Xiaomi 17T Pro 5G 12/512GB Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Xiaomi 17T Pro 5G 12/512GB Czarny - Black
Specyfikacja
| Typ ekranu | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,83″ |
| System operacyjny | Android 16 (Xiaomi HyperOS 3) |
| Jasność ekranu | 3500 nitów (szczytowa), 600 nitów (typowa). |
| Rozdzielczość ekranu | 1,5K (2772 x 1280 pikseli) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 447 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - główny Leica Summilux, 50 MP - peryskopowy, 12 MP - ultraszerokokątny. |
| Aparatu przedni (MP) | 32 MP |
| Przysłona | ƒ/1,67 - obiektyw główny, ƒ/2,2 - ultraszerokokątny, ƒ/3,0 -peryskopowy, f/2.2 - przedni obiektyw. |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 8K (7 680 x 4 320) przy 30 kl./s; 4K przy 120 kl./s; 4K HDR10+ przy 60 kl./s, 30 kl./s; 1080p HDR10+ (1 920 × 1 080) przy 30 kl./s, 60 kl./s; 720p (1 280 × 720) przy 30 kl./s; Wideo log do 4K w 30 kl./s, 60 kl./s; Slow motion 720p i 1080p i 4K. |
| Procesor | MediaTek Dimensity 9500 |
| Układ graficzny | Mali G1-Ultra |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 7000 mAh; Bateria krzemowo-węglowa |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 100 W HyperCharge (przewodowe), 50 W HyperCharge (bezprzewodowe). |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi-Fi 7/6E/6, 2 × 2 MIMO, Wi-Fi Direct, Bluetooth 6.0, Dual Bluetooth, Xiaomi Astral i Offline Communication. |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nano SIM lub nano SIM + eSIM lub 2 x eSIM. |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Nawigacja satelitarna | GPS: L1 + L5, Galileo: E1 + E5a + E5b, GLONASS: G1, Beidou: B1I + B1C + B2a + B2b, QZSS: L1 + L5, NavIC: L5, A-GPS. |
| Materiał obudowy | Szkło: Corning Gorilla Glass 7i |
| Odporność | IP68 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła otoczenia, Akcelerometr, Kompas elektroniczny, Emiter podczerwieni, Żyroskop, Silnik wibracyjny osi X, Czujnik migotania, Czujnik temperatury barowej, Czujnik Halla. |
| Dodatkowe informacje | Funkcje SI, Hi-Res, 2 Głośniki stereo, Dolby Atmos, 3 mikrofony, System chłodzenia IceLoop, Light Fusion 950, Certyfikaty TÜV Rheinland: Low Blue Light, Circadian Friendly, Flicker Free, Intelligent Eye Care, Xiaomi HyperAI, HyperIsland, HyperConnect. |
| Wysokość (mm) | 162,2 mm |
| Szerokość (mm) | 77,5 mm |
| Grubość (mm) | 8,25 mm |
| Waga (g) | 219 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Xiaomi 17 |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | MZB0NUEEU |
| Kod producenta (EAN) | 6932554405373 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.