Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12 GB/1 TB Tytanowy Złoty - Titanium Pinkgold
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Samsung Galaxy S25 Ultra 1TB Pink Gold
Samsung Galaxy S25 Ultra 1TB Pink Gold to telefon klasy premium zaprojektowany dla maksymalnej wydajności. Wykonasz profesjonalne zdjęcia z zaawansowanym systemem czterech aparatów tylnych: głównym 200 Mpix, ultraszerokokątnym 50 Mpix, szerokokątnym 50 Mpix i teleobiektywem 10 Mpix, którymi w połączeniu z obiektywem przednim 12 Mpix wykonasz zachwycające wideo i fotografie portretowe, panoramiczne, grupowe czy nawet nocne. Złoty Samsung Galaxy S25 Ultra 1 TB został ogłoszony najlepszym telefonem fotograficznym w 2025 roku, a także jeden z najbardziej polecanych do vlogowania, streamowania na żywo, grania, oglądania filmów czy rysowania dzięki dużemu 6,9-calowemu ekranowi i wydajnej baterii 5000 mAh z szybkim ładowaniem przewodowym 45 W. Do Samsunga Galaxy S25 Ultra 1 TB Pink Gold dołączono praktyczny rysik S Pen, z którym łatwiej obsługiwać zaawansowane aplikacje, edytować zdjęcia czy rysować niczym na tablecie.
Profesjonalne zdjęcia i filmy z Samsungiem Galaxy S25 Ultra
Samsung S25 Ultra to najbardziej zaawansowany model serii Galaxy S25 wyposażony w aż cztery tylne kamery: główną 200 Mpix z technologią Dual Pixel i optyczną stabilizacją obrazu, ultraszerokokątną 50 Mpix z kątem widzenia 120 stopni, szerokokątną 50 Mpix oraz teleobiektyw 10 Mpix z 3-krotnym zoomem optycznym i OIS, a także w przednią kamerę 12 Mpix do selfie i wideorozmów. Nagrywaj wideo w jakości 8K przy 60 kl./s. i przytnij je do krótkich rolek dopasowany do formatu mobilnego z funkcją Auto Trim. Inteligentny asystent aparatu Photo Assist automatycznie dobiera tryby fotograficzne do scenerii. Dzięki funkcji Generative Edit możesz prosto usunąć niechciane osoby lub obiekty, które przypadkiem znalazły się w kadrze, aby zachować wspomnienia w ich najlepszej formie.
Kinowa jakość w telefonie z Dynamic AMOLED 2X
Samsung Galaxy S25 Ultra 5g 1TB zostałó wyposażony w duży ekran 6,9 cala Dynamic AMOLED 2X o rozdzielczości 3120 x 1440 pikseli (QHD+), który dzięki palecie 16.7M kolorów i zagęszczeniu 416 ppi zapewnia pełen szczegółów obraz z naturalnie odwzorowanymi odcieniami. Wysoki kontrast i jasność szczytowa 2600 nitów zapewniają doskonałą czytelność wyświetlacza nawet w pełnym słońcu. Adaptacyjne odświeżanie ekranu od 1 do 120 Hz automatycznie dopasowuje się do wykonywanych zadań, co przekłada się na lepszą optymalizację energii. Powierzchnia wyświetlacza została starannie zabezpieczona szkłem Corning Gorilla Glass Victus 2 zapewniając ochronę przed zarysowaniem, pęknięciem, stłuczeniem czy zachlapaniem.
Qualcomm Snapdragon 8 Elite 4 Gen - Chip w technologii 3 nm
Telefon premium Samsung Galaxy S25 Ultra został wyposażony w potężny 8-rdzeniowy chip Qualcomm Snapdragon 8 Elite for Galaxy zaprojektowany w technologii 3 nm z zegarem procesora 4,47 GHz, który stworzono z myślą o większej wydajności AI. Dzięki płynnemu połączeniu w układzie SoC z kartą graficzną Adreno 830 i jednostką przetwarzania neuronowego Hexagon zapewnia szybszą responsywność i płynne działanie inteligentnych funkcji AI. W Samsung S25 Ultra znajduje się system operacyjny Android 15 z nowym interfejsem One UI 7, który będzie otrzymywał aktualizację oprogramowania przez kolejne 7 lat. Całość chroniona jest przez system bezpieczeństwa Galaxy Knox. Dzięki 12 GB RAM nawet najbardziej zaawansowane aplikacje, gry i sztuczna inteligencja Samsung Galaxy AI będą działały szybko i płynnie. Posiada standard łączności 5G, Wi-Fi, NFC i Bluetooth 5.3, a także Dual SIM, który mieści dwie karty NanoSIM lub dwie karty eSIM (bądź jedna NanoSIM i jedna eSIM).
