Samsung Galaxy S25+ 5G 12/512 GB Czerwony - Coralred
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Samsung Galaxy S25+ 512 GB Coralred
Samsung Galaxy S25+ 512GB czerwony to telefon z procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Elite 4 generacji zaprojektowanym specjalnie pod obsługę inteligentnych funkcji AI, zaawansowanych aplikacji i wymagających gier. Większy ekran o dużej rozdzielczości zapewnia lepsze doznania wizualne podczas korzystania z urządzenia, zaś dobra bateria i inteligentne oszczędzanie energii zapewnią długi czas pracy. Wytrzymała obudowa z cienkimi, aluminiowymi ramkami, szkłem Corning Gorilla Glass Victus 2 i klasą odporności IP68 zagwarantuje wysoki poziom ochrony.
Profesjonalne kamery do zdjęć i filmów w Samsungu S25+
Samsung Galaxy S25+ to telefon z trzema aparatami tylnymi: głównym 50 Mpix z OIS i technologią Dual Pixel, ultraszerokokątnym 12 Mpix z kątem widzenia 120 stopni i teleobiektywem 10 Mpix z 3-krotnym zoomem jakości optycznej. Z kolei aparat przedni 12 Mpix świetnie sprawdzi się do profesjonalnych selfie czy wideorozmów. Umożliwia nagrywanie w rozdzielczości 8K przy 60 kl./s i automatyczne przycinanie filmów do krótkich rolek z funkcją Auto Trim. Dostępne są liczne filtry i tryby fotograficzne, jak chociażby Nightografia do zdjęć przy słabym świetle czy Photo Assist do automatycznego prostowania kadrów, poprawiania ostrości czy usuwania niechcianych osób i przypadkowych obiektów z ujęcia.
Dynamic AMOLED 2X - Bogate detale i płynna grafika
Telefon Samsung Galaxy S25+ został wyposażony w jasny ekran 6,7 cala Dynamic AMOLED 2X QHD+ (3120 x 1440 pikseli), który dzięki jasności szczytowej 2600 nitów zapewnia świetną czytelność nawet w pełnym słońcu i przy słabszym świetle.416 ppi i paleta 16,7 M kolorów zapewniają bogate detale i wiernie odwzorowaną kolorystykę. Dynamic AMOLED 2X posiada adaptacyjne odświeżanie ekranu 120 Hz, które samodzielnie dostosowuje częstotliwość do wykonywanych czynności zapewniając płynne animacje w dynamicznych scenach oraz mniejsze zużycie energii podczas czynności statycznych. Całość chroniona jest szkłem Corning Gorilla Glass Victus 2 zabezpieczając wyświetlacz przed zarysowaniem, pęknięciem, stłuczeniem i zachlapaniem.
Snapdragon 8 Elite 4 Gen - Procesor dla inteligentnych funkcji
Smartfon Samsung Galaxy S25+ napędzany jest przez 8-rdzeniowy chipset Qualcomm Snapdragon 8 Elite for Galaxy wykonany w technologii 3 nm z zegarem procesora 4,47 GHz. To potężny procesor zaprojektowany specjalnie dla większej wydajności AI. Został połączony z GPU Adreno 830 i NPU Hexagon przy zachowaniu pełnej kompatybilności wszystkich komponentów. Przekłada się to na szybszy przepływ danych pomiędzy nimi, co jest szczególnie istotne dla płynnego działania zaawansowanych funkcji Galaxy AI i Gemini. W Samsung Galaxy 25+ znajduje się system operacyjny Android 15 z nowym interfejsem stworzonym dla AI - One UI 7, a do tego aż 7 lat aktualizacji oprogramowania gwarantując pełne wsparcie systemowe. 12 GB pamięci RAM zapewni płynne działanie sztucznej inteligencji Samsung Galaxy AI oraz nawet bardziej zaawansowanych aplikacji czy gier mobilnych. Samsung S25 + posiada standard łączności 5G, Wi-Fi, NFC i Bluetooth 5.3, a także innowacyjny system bezpieczeństwa Samsung Knox zapewniający skuteczną ochronę danych osobowych i systemu. Telefon Samsung Galaxy S25 Plus wyposażono w Dual SIM na dwie karty NanoSIM lub dwie karty eSIM (lub jedną NanoSIM, a drugą eSIM).
