realme 12 Pro+ 5G 12/512 GB Navigator Beige
3.64
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
realme 12 Pro+ 5G 12/512 GB Navigator Beige
Realme 12 Pro+ 5G to smartfon premium, który łączy w sobie unikalny design i zaawansowane technologie, oferując Ci niezapomniane doznania każdego dnia. Odkryj realme 12 Pro+ 5G - telefon wyposażony w zestaw najwyższej klasy aparatów, mocny procesor Qualcomm Snapdragon 7s gen 2, wsparcie dla sieci 5G oraz elegancki, zakrzywiony ekran Amoled o częstotliwości odświeżania 120 Hz.

realme 12 Pro+ 5G 12/512 GB Navigator Beige - genialny ekran Amoled 120 Hz
Wyświetlacz Amoled o przekątnej 6.7 cala, zakrzywiony przy krawędziach i oferujący rozdzielczość FHD+, gwarantuje przyjemność z oglądania zdjęć i filmów dzięki naturalnym barwom i imponującej szczegółowości. Jego wysoka jasność na poziomie 950 nitów, pełne spektrum barw kinowej gamy DCI-P3 oraz obsługa HDR10+ czynią z realme 12 Pro 5G+ idealne narzędzie do kinowych doświadczeń. Dzięki technologii Pro-XDR, która odwzorowuje pełen zakres dynamiczny zdjęć HDR, przeglądane obrazy są niezwykle realistyczne. Ponadto, z myślą o ochronie wzroku w ciemnych pomieszczeniach, zastosowano technologię z 20 000 poziomami automatycznej regulacji jasności i technologię PWM o częstotliwości 2160 Hz, minimalizującą efekt migotania ekranu. Całość dopełnia wysoka częstotliwość odświeżania do 120 Hz i ultra-szybka reakcja na dotyk 240 Hz.

realme 12 Pro+ 5G 12/512 GB Navigator Beige - nowa era mobilnej fotografii
Stań się ekspertem mobilnej fotografii - system aparatów z zaawansowanym teleobiektywem peryskopowym sprawi, że żaden motyw nie będzie dla Ciebie zbyt oddalony. Model realme 12 Pro+ 5G zapewnia bezstratną jakość zdjęć podczas fotografowania z zoomem w przedziale od 0,6x do 6x, co odpowiada zakresowi ogniskowych od 16 mm do 71 mm. Na fotograficzny arsenał 12 Pro+ składa się aparat główny z dużą matrycą Sony IMX890 o rozdzielczości 50 Mpix i jasnym obiektywem f/1.8 ze stabilizacją OIS, kamera 8 Mpix z ultraszerokokątną optyką o polu widzenia 112° oraz aparat portretowy z sensorem OmniVision OV64B o rozdzielczości 64 Mpix i peryskopowym teleobiektywem. Oparte na technologii uczenia maszynowego algorytmy przetwarzania obrazu zapewnią znakomite efekty w najbardziej wymagających sytuacjach. Obsługa Ultra HDR i przetwarzanie LightFusion dzięki większej głębi i bardziej wyrazistej teksturze w ramach gry światła i cienia, sprawi, że fotografowane obiekty wydają się bardziej trójwymiarowe. Wytrenowana na milionach zdjęć technologia automatycznego zoomu natychmiastowo identyfikuje temat i automatycznie wykonuje zbliżenie, aby stworzyć idealną kompozycję zdjęcia. W fotografii nocnej silnik Night Eye zatroszczy się o harmonijne odwzorowanie jasnych i ciemnych partii obrazu, dając plastyczny, naturalny efekt.

realme 12 Pro+ 5G 12/512 GB Navigator Beige - topowa wydajność z Qualcomm Snapdragon 7s gen 2
Zaawansowany procesor Qualcomm Snapdragon 7s gen 2 zapewnia realme 12 Pro+ 5G wydajność porównywalną z modelami flagowymi. Doświadczysz płynności działania aplikacji, błyskawicznego ładowania gier oraz efektywnej wielozadaniowości. Chip został wyprodukowany przy użyciu nowoczesnej technologii 4 nm, co nie tylko skutkuje wysokimi osiągami, ale także gwarantuje efektywność energetyczną i niską temperaturę smartfona.

