Xiaomi 12 Lite 5G 8/256GB Różowy - Lite Pink
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Xiaomi 12 Lite 5G 8/256GB Różowy - Lite Pink
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,55" |
| System operacyjny | Android 12 (MIUI 13) |
| Rozdzielczość ekranu | (FHD+) 2400 x 1080 pikseli; Jasność szczytowa: 950 nitów. |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 402 pp |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 108 MP - aparat główny, 8 MP- aparat ultraszerokokątny, 2 MP - aparat makro |
| Aparatu przedni (MP) | 32 MP |
| Przysłona | f/1.88 - aparat główny, f/2.2 - aparat ultraszerokokątny, f/2.4 - aparat makro, f/2.45 - aparat przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K@30fps, 1080P@120fps/60fps/30fps, 720p@120fps/240fps/30fps/960fps/480fps |
| Procesor | Snapdragon 778G |
| Układ graficzny | Adreno 642L |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 4300 mAh; Czas ładowania: 41 min. (0-100%) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 67 W HyperCharge |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi-Fi5, Bluetooth 5.2 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nanoSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Nawigacja satelitarna | A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS, QZSS |
| Materiał obudowy | Szkło Corning Gorilla 5 |
| Odporność | IP53 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Żyroskop, Elektroniczny kompas, Czujnik światła otoczenia, Pilot na podczerwień. |
| Dodatkowe informacje | Gośniki stereo, Dolby Atmos, Technologia HDR10+ i Dolby Vision, 2-stopniowa funkcja AdaptiveSync, Tryby ustawień ekranu: Sunlight mode 3.0, Reading mode 3.0, True Display, Xiaomi AdaptiveCharge. |
| Wysokość (mm) | 159,30 mm |
| Szerokość (mm) | 73,70 mm |
| Grubość (mm) | 7,29 mm |
| Waga (g) | 173 g |
| Kolor | Różowy |
| Seria | Xiaomi 12 |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | MZB0BL8EU |
| Kod producenta (EAN) | 6934177781551 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.