Galaxy AI i Google Gemini - Inteligentniejsza obsługa smartfona
Telefon Samsung S25+ 256 GB posiada inteligentne funkcje Galaxy AI i Google Gemini, a dzięki uczeniu maszynowemu łatwo dostosowuje się do preferencji użytkownika ułatwiając obsługę urządzenia. Wyposażony został w inteligentne widgety, jak nowy Now Bar, który usprawnia działanie interfejsu i dodaje nowe funkcjonalności bez konieczności odblokowywania telefonu, Auto Trim do automatycznego przycinania nagrań na rolki na social media, Audio Eraser to usuwania niechcianych dźwięków z nagrań czy Photo Assist - inteligentnego asystenta aparatu, dzięki któremu można łatwo edytować zdjęcia, aby wyglądały bardziej profesjonalnie. Dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji w Samsung Galaxy S25+ możliwy jest również chat z Gemini Live, który udziela natychmiastowych odpowiedzi, wyszukiwanie informacji po zakreśleniu obiektu bądź usłyszeniu utworu, wykonywanie krótkich streszczeń notatek i filmów czy wykonywanie szybkich podsumowań dnia.
Pojemna bateria i wygodne ładowanie Samsunga S25+
W Samsungu Galaxy S25+ umieszczono pojemną baterię 4900 mAh zapewniającą aż do 30 godzin odtwarzania wideo oraz aż do 2000 cykli ładowania, dzięki czemu będzie służyć przez długi czas. Poziom energii akumulatora może być uzupełniany na dwa sposoby: bezprzewodowo Qi2 oraz przewodowo przez USB-C z mocą 25 W i wyższą. Do zestawu z Samsungiem S25+ nie dołączono ładowarki, co daje Ci możliwość wyboru wygodnego rozwiązania - skorzystaj z ładowarki sieciowej Samsung 25W lub indukcyjnej Samsung EP-OR900.
Połączenie mocnej obudowy z stylowym designem
Samsung Galaxy S25+ 512 GB Coralred to elegancki telefon o ładnym kolorze z wytrzymałą konstrukcją i cienkimi ramkami Armor Aluminum. Samsung S25+ 512 GB to telefon z klasą odporności IP68, która jest gwarancją pyłoszczelności, kurzoodporności i wodoodporności przy zanurzeniu do 1,5 metra na czas do 30 minut. Jeśli chcesz zapewnić skuteczniejszą ochronę lub odświeżyć wygląd urządzenia, postaw na etui do Samsung Galaxy S25+ i zabezpiecz dodatkowo swój smartfon.
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| System operacyjny | Android 15 |
| Rozdzielczość ekranu | 3120 x 1440 pikseli; Quad HD+ |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~513 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - główny, 12 MP - ultraszerokokątny, 10 MP - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 12 MP |
| Przysłona | f/1.8 - tylny obiektyw główny, f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny, f/2.4 - tylny teleobiektyw, f/2.2 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (30 kl./s), UHD 4K (do 120 kl./s), FHD (do 240 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (2x 4.32 GHz + 6x 3.53 GHz) |
| Układ graficzny | Qualcomm Adreno 830 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 4900 mAh (szczytowa), 4755 mAh (znamionowa); Bateria litowo - polimerowa; Do 30 godzin odtwarzania wideo; Min. żywotność baterii: 2000 cykli |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | Super Fast Charging 2.0 - 45 W; Ładowanie bezprzewodowe - 15 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.4, NFC |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2x nanoSIM; 2x eSIM; nanoSIM + eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C, 2x gniazdo NanoSIM |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass Victus 2; Ramka: Armor Aluminium |
| Odporność | IP68 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Głośniki stereo; Dolby Atmos; Układ dwóch mikrofonów; Funkcja Adapt Sound; Wsparcie dla kodeków; Samsung Seamless Codec (SSC); UHQ Upscaler; Android Audio Streaming for Hearing Aid (ASHA); Wsparcie Samsung DeX; Inteligentne funkcje AI (Boost dialog). |
| Wysokość (mm) | 158,4 mm |
| Szerokość (mm) | 75,8 mm |
| Grubość (mm) | 7,3 mm |
| Waga (g) | 190 g |
| Kolor | Czerwony |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Przewód USB; Igła do wysuwania tacki sim; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SMS936BZRGEUE |
| Kod producenta (EAN) | 8806097044369 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.