Motorola Edge 60 Neo 5G 12/256GB Szary - Grisaille
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Motorola Edge 60 Neo 5G 12/256GB Szary - Grisaille
Specyfikacja
| Typ ekranu | pOLED |
| Przekątna ekranu | 6,36″ |
| System operacyjny | Android 15 |
| Rozdzielczość ekranu | 2670 x 1200 pikseli; Maksymalna jasność: 3000 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 460 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - główny (Sony LYTIA 700C), 13 MP - ultraszerokokątny, 10 MP - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 32 MP |
| Przysłona | f/1.8 - główny, f/2.4 - ultraszerokokątny, f/2.0 - teleobiektyw, f/2.4 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K UHD (3840 x 2160 pikseli) przy 30 kl./s; Full HD (1920 x 1080 pikseli) przy 30/60/120/240 kl./s |
| Procesor | MediaTek Dimensity 7400 |
| Układ graficzny | ARM Mali-G615 MC2 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 5000 mAh; Bateria litowo - jonowa; Czas pracy: do 44 godzin |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | TurboPower 68 W - przewodowe; 15 W - bezprzewodowe |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi‑Fi 6E, Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | eSIM + nanoSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB‑C; Port na kartę nanoSIM |
| Nawigacja satelitarna | GPS, AGPS, LTEPP, SUPL, Glonass, Galileo |
| Materiał obudowy | Szkło: Gorilla Glass 7i, Ramka: tworzywo sztuczne, Tył: silikon inspirowane skórą |
| Odporność | IP68/IP69 + MIL‑STD‑810H |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Czujnik zbliżeniowy, czujnik światła otoczenia, akcelerometr, żyroskop, czujnik SAR, koncentrator czujników, magnetometr (e-kompas) |
| Dodatkowe informacje | Dwa głośniki stereofoniczne; Dolby Atmos; Moto Spatial Sound; 2 mikrofony; HDR10+; Adaptacyjna stabilizacja; Funkcje moto ai; Smart Connect; Sterowanie głosowe - Asystent Google; Redukcja migotania; Certyfikat SGS. |
| Wysokość (mm) | 154,11 mm |
| Szerokość (mm) | 71,24 mm |
| Grubość (mm) | 8,09 mm |
| Waga (g) | 174,5 g |
| Kolor | Szary |
| Seria | Moto edge |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | PBA80003SE |
| Kod producenta (EAN) | 840493603728 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.