Samsung Galaxy S26 5G 12/128 GB Enterprise Edition Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Samsung Galaxy S26 5G 12/128 GB Enterprise Edition Czarny - Black
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6.3" |
| System operacyjny | Android 16 (One UI 8.5) |
| Rozdzielczość ekranu | 2340 x 1080 (FHD+); Maksymalna jasność: 2600 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~409 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - szerokokątny, 12 MP - ultra-szerokokątny, 10 MP - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 12 MP |
| Przysłona | f/1.8 - szerokokątny, f/2.2 - ultra-szerokokątny, f/2.4 - teleobiektyw, f/2.2 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (7680 x 4320), 30 kl/s. 240 kl/s @FHD, 120kl/s @FHD, 120fps @UHD; Stabilizacja obrazu: Funkcja Super Steady oraz Horizontal Lock |
| Procesor | Exynos 2600 (10-rdzeniowy); Technologia HPB (Heat Path Block) |
| Układ graficzny | Xclipse 960 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 4300 mAh (pojemność znamionowa 4175 mAh); Czas pracy: do 30h odtwarzania wideo |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | ~25 W; Czas ładowania: 55% w 30 minut; Ładowanie bezprzewodowe: 15 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, LTE, Wi‑Fi 7, MIMO, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.4; Łączność satelitarna (wiadomości tekstowe/SOS) |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nano SIM lub nano SIM + eSIM lub 2 x eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Nawigacja satelitarna | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Szkło: Corning Gorilla Glass Victus 2, Ramka: Armor Aluminum |
| Odporność | IP68 |
| Czytnik linii papilarnych | Pod ekranem |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Enterprise Edition: Platforma Knox Suite (licencja 1 rok w pakiecie + narzędzia IT): Knox Manage, Knox Configure, Knox E-FOTA, Knox Asset Intelligence, Automatyczne wdrażanie (zero-touch), Zdalne zarządzanie urządzeniami, 7 lat aktualizacji. |
| Wysokość (mm) | 149.6 mm |
| Szerokość (mm) | 71.7 mm |
| Grubość (mm) | 7,2 mm |
| Waga (g) | 167 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja. |
| Kod sklepu (SKU) | SMS942BZKDEEB |
| Kod producenta (EAN) | 8806099108793 |
| Gwarancja | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.