towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Xiaomi 17T 5G 12/512GB Czarny - Black
Specyfikacja
| Typ ekranu | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,59″ |
| System operacyjny | Android 16 (Xiaomi HyperOS 3) |
| Rozdzielczość ekranu | 1,5K (2756 x 1268 pikseli) |
| Jasność ekranu | 3500 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 460 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - główny Leica Summilux, 12 MP - ultraszerokokątny, 50 MP - teleobiektyw. |
| Aparatu przedni (MP) | 32 MP |
| Przysłona | ƒ/1,7 - obiektyw główny, ƒ/2,2 - ultraszerokokątny, ƒ/3,0 - teleobiektyw, f/2.2 - przedni obiektyw. |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K (3 840 × 2 160) i 1080p (1 920 × 1 080) przy 30 kl./s, 60 kl./s ; 720p (1 280 × 720) przy 30 kl./s ; wideo log do 4K w 30 kl./s, 60 kl./s ; Slow motion 720p i 1080p przy 120 kl./s, 240 kl./s, 960 kl./s. |
| Procesor | MediaTek Dimensity 8500-Ultra |
| Układ graficzny | Mali-G720 MC8 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 6500 mAh; Bateria krzemowo-węglowa |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 67 W HyperCharge |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi-Fi 6E, 2 × 2 MIMO, Wi-Fi Direct, Bluetooth 6.0; Xiaomi Offline Communication. |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nano SIM lub nano SIM + eSIM lub 2 x eSIM. |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Nawigacja satelitarna | GPS: L1 + L5, Galileo: E1 + E5a, GLONASS: G1, Beidou: B1I + B1C + B2a, QZSS: L1 + L5, NavIC: L5, A-GPS. |
| Materiał obudowy | Szkło: Corning Gorilla Glass 7i |
| Odporność | IP68 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła otoczenia, Akcelerometr, Kompas elektroniczny, Emiter podczerwieni, Żyroskop, Liniowy silnik wibracyjny osi X, Czujnik migotania, Czujnik laserowej ostrości, Barometr, Czujnik Halla. |
| Dodatkowe informacje | Funkcje SI, Certyfikat Hi-Res, 2 Głośniki stereofoniczne Dolby Atmos, 3 mikrofony, System chłodzenia IceLoop, Certyfikaty TÜV Rheinland: Low Blue Light, Circadian Friendly, Flicker Free, Intelligent Eye Care, Xiaomi HyperAI, Google Gemini. |
| Wysokość (mm) | 157,6 mm |
| Szerokość (mm) | 75,2 mm |
| Grubość (mm) | 8,17 mm |
| Waga (g) | 200 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Xiaomi 17 |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | MZB0NOMEU |
| Kod producenta (EAN) | 6932554447939 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.