Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12/256 GB Tytanowy Czarny Plus - Titanium JetBlack
3.78762
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB Titanium Jetblack
Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB tytanowy czarny to telefon premium zaprojektowany do maksymalnej wydajności dla wymagających użytkowników. Zaawansowany system czterech aparatów tylnych: główny 200 Mpix, ultraszerokokątny 50 Mpix, szerokokątny 50 Mpix i teleobiektyw 10 Mpix w połączeniu z przednim 12 Mpix jest stworzony do wykonywania profesjonalnych zdjęć, co uczyniło go najlepszym smartfonem fotograficznym w 2025 roku. Dzięki 6,9-calowemu jasnemu wyświetlaczowi i wydajnej baterii 5000 mAh z szybkim ładowaniem przewodowym 45 W stanowi jeden z najlepszych telefonów do streamowania na żywo, gier, filmów czy rysowania. Do zestawu z Samsungiem S25 Ultra 256GB Titanium Jetblack dołączono rysik S Pen, przy pomocy którego możesz precyzyjnie obsługiwać telefon, tworzyć rysunki w programach graficznych oraz wygodnie edytować nawet niewielkie detale na wykonanych fotografiach.
Wysoka jakość zdjęć i filmów z Samsungiem Galaxy S25 Ultra
Samsung Galaxy S25 Ultra to najbardziej zaawansowany model serii wyposażony w aż cztery aparaty tylne: główny 200 Mpix z OIS i technologią Dual Pixel, ultraszerokokątny 50 Mpix z szerokim kątem widzenia 120 stopni, szerokokątny 50 Mpix oraz teleobiektyw 10 Mpix z 3-krotnym zoomem optycznym i optyczną stabilizacją obrazu, a także w aparat przedni 12 Mpix do profesjonalnych selfie i płynnych wideorozmów. Nagrywaj filmy jak ze studia w jakości 8K przy 60 kl./s.Z wykorzystaniem funkcji Auto Trim automatycznie przytnij je do rolek na swoje kanały social media. Inteligentny asystent aparatu Photo Assist automatycznie dobierze tryby fotograficzne, zaś Object-aware Engine samodzielnie dopasuje ustawienia do zmiennych warunków oświetleniowych, dzięki czemu stworzysz profesjonalne zdjęcia w zaledwie kilka chwil. Silnik ProVisual Engine z funkcją Generative Edit usunie przypadkowe obiekty i niechciane osoby z kadru, dzięki czemu możesz uchwycić swoje najlepsze chwile na fotografiach w ich najlepszym wydaniu.
Wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X - Najlepsza jakość obrazu
Samsung Galaxy S25 Ultra 5g 256GB został wyposażony w zaawansowany, duży wyświetlacz 6,9 cala Dynamic AMOLED 2X o rozdzielczości 3120 x 1440 pikseli (QHD+), który zapewni najlepsze wrażenia wizualne. Duże zagęszczenie pikseli 416 ppi i bogata paleta 16.7 M kolorów zapewnią pełen detali obraz z realistycznym odwzorowaniem barw, zaś jasność szczytowa 2600 nitów i wysoki kontrast sprawią, że wyświetlana treść pozostanie czytelna nawet w pełnym słońcu czy przy gorszych warunkach pogodowych. Posiada adaptacyjną częstotliwość odświeżania ekranu od 1 do 120 Hz, która automatycznie dostosowuje się do wykonywanych zadań optymalizując poziom zużycia baterii, aby starczyła Ci na dłuższy czas. Powierzchnię pokrywa odporne na zarysowania, pęknięcia i stłuczenia wytrzymałe szkło Corning Gorilla Glass Victus 2.
Potężna moc Qualcomm Snapdragon 8 Elite 4 Gen
Telefon premium Samsung Galaxy S25 Ultra został wyposażony w potężny 8-rdzeniowy chip Qualcomm Snapdragon 8 Elite for Galaxy zaprojektowany w technologii 3 nm z zegarem procesora 4,47 GHz, który stworzono z myślą o większej wydajności AI. Dzięki płynnemu połączeniu w układzie SoC z kartą graficzną Adreno 830 i jednostką przetwarzania neuronowego Hexagon zapewnia szybszą responsywność i płynne działanie inteligentnych funkcji AI. W Samsung S25 Ultra znajduje się system operacyjny Android 15 z nowym interfejsem One UI 7, który będzie otrzymywał aktualizację oprogramowania przez kolejne 7 lat. Całość chroniona jest przez system bezpieczeństwa Galaxy Knox. Dzięki 12 GB RAM nawet najbardziej zaawansowane aplikacje, gry i sztuczna inteligencja Samsung Galaxy AI będą działały szybko i płynnie. Posiada standard łączności 5G, Wi-Fi, NFC i Bluetooth 5.3, a także Dual SIM, który mieści dwie karty NanoSIM lub dwie karty eSIM (bądź jedna NanoSIM i jedna eSIM).
