OnePlus Nord 4 5G Dual SIM 16/512 GB Srebrny - Silver
4.94333
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
| Wyświetlacz: | 6.74", 2772 x 1240px, AMOLED |
|---|---|
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 512 |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5500 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3, Ośmiordzeniowy |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 16 Mpx |
| Standard karty SIM: | Nano SIM |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.4, USB typ C |
| Wersja systemu: | Android 14 |
Specyfikacja
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dual SIM | Tak |
| NFC | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Nord |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod producenta (EAN) | 6921815627364 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.