Tablet Lenovo Yoga Tab Plus Wi-Fi 12.7" 16/256GB + Rysik + Keyboard Niebieski - Tidal Teal
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Tablet Lenovo Yoga Tab Plus Wi-Fi 12.7" 16/256GB + Rysik + Keyboard Niebieski - Tidal Teal
Specyfikacja
| Typ ekranu | LCD |
| Przekątna ekranu | 12.7" |
| System operacyjny | Android 15 z planowymi aktualizacjami do Android 17 |
| Rozdzielczość ekranu | 3K (2944 x 1840 pikseli) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~273 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 13 MP |
| Aparatu przedni (MP) | 13 MP |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | (Full HD) 1920 × 1080 pikseli 30 kl./s |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, QCM8650 |
| Układ graficzny | Adreno 750 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 10200 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 45 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| USB - złącza | USB-C, 3-punktowe złącze Pogo pin |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność | IP53 |
| Czytnik linii papilarnych | Przycisk Power |
| Czujniki | Sensor Halla, Sensor RGB, Akcelerometr, Żyroskop |
| Dodatkowe informacje | Dolby Atmos, 2 głośniki wysokotonowe Solo Tweeters, 4 głośniki niskotonowe 4 Subwoofery SLS, System Harman Kardon, 2 mikrofony, Oprogramowanie: Lenovo AI Now, AI Note, AI Transcript, Smart Connect, Google Gemini App, Adobe Lightroom, WPS |
| Wysokość (mm) | 188,3 mm |
| Szerokość (mm) | 290,91 mm |
| Grubość (mm) | 8,52 mm |
| Waga (g) | ~640 g |
| Kolor | Niebieski |
| W zestawie | Rysik, Klawiatura, Przewód USB-C, Instrukcja |
| Kod sklepu (SKU) | ZAEG0022PL |
| Kod producenta (EAN) | 198155121944 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.