Tablet Lenovo Tab One LTE 8.7" 4/128GB Szary - Luna Grey
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Tablet Lenovo Tab One LTE 8.7" 4/128GB Szary - Luna Grey
Specyfikacja
| Typ ekranu | IPS |
| Przekątna ekranu | 8,7" |
| System operacyjny | Android 14 lub nowszy |
| Rozdzielczość ekranu | 1340 x 800 pikseli |
| Jasność ekranu | 480 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~184 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 8 MP |
| Aparatu przedni (MP) | 2 MP |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 1080p (Full HD) 30 kl./s |
| Procesor | MediaTek Helio G85 |
| Układ graficzny | Arm Mali-G52 MC2 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5100 mAh; Bateria litowo‑jonowa |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 15W Quick Charge |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 4G LTE, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3 |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| USB - złącza | USB-C, gniazdo karty Nano-SIM i microSD, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. |
| Nawigacja satelitarna | GPS + GLONASS + Galileo + Beidou + A-GPS |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność | IP52 |
| Czytnik linii papilarnych | Brak |
| Czujniki | Akcelerometr, Czujnik Halla, Czujnik światła otoczenia, Wirtualny czujnik zbliżeniowy. |
| Dodatkowe informacje | Certyfikaty: RoHS, ErP Lot 6/26, Energy Rating D, TÜV Rheinland Low Blue Light, 2 głośniki Dolby Atmos. |
| Wysokość (mm) | 124,8 mm |
| Szerokość (mm) | 211 mm |
| Grubość (mm) | 8,5 mm |
| Waga (g) | ~320 g |
| Kolor | Szary |
| Seria | Lenovo One |
| W zestawie | Kabel USB-C, Igła do wysuwania tacki microSD, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | HA2F0LRC |
| Kod producenta (EAN) | 198158239127 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.