Motorola Signature 5G 16/512 GB Granatowy - Pantone Carbon
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Motorola Signature 5G 16/512 GB Granatowy - Pantone Carbon
Specyfikacja
| Typ ekranu | Extreme AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,8″ |
| System operacyjny | Android 16 |
| Rozdzielczość ekranu | 2780 x 1264 pikseli (Super HD), Jasność szczytowa: 6200 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 450 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 165 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - główny; 50 MP - ultraszerokokątny; 50 MP - teleobiektyw peryskopowy |
| Aparatu przedni (MP) | 50 MP |
| Przysłona | f/1.6 - główny; f/2.0 - ultraszerokokątny; f/2.4 - teleobiektyw peryskopowy; f/2.0 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 8K (7680 x 4320 pikseli)@30 fps; 4K (3840 x 2160 pikseli)@60 lub 30 fps; FHD (1920 x 1080 pikseli)@60 lub 30 fps |
| Procesor | Snapdragon 8 Gen 5 |
| Układ graficzny | Qualcomm Adreno 829 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 5200 mAh; Bateria krzemowo - węglowa; Brak konieczności ładowania do 52 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | TurboPower: 90 W - ładowanie przewodowe, 50 W - ładowanie bezprzewodowe |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi‑Fi 7, Bluetooth 6 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | nanoSIM + eSIM; 2x nanoSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB‑C |
| Nawigacja satelitarna | GPS, AGPS, LTEPP, SUPL, Glonass, Galileo |
| Materiał obudowy | Obudowa: Wykończenie inspirowane fakturą tkaniny; Szkło: Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Odporność | IP69/68; MIL-STD 810H |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Czytnik zbliżeniowy, Akcelerometr, Czujnik światła otoczenia, Koncentrator czujnikowy, Żyroskop, Czujnik SAR, E-kompas |
| Dodatkowe informacje | Sound by Bose; Dolby Atmos; System 3 mikrofonów; Wsparcie dla audio zoom; Hi-Res audio; Głośniki stereo; Technologia Water Touch; ArcticMesh Cooling System; Integracja z Google Gemini; Obsługa rysika moto pen ultra. |
| Wysokość (mm) | 162,1 mm |
| Szerokość (mm) | 76,4 mm |
| Grubość (mm) | 6,99 mm |
| Waga (g) | 186 g |
| Kolor | Granatowy |
| Seria | Moto Signature |
| W zestawie | Przewód USB; Igła do wysuwania tacki SIM; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | PBAB0002SE |
| Kod producenta (EAN) | 840493604862 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.