Galaxy AI i Google Gemini - Otwórz się na inteligentne rozwiązania
Dzięki sztucznej inteligencji Galaxy AI i Google Gemini, smartfon Samsung Galaxy S25 Ultra łatwo dostosowuje się do preferencji użytkownika ułatwiając mu obsługę urządzenia i szybki dostęp do zaawansowanych funkcji AI, jak chociażby Auto Trim do automatycznego przycinania nagrań i robienia rolek czy Audio Eraser, który może wykryć sześć rodzajów dźwięków i wymazać z nagrania niepożądane szumy zaledwie w chwilę. Stwórz swoje własne studio dźwiękowe, nagraniowe i fotograficzne z nowym Samsung S25 Ultra. Korzystaj również z innych inteligentnych funkcji, jak szybkie wyszukiwanie po zakreśleniu lub usłyszeniu, tłumaczenie rozmów głosowych na języki obce w czasie rzeczywistym, inteligentna edycja zdjęć i obrazów, sporządzanie szybkich streszczeń, notatek bez konieczności pisania czy przejrzystych podsumowań dnia. Dzięki dostępowi do AI Google, użytkownik może prowadzić rozmowy z Gemini Live, który udziela natychmiastowych odpowiedzi. Z kolei Now Bar usprawnia działanie interfejsu zgodnie z intencją użytkownika i dodaje nowe funkcjonalności umożliwiając śledzenie w czasie rzeczywistym nagrań głosowych, statusów i timerów.
Najmocniejsza bateria serii Galaxy S25 w modelu Ultra
W Samsungu Galaxy S25 Ultra 256 GB umieszczono największą baterię o pojemności 5000 mAh zapewniającą aż do 31 h odtwarzania wideo, dzięki której to telefon stworzony do grania, oglądania czy vlogowania. Żywotność nawet do 2000 cykli sprawia, że akumulator posłuży przez długi czas bez konieczności wymiany - nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Telefon można ładować przez kabel USB typu C z ładowarką sieciową o mocy 45 W lub większej (brak w zestawie) bądź korzystać z ładowania indukcyjnego Qi2 i zwrotnego. Postaw na dedykowaną ładowarkę sieciową do telefonu Samsung 25 W GaN EP-T2510 lub ładowarkę bezprzewodową Samsung EP-OR900 i ładuj, jak lubisz.
Połączenie mocnej konstrukcji z eleganckim designem
Telefon Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB Titanium Jetblack łączy w sobie solidną obudowę z cienką, aluminiową ramką Armor Aluminum ze smukłym i nowoczesnym designem. Smartfon Samsung S25 Ultra czarny jest wodoodporny i pyłoszczelny dzięki klasie odporności IP68, która zapewnia mu całkowitą ochronę przed działaniem kurzu i pyłu oraz przed wodą przy zanurzeniu do głębokości 1,5 m w zbiorniku słodkowodnym przez maksymalny czas 30 minut. Do zestawu z telefonem dołączono praktyczny rysik S Pen zwiększający precyzję i wygodę obsługi. Jeśli chcesz zapewnić dodatkową ochronę i przy okazji zmienić wygląd urządzenia, zapoznaj się z szerokim wyborem eleganckich etui do Samsung Galaxy S25 Ultra.
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6,9″ |
| System operacyjny | Android 15 (One UI 7) |
| Rozdzielczość ekranu | 3120 x 1 440 pikseli (Quad HD+) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~500 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 200 MP - główny, 50 MP - ultraszerokokątny, 50 MP - peryskopowy teleobiektyw (5x), 10 MP - teleobiektyw (3x) |
| Aparatu przedni (MP) | 12 MP |
| Przysłona | f/1.7 - główny, f/1.9 - ultraszerokokątny, f/3.4 - peryskopowy, f/2.4 - teleobiektyw, f/2.2 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (7680 x 4320), 30 kl./s, Slow motion: FullHD 1080p (do 240 kl./s), FullHD 1080p (do 120 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (8‑rdzeniowy) |
| Układ graficzny | Adreno 830 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 5 000 mAh (szczytowa), 4855 mAh (znamionowa); Czas pracy: do 31h (odtwarzania video) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 45 W - ładowanie przewodowe, 15 W - ładowanie bezprzewodowe |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi‑Fi 7, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nanoSIM lub nanoSIM + eSIM lub 2 x eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB‑C 3.2 Gen1 z DisplayPort, brak jacka audio |
| Nawigacja satelitarna | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Ekran: szkło Corning Gorilla Armor 2, Ramka: Tytan, Tył: Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Odporność | IP68 |
| Czytnik linii papilarnych | Pod ekranem |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie dla urządzeń Samsung Gear, Samsung DeX oraz SmartThings, Funkcja Android ASHA |
| Wysokość (mm) | 162,8 mm |
| Szerokość (mm) | 77,6 mm |
| Grubość (mm) | 8,2 mm |
| Waga (g) | 218 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Rysik, Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja |
| Kod sklepu (SKU) | SMS938BAKDEUE |
| Kod producenta (EAN) | 8806097075950 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.