Samsung Galaxy S24 FE 5G 8/128 GB Enterprise Edition Grafitowy - Graphite
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Samsung Galaxy S24 FE 5G 8/128 GB Enterprise Edition Grafitowy - Graphite
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| System operacyjny | Android 14 (One UI 6.1) |
| Rozdzielczość ekranu | 2340 x 1080 pikseli (FHD+) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 385 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - główny, 12.0 MP - ultraszerokokątny, 8.0 MP - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 10 MP |
| Przysłona | f/1.8 - tylny obiektyw, f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny, f/2.4 - tylny teleobiektyw, f/2.4 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (7680 x 4320) przy 30 kl./s, Zwolnione tempo: 240 kl./s przy FHD, 120 kl./s przy FHD, 120 kl./s przy UHD |
| Procesor | Samsung Exynos 2400e |
| Układ graficzny | Xclipse 940 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 4700 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 25 W, Bezprzewodowe ładowanie Qi ok. 15 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.3, Smart Switch |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nano SIM lub nano SIM + eSIM lub 2 x eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB Typu-C (1 szt.), gniazdo kart nanoSIM (2 szt.) |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass Victus+, Ramka: aluminium |
| Odporność | IP68 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Żyroskop, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Wirtualny czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie dla Samsung Knox, Wydłużona gwarancja producenta (do 3 lat), Samsung DeX, 7 lat aktualizacji oprogramowania i bezpieczeństwa, Licencja Knox Suite, Głośniki stereo, Galaxy AI, Live Translate, Wsparcie SmartThings |
| Wysokość (mm) | 162 mm |
| Szerokość (mm) | 77 mm |
| Grubość (mm) | 8 mm |
| Waga (g) | 213 g |
| Kolor | Grafitowy |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | SMS721BZKDEE |
| Kod producenta (EAN) | 8806095826202 |
| Gwarancja | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.