Motorola Moto G77 5G 8/256GB Czarny - Black Olive
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Motorola Moto G77 5G 8/256GB Czarny - Black Olive
Specyfikacja
| Typ ekranu | Extreme AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,78″ |
| System operacyjny | Android 16 |
| Rozdzielczość ekranu | ~1272 x 2772 pikseli (FHD+), Jasność szczytowa: 5000 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~450 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 108 MP - główny, 8 MP - ultraszerokokątny |
| Aparatu przedni (MP) | 32 MP |
| Przysłona | f/1.7 - główny, f/2.2 - ultraszerokokątny, f/2.2 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 2K (30 kl/s), FHD (60/30 kl/s) |
| Procesor | MediaTek Dimensity 6400 |
| Układ graficzny | Arm Mali-G57 MC2 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5200 mAh; Czas pracy: do 37h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 30 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi‑Fi 5, Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | nano SIM + eSIM + microSD |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB‑C, wejście na kartę MicroSD |
| Nawigacja satelitarna | GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, Beidou |
| Materiał obudowy | Szkło: Corning Gorilla Glass 7i |
| Odporność | IP64, MIL-STD 810H |
| Czytnik linii papilarnych | Z boku |
| Czujniki | Czytnik zbliżeniowy, Akcelerometr, Czujnik światła otoczenia Żyroskop, Czujnik SAR, E-kompas |
| Dodatkowe informacje | Stereo głośniki Dolby Atmos, Dźwięk Hi-Res, Google Gemini, My UX Aplikacja Moto, Certyfikaty: SGS Low Blue Light i Low Motion Blur , Technologia Water Touch |
| Wysokość (mm) | 164,18 mm |
| Szerokość (mm) | 77,37 mm |
| Grubość (mm) | 7,33 mm |
| Waga (g) | ~182 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Moto G |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | PBAW0036ES |
| Kod producenta (EAN) | 840493617206 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.