Samsung Galaxy A37 5G 6/128 GB Szary - Charcoal
1
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Samsung Galaxy A37 6/128GB Charcoal – szary
Najnowszy Samsung Galaxy A37 to wydajny wybór na lata. Zestaw trzech tylnych obiektywów i aparat do selfie z Super HDR umożliwiają uchwycenie najważniejszych wspomnień. Nawet ujęcia w niesprzyjającym oświetleniu będą jasne i wyraźne dzięki funkcji Nightografia. Odporna konstrukcja, do 6 lat aktualizacji i minimum 1200 cykli baterii zapewniają długie lata użytkowania Samsunga A37. Po naładowaniu telefonu do pełna możesz korzystać z niego do 48 godzin. Odblokujesz go przy użyciu odcisku palca. Błyskawicznie przenieś treści na nowy telefon za pomocą funkcji Smart Switch.
Portrety i selfie pełne detali z Samsungiem A37
Samsung Galaxy A37 posiada główny aparat szerokokątny 50 Mpix z zoomem cyfrowym do 10x i optyczną stabilizacją obrazu. Robi jasne i wyraźne zdjęcia, nawet w słabym oświetleniu oraz w nocy, dzięki funkcji Nightografia i ulepszonej technologii ISP. Zarejestruj szeroki odcinek krajobrazu aparatem ultraszerokokątnym 8 Mpix lub uchwyć każdy szczegół obiektywem makro 5 Mpix. W trybie portretu telefon wykrywa niebo, tło i pierwszy plan. Automatycznie poprawia jakość obrazu skóry i włosów, ubrań, trawy i innych detali. Przedni obiektyw 12 Mpix z Super HDR umożliwia robienie wysokiej jakości zdjęć i dynamicznych filmów o żywych kolorach i ulepszonym kontraście. Fotografie edytujesz z łatwością dzięki dedykowanym funkcjom AI.
Płynne wrażenia wizualne na wyświetlaczu Galaxy A37
Nowy smartfon Samsung Galaxy A37 posiada 6,7-calowy wyświetlacz FHD+ Super AMOLED o rozdzielczości 1080 × 2340 pikseli z 24-bitową głębią barw True Color. Adaptacyjna częstotliwość odświeżania 120 Hz i smukłe ramki gwarantują płynne wrażenia wizualne. Ciesz się możliwościami wyraźnego ekranu o jasności szczytowej 1400 nitów dzięki technologii Vision Booster.
Pojemna bateria i szybkie ładowanie Samsunga Galaxy A37
Samsung A37 128GB posiada baterię o pojemności 5000 mAh. Umożliwia używanie smartfona do 48 godzin lub 29 godzin nieustannego odtwarzania wideo. Minimum 1200 cykli ładowania zapewnia lata korzystania z urządzenia bez spadku wydajności. Energię odzyskasz błyskawicznie dzięki Super Fast Charging 2.0. Umożliwia naładowanie baterii do 60% w 30 minut ładowarką do smartfona 45W z kablem USB-C.
Autorski chip Samsung Exynos 1480
Samsung Galaxy A37 5G został wyposażony w 8-rdzeniowy chipset Exynos 1480, gwarantujący sprawne działanie. Doświadcz płynnego grania, odtwarzania i edytowania treści, dzięki procesorowi CPU i GPU o wydajności zwiększonej o 12% i 19%. Multitasking jest łatwiejszy z ulepszoną pamięcią LPDDR5X 256 GB, a komora parowa zapewnia, że smartfon nie przegrzeje się nawet podczas wykonywania wielu zadań naraz. 6 GB RAM wystarczy do codziennego użytkowania. Interfejs One UI 8.5 na systemie operacyjnym Android 16 daje Ci swobodę bycia kreatywnym i produktywnym, dostosowując się do Twoich potrzeb, dzięki głębszej integracji z AI. Dzięki Bluetooth 5.3 do telefonu podłączysz bezprzewodowe słuchawki Samsung, lokalizator lub inne akcesoria. Błyskawicznie przesyłaj pliki pomiędzy smartfonem Galaxy A37 a urządzeniem z Androidem lub komputerem. Urządzenie obsługuje DualSIM, dzięki czemu możesz używać dwóch numerów jednocześnie. Korzystaj z nanoSIM, eSIM lub ich dowolnej kombinacji. W sejfie Samsung Knox Vault z certyfikatem EAL5+ bezpiecznie przechowywane są Twoje prywatne informacje. Otrzymasz alert prywatności, jeśli aplikacja spróbuje niepotrzebnie uzyskać dostęp do Twojej lokalizacji albo poufnych danych.
