Nothing Phone 4a 5G 12/256GB Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Nothing Phone 4a 5G 12/256GB Czarny - Black
Specyfikacja
| Typ ekranu | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,78" |
| System operacyjny | Android 16 (Nothing OS 4.1) |
| Rozdzielczość ekranu | 1224 x 2720 pixeli; Jasność szczytowa: 4500 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 440 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - główny, 8 MP - ultraszerokokątny, 50 MP - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 32 MP |
| Przysłona | f/1,88 - główny, f/2,2 - ultraszerokokątny, f/2,88 - teleobiektyw, f/2,2 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K@30 kl./s, 1080p@30 lub 60 kl./s, Slow-motion 1080p@120 kl/s |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 7S Gen 4 |
| Układ graficzny | Adreno 810 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 5 080 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 50 W; Ładowanie zwrotne 7.5 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, 4G (LTE), Bluetooth 5.4, Wi-Fi 6 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nanoSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Nawigacja satelitarna | GPS (L1), GLONASS (G1), BDS (B1I), GALILEO (E1), QZSS (L1) |
| Materiał obudowy | Ramka: Aluminium, Szkło: Corning Gorilla Glass 7i |
| Odporność | IP64 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Czujnik żyroskopowy, Kompas elektroniczny, Czujnik światła otoczenia, Czujnik zbliżeniowy, Silnik haptyczny liniowy |
| Dodatkowe informacje | 63 diody LED ułożone w poziomą belkę na plecach telefonu, Wbudowane 2 mikrofony, 2 głośniki stereo. |
| Wysokość (mm) | 163.9 mm |
| Szerokość (mm) | 77.5 mm |
| Grubość (mm) | 8.5 mm |
| Waga (g) | 205 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Nothing Phone 4a |
| W zestawie | Przewód USB-c (1m.), Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja. |
| Kod sklepu (SKU) | A10400276 |
| Kod producenta (EAN) | 6974434227637 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.