realme 12 Pro+ 5G 12/512 GB Navigator Beige - komora chłodzenia 3D
Bez względu na to, czy spędzasz wiele godzin na graniu, tworzysz filmy w jakości 4K, czy obrabiasz zdjęcia, realme 12 Pro+ nie będzie się zbytnio nagrzewał. Niską temperaturę komponentów zapewnia zaawansowany system chłodzenia 3D z komorą parową, która ma powierzchnię 3394 mm?.

realme 12 Pro+ 5G 12/512 GB Navigator Beige - głośniki z Dolby Atmos
Korzystając z realme 12 Pro+ 5G szybko docenisz wysokiej klasy, przestrzenny dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Doskonałe, głośne i klarowne brzmienie zapewni zestaw stereofonicznych głośników z certyfikatem Hi-Res Audio i technologią Dolby Atmos.

realme 12 Pro+ 5G 12/512 GB Navigator Beige - 5000 mAh i super szybkie ładowanie
Realme 12 Pro+ 5G świetnie sprawdzi się u osób aktywnie wykorzystujących swój smartfon. Dzięki baterii o pojemności 5000 mAh telefon bez problemu wytrzymuje cały dzień intensywnego użytkowania. Technologia ładowania SUPERVOOC o mocy 67 W zapewnia ekspresowe, bezpieczne i skuteczne ładowanie baterii do poziomu 50% w zaledwie 19 minut.

realme 12 Pro+ 5G 12/512 GB Navigator Beige - Android 15 i UI 5.0
Szybkość i doskonała płynność działania realme 12 Pro+ to zasługa najnowszego systemu Android 14 z nakładką UI 5.0. Czytelny i intuicyjny interfejs sprawi, że od razu odnajdziesz wszystkie ważne ustawienia. W realme UI 5.0 znajdziesz także innowacyjny system powiadomień z dynamiczną kapsułą oraz szereg usprawnień dotyczących między innymi łatwego przesyłania plików i udostępniania zdjęć, precyzyjnego dostosowywania poziomu głośności dla wybranych aplikacji czy integracji z Windows.

realme 12 Pro+ 5G 12/512 GB Navigator Beige - styl inspirowany luksusowymi zegarkami
Jeśli szukasz niepowtarzalnego, prestiżowego designu, wybierz wyjątkowy wariant Navigator Beige - tylna ścianka jest pokryta ekskluzywną wegańską skórą; sprawia to, że 12 Pro+ wygląda świetnie, jest odporny uszkodzenia oraz jest po prostu miły w dotyku. Wysmakowane detale takie jak wykończona słonecznym szlifem tarcza i precyzyjnie żłobiona ramka zespołu aparatów budzą skojarzenia z luksusowym, szwajcarskim zegarkiem.

Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| System operacyjny | Android 14 |
| Rozdzielczość ekranu | 2412 x 1080 piks. |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 394 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix - główny, 8 Mpix - ultra szerokokątny, 64 Mpix - teleobiektyw peryskopowy |
| Aparatu przedni (MP) | 32 Mpix |
| Przysłona | f/1.8 - tylny obiektyw, f/2.2 - tylny obiektyw ultra szerokokątny, f/2.6 - tylny tele obiektyw, f/2.4 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 4K (30 kl./s), Full HD 1080p (120 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 7s gen 2 |
| Układ graficzny | Adreno 710 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5 000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, Bluetooth 5.2, NFC, Wi-Fi |
| Dual SIM | Tak |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C (1 szt.), gniazdo kart nanoSIM (2 szt.) |
| Nawigacja satelitarna | Beidou, GPS, GLONASS, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło, panel tylny: pokrycie z wegańskiej skóry |
| Odporność | Wodoszczelność (IP65) |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Czujnik geomagnetyczny, czujnik zbliżeniowy, czujnik światła, czujnik przyspieszenia, żyroskop, czujnik odcisków palca wbudowany w ekran |
| Dodatkowe informacje | Ładowanie SUPERVOOC 67 W, głośniki Super Linear z Dolby Atmos, certyfikat Hi-Res Audio, wibracje Tactile Engine, układ anten Array Matrix |
| Wysokość (mm) | 161,47 mm |
| Szerokość (mm) | 74,02 mm |
| Grubość (mm) | 8,75 mm |
| Waga (g) | 196 g |
| Kolor | Beżowy |
| Seria | realme 12 |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | RMX12PP512/NB |
| Kod producenta (EAN) | 6941764424739 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.
Marzena
Realme 12 Pro+5G wszystko sprawnie i zgodnie z zamówieniem Polecam sprzedającego