Inteligentny telefon na lata
Smartfon Galaxy A37 otrzymał dedykowane rozwiązania AI Awesome Intelligence. Najlepsze efekty podczas edycji zdjęć uzyskasz, kierując się instrukcjami Edit Suggestion. Wystarczy kilka kliknięć, by usunąć z kadru dowolny element za pomocą funkcji Object Eraser. Dzięki Auto Trimm łatwiejsza jest również obróbka wideo. Dla serii Galaxy ulepszone zostało wyszukiwanie Circle to Search Google Gemini – teraz zidentyfikuje wiele przedmiotów na zaznaczonym obszarze. Solidna konstrukcja Samsunga Galaxy A37 sprawia, że jest wodoszczelny zgodnie z klasą IP68, a szkło Corning Gorilla Glass Victus+ chroni przed zarysowaniami. Smukły, elegancki design telefonu z dopracowanymi detalami, błyszczącym, szklanym wykończeniem w kolorze wyrafinowanej ciemnej szarości sprawia, że jest idealnym wyborem dla każdego, kto ceni elegancję. Smartfon Samsung A37 został zaprojektowany tak, by towarzyszyć Ci przez lata. Otrzyma 6 aktualizacji systemu operacyjnego i do 6 lat aktualizacji zabezpieczeń i konserwacyjnych.
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, Super AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| System operacyjny | Android 16 (One UI 8.5) |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 pikseli (FHD+) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~385 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - główny obiektyw szerokokątny, 8 MP - ultra-szerokokątny, 5 MP - makro |
| Aparatu przedni (MP) | 12 MP |
| Przysłona | f/1.8 - obiektyw szerokokątny, f/2.2 - tylny obiektyw ultra-szerokokątny, f/2.4 - tylny obiektyw makro, f/2.2 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 4K (3840 x 2160)@30fps, Slow Motion: 240 klatek/sekundę @HD |
| Procesor | Samsung Exynos 1480 (8-rdzeniowy) |
| Układ graficzny | Samsung Xclipse 530 |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 5000 mAh; Bateria Litowo-jonowa; Czas pracy: do 29h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | ~45 W; Super Fast Charging 2.0 - 60% naładowania w 30 min. |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6, Wi-Fi Direct, Smart Switch (wersja PC) |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nanoSIM lub nanoSIM + eSIM lub 2 x eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Szkło: Corning Gorilla Glass Victus+, Ramka: tworzywo sztuczne |
| Odporność | IP68 (wodoszczelność i pyłoszczelność) |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik światła, Wirtualny czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Funkcje Awesome Intelligence (usuń obiekt, sugestia edycji), Funkcja Circle to Search, Wsparcie DeX, SmartThings i ASHA oraz dla urządzeń Samsung Gear; System zabezpieczeń Samsung Knox, Okres aktualizacji: do 31.03.2032r. |
| Wysokość (mm) | 162.9 mm |
| Szerokość (mm) | 78,2 mm |
| Grubość (mm) | 7,4 mm |
| Waga (g) | 196 g |
| Kolor | Szary |
| Seria | Galaxy A |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SMA376BZABEUE |
| Kod producenta (EAN) | 8806099035259 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.