Powerbank magnetyczny USAMS PB64 10000 mAh 20 W Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank magnetyczny USAMS PB64 10000 mAh 20 W Czarny - Black
Jeśli szukasz urządzenia typu mały powerbank, to model USAMS PB64 o pojemności 10000 mAh łączy w sobie kompaktowy rozmiar z potężną mocą 22,5 W. Ten nowoczesny power bank USB-C został zaprojektowany z myślą o urządzeniach Apple, umożliwiając naładowanie iPhone'a do 50% w zaledwie 30 minut przy użyciu kabla PD. Solidna obudowa z materiałów ABS i PC oraz inteligentna regulacja napięcia czynią go niezawodnym towarzyszem każdej podróży.
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - polimerowe (Li-Po) |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 1 x USB-C; 1x USB-A |
| Napięcie wejściowe (V) | 5 V/2,4A 9V/2A 12V/1,5A |
| Napięcie wyjściowe (V) | USB-C: 5V/2,4A 9V/2,22A 12V/1,67A USB-A: 4,5V/5A 5V/4,5A 5V/3A 9V/2A 12V/1,5A |
| Moc | PD 20 W, szybkie ładowanie do 22,5 W |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie dla protokołów QC 3.0 i PD Fast Charge; Zaprojektowany dla urządzeń Apple. |
| Odporność i certyfikaty | Automatyczna regulacja mocy wyjściowej; CE |
| Wysokość | 72,3 mm |
| Szerokość | 23,5 mm |
| Grubość | 15,5 mm |
| Waga | 244 g |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | USA001120 |
| Kod producenta (EAN) | 6958444976914 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.