Galaxy AI i Gemini - Otwórz się na inteligentną obsługę telefonu
Dzięki sztucznej inteligencji Galaxy AI i Google Gemini, smartfon Samsung Galaxy S25 Ultra łatwo dostosowuje się do preferencji użytkownika ułatwiając mu obsługę urządzenia i szybki dostęp do zaawansowanych funkcji AI, jak chociażby Auto Trim do automatycznego przycinania nagrań i robienia rolek czy Audio Eraser, który może wykryć sześć rodzajów dźwięków i wymazać z nagrania niepożądane szumy zaledwie w chwilę. Stwórz swoje własne studio dźwiękowe, nagraniowe i fotograficzne z nowym Samsung S25 Ultra. Korzystaj również z innych inteligentnych funkcji, jak szybkie wyszukiwanie po zakreśleniu lub usłyszeniu, tłumaczenie rozmów głosowych na języki obce w czasie rzeczywistym, inteligentna edycja zdjęć i obrazów, sporządzanie szybkich streszczeń, notatek bez konieczności pisania czy przejrzystych podsumowań dnia. Dzięki dostępowi do AI Google, użytkownik może prowadzić rozmowy z Gemini Live, który udziela natychmiastowych odpowiedzi. Z kolei Now Bar usprawnia działanie interfejsu zgodnie z intencją użytkownika i dodaje nowe funkcjonalności umożliwiając śledzenie w czasie rzeczywistym nagrań głosowych, statusów i timerów.
Największa bateria serii Galaxy S25
Samsung Galaxy S25 Ultra 1 TB został wyposażony w największą z serii baterię 5000 mAh, która zapewnia aż do 31 godzin odtwarzania wideo i żywotność do 2000 cykli ładowania, dzięki czemu sprawdzi się jako telefon do gier, streamowania i vlogowania. Energię możesz szybko uzupełnić przez ładowarką sieciową USB-C o mocy 45 W lub większej bądź postawić na ładowanie indukcyjne Qi2 lub zwrotne. Dobierz dedykowaną ładowarkę sieciową do telefonu Samsung 25 W GaN EP-T2510 czy ładowarkę bezprzewodową Samsung EP-OR900 i uzupełniaj poziom baterii w najwygodniejszy dla Ciebie sposób.
Wytrzymała konstrukcja w stylowym wydaniu
Telefon Samsung Galaxy S25 Ultra 1TB Pink Gold łączy w sobie elegancki design z solidną konstrukcją. Wytrzymała obudowa z cienką, aluminiową ramką Armor Aluminum spełnia standard odporności IP68, dzięki czemu jest całkowicie odporna na pył i kurz, a także na zanurzenie w wodzie słodkiej na 1,5 m przez nawet 30 minut. Do zestawu ze smartfonem Samsung S25 Ultra złotym dołączono wygodny w użytkowaniu rysik S Pen, który zapewnia precyzyjną obsługę urządzenia. Zapewnij dodatkową ochronę i odmień wygląd urządzenia z eleganckim etui do Samsung Galaxy S25 Ultra.
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6,9" |
| System operacyjny | Android 15 (One UI 7) |
| Rozdzielczość ekranu | 3120 x 1 440 pikseli (Quad HD+) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~500 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 200 MP - główny, 50 MP - ultraszerokokątny, 50 MP - peryskopowy teleobiektyw (5x), 10 MP - teleobiektyw (3x) |
| Aparatu przedni (MP) | 12 MP |
| Przysłona | f/1.7 - główny, f/1.9 - ultraszerokokątny, f/3.4 - peryskopowy, f/2.4 - teleobiektyw, f/2.2 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (7680 x 4320), 30 kl./s, Slow motion: FullHD 1080p (do 240 kl./s), FullHD 1080p (do 120 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (8‑rdzeniowy) |
| Układ graficzny | Adreno 830 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 1 TB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 5 000 mAh (szczytowa), 4855 mAh (znamionowa); Czas pracy: do 31h (odtwarzania video) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 45 W - ładowanie przewodowe, 15 W - ładowanie bezprzewodowe |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi‑Fi 7, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nanoSIM lub nanoSIM + eSIM lub 2 x eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB‑C 3.2 Gen1 z DisplayPort, brak jacka audio |
| Nawigacja satelitarna | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Ekran: szkło Corning Gorilla Armor 2, Ramka: Tytan, Tył: Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Odporność | Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP68) |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie dla urządzeń Samsung Gear, Samsung DeX oraz SmartThings, Funkcja Android ASHA |
| Wysokość (mm) | 162,8 mm |
| Szerokość (mm) | 77,6 mm |
| Grubość (mm) | 8,2 mm |
| Waga (g) | 218 g |
| Kolor | Złoty |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Rysik, Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja. |
| Kod sklepu (SKU) | SMS938BZDHEUE |
| Kod producenta (EAN) | 8806097075905 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.