliwia równoległe i sprawne odnawianie energii w wielu urządzeniach mobilnych. Dzięki innowacyjnej technologii Nano, ta ładowarka USB-C oferuje wysoką wydajność w wyjątkowo małej obudowie przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa podłączonego sprzętu.
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Sieciowa |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 2x USB-C |
| Moc | 45 W |
| Prąd wyjściowy | 5V⎓3A 15W, 9V⎓3A 27W, 15V⎓3A 45W Max., 20V⎓2.25A 45W Max., 5–11V⎓4.1A 45W Max., 5–20V⎓2.25A 45W Max. |
| Kabel w zestawie | Nie |
| Materiał | PC |
| Kolor dominujący | Biały |
| Dodatkowe informacje | Technologia szybkiego ładowania Nano Turbo Charging Power; Kompatybilna z wieloma urządzeniami Xiaomi oraz innymi urządzeniami z USB-C; Protokoły QC2.0, QC3.0, PD, PPS. |
| Wysokość | 45 mm |
| Szerokość | 35,2 mm |
| Grubość | 35,2 mm |
| Waga | 72,5 g |
| Kod sklepu (SKU) | BHR087OEU |
| Kod producenta (EAN) | 6932554443955 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.