OPPO Find X9 5G 12/512GB Czarny - Space Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
OPPO Find X9 5G 12/512GB Czarny - Space Black
Specyfikacja
| Typ ekranu | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,59" |
| System operacyjny | ColorOS 16.0 (Android 16) |
| Rozdzielczość ekranu | 2760 x 1256 pikseli (FHD+); Jasność: 800 nitów (max. 3600 nitów) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 460 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - szerokokątny, 50 MP - ultraszerokokątny, 50 MP - teleobiektyw, 2MP - monochromatyczny |
| Aparatu przedni (MP) | 32 MP |
| Przysłona | f/1,6 - szerokokątny, f/2,0 - ultraszerokokątny, f/2,6 - teleobiektyw, f/2,4 - monochromatyczny, f/2.4 - przedni do selfie |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K: 120 kl./s, 60 kl./s, 30 kl./s, 1080P: 120 kl./s, 60 kl./s, 30 kl./s, 720P: 30 kl./s |
| Procesor | MediaTek Dimensity 9500 (8-rdzeniowy) |
| Układ graficzny | Arm Mali Drage MC12 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 7025 mAh/26,35 Wh (typowo), 6840 mAh/25,65 Wh (znamionowo) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 80W SUPERVOOC - przewodowe, 50W AIRVOOC - bezprzewodowe |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi-Fi 7, 2x2 MIMO, Wi-Fi Display, Bluetooth 6.0 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | nano-SIM, nano-USIM + eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Nawigacja satelitarna | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1C+B2a+B2b), Galileo (E1+E5a+E5b), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| Materiał obudowy | Ekran: Corning Gorilla Glass 7i, Ramka: aluminium klasy lotniczej, Tył: szkło |
| Odporność | IP66/IP68/IP69 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła otoczenia, Czujnik temperatury barwowej, E-kompas, Akcelerometr, Żyroskop, Optyczny czujnik odcisków palców, Czujnik Halla, Czujnik laserowego ustawiania ostrości, Czujnik spektralny, Czujnik podczerwieni (pilot IR) |
| Dodatkowe informacje | Dolby Vision, HDR10+, Tryb Moto AI, Splash Touch, Google Gemini, Touch to Share, PC Connect, Bioniczny silnik haptyczny, Chip NetworkBoost S1 |
| Wysokość (mm) | 156,98 mm |
| Szerokość (mm) | 73,93 mm |
| Grubość (mm) | 7,99 mm |
| Waga (g) | ~203 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | OPPO Find |
| W zestawie | Przewód USB, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja |
| Kod sklepu (SKU) | CPH2797 |
| Kod producenta (EAN) | 6932169385152 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.