Motorola Razr 60 5G 8/256GB + Buds Loop Bundle Swarovski Edition Błękitny - Ice Melt
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Motorola Razr 60 5G 8/256GB + Buds Loop Bundle Swarovski Edition Błękitny - Ice Melt
Specyfikacja
| Typ ekranu | FHD+ pOLED, główny wyświetlacz LTPO składany AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,9″ |
| System operacyjny | Android 15 |
| Rozdzielczość ekranu | Główny wyświetlacz: 2640 x 1080 pikseli, Wyświetlacz zewnętrzny: 1056 x 1066 pikseli |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 413 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP główny, 13 MP - ultra-szerokokątny + makro |
| Aparatu przedni (MP) | 32 MP |
| Przysłona | f/1.7 - główny, f/2.2 - ultra-szerokokątny, f/2.4 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | Aparat tylny: 4K UHD (3840 × 2160) przy 30 kl./s, FHD (1920×1080), Przedniv(do selfie): 4K UHD (3840×2160) przy 30 kl./s |
| Procesor | MediaTek Dimensity 7400X |
| Układ graficzny | Arm Mali-G615 MC2 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 4500 mAh; Słuchawki: czas pracy ok. 8h, z etui ładującym do 37h. |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | TurboPower™ 30 W, Ładowanie bezprzewodowe 15 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, Bluetooth, Wi-Fi 6/6E |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | eSIM + nano SIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Nawigacja satelitarna | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS |
| Materiał obudowy | Przód: Corning Gorilla Glass Victus, Tył: Wykończenie inspirowane nylonem |
| Odporność | IP48 |
| Czytnik linii papilarnych | Z boku |
| Czujniki | Czytnik linii papilarnych, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła otoczenia, Akcelerometr, Żyroskop, e-kompas, Czujnik Halla |
| Dodatkowe informacje | 3 mikrofony, 2 głośniki stereo z technologią Dolby Atmos, Google Gemini; Słuchawki open-ear: przetworniki 12 mm, redukcja szumów CrystalTalk AI, dźwięk przestrzenny. |
| Wysokość (mm) | Otwarty: 171,30 mm, Zamknięty: 88,08 mm |
| Szerokość (mm) | Otwarty: 73,99 mm, Zamknięty: 73,99 mm |
| Grubość (mm) | Otwarty: 7,25 mm, Zamknięty: 15,85 |
| Waga (g) | Motorola Razr 60: 188 g; Etui słuchawek: ~51,6 g. |
| Kolor | Błękitny |
| Seria | Razr |
| W zestawie | Słuchawki Buds Loop Bundle Swarovski Edition, Etui ładujące do słuchawek, Przewód USB, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | PB860055SE |
| Kod producenta (EAN) | 840493600666 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.