Powerbank Ugreen PB551 20000 mAh 145 W Szary - Grey
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank Ugreen PB551 20000 mAh 145 W Szary - Grey
Ugreen PB551 to wydajny powerbank 20000 mAh, który dzięki mocy wyjściowej do 145 W i wsparciu technologii szybkiego ładowania umożliwia błyskawiczne zasilanie laptopa oraz telefonu w tym samym czasie. Wyposażenie w zintegrowany kabel USB-C oraz inteligentny wyświetlacz sprawia, że jest to niezwykle wygodny powerbank do iPhone, eliminujący konieczność zabierania dodatkowych przewodów w podróż.
Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - jonowe |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | 1x USB-C; 1x USB-A; 1x Kabel USB-C |
| Napięcie wejściowe (V) | USB-C1 (kabel) - 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/4A 80 W maks.; USB-C2 - 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A 45 W maks. |
| Napięcie wyjściowe (V) | USB-C1 (kabel) - 10V/2.25A, 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A 100 W maks. (PPS: 5–21V/5A); USB-C2 - 10V/2.25A, 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A 45 W maks. (PPS: 5–11V/4.5A); USB-A - 10V/2.25A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A UFCS 5.5–11V/3A, 33 W maks. |
| Moc | 145 W |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Tryb niskiego poboru prądu (dla słuchawek/zegarków); Kabel pełniący dodatkowo funkcję smyczy; Cyfrowy wyświetlacz LED; Pełne naładowanie powerbanku w ok. 1,5 godziny. |
| Odporność i certyfikaty | Ochrona przed przepięciem, nadprądem, przeładowaniem, zwarciem i temperaturą |
| Wysokość | 139 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Grubość | 26,7 mm |
| Waga | 450 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany kabel USB-C; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 55992B |
| Kod producenta (EAN) | 6941876269884 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.