Google Pixel 10 Pro 5G 16/256 GB Porcelanowy - Porcelain
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Google Pixel 10 Pro 16/256GB Porcelain
Nowy Google Pixel 10 Pro 16/256GB w stylowym, porcelanowym odcieniu to smartfon, który oferuje najwyższą wydajność dzięki procesorowi nowej generacji Google Tensor G5, jednocześnie zapewniając długie działanie na jednym ładowaniu. Wyposażony w najnowszy system operacyjny Android 16 i 16 GB pamięci RAM, zapienia płynne działanie nawet podczas intensywnego użytkowania czy korzystania z zaawansowawszy funkcji. Regularne aktualizacje systemu gwarantują, że Twoje urządzenie pozostanie zawsze na czasie.
Zoptymalizowany asystent AI jeszcze bardziej usprawni codzienne czynności. Rozmawiaj z nim, realizuj zadania w innych aplikacjach za pomocą poleceń głosowych lub korzystaj z wyszukiwania jednym gestem. Doskonałe możliwości fotograficzne zapewnia główny aparat 50 Mpix, który świetnie radzi sobie także w słabych warunkach oświetleniowych oraz oferuje aż 100-krotne przybliżenie. Dołóż do tego ultraszerokokątny obiektyw, teleobiektyw i wydajny aparat do selfie, by uchwycić każdą chwilę w najwyższej jakości. Google Pixel 10 Pro 256GB to połączenie nowoczesnego designu, zaawansowanych funkcji i niezawodności.
Zachwycająca efektywność z Google Pixel 10 Pro
Wybierz smartfon Pixel 10 Pro 256 GB i przekonaj się, jak prostą i intuicyjną może być produktywność dzięki wsparciu prywatnego inteligentnego asystenta Gemini, zawsze obecnego w Twojej kieszeni. Asystent pomoże Ci lepiej zwizualizować każdy projekt i ocenić jego potencjał, generując wideo na podstawie Twojego pomysłu. Skorzystaj z Gemini Live, aby otrzymać błyskawiczne wskazówki dotyczące stylizacji, aranżacji wnętrz czy zakupów. Wystarczy, że skierujesz kamerę na wybrany obiekt, a AI podpowie, co założyć, co kupić lub na jaki kolor pomalować ściany.
Pixel 10 Pro to także naturalna współpraca ze sztuczną inteligencją wbudowana w smartfona Google. Prowadź swobodne rozmowy głosowe i zlecaj zadania, oszczędzaj czas na rzecz tego, co naprawdę istotne. Wystarczy jedna prośba do Gemini, który znajdzie wolny termin na wizytkę lekarską, zaproponuje dogodny termin i automatycznie zapisze go w kalendarzu. Dzięki sztucznej inteligencji wbudowanej w Twój telefon, szybciej dotrzesz do potrzebnych informacji - zaznacz dowolny fragment tekstu lub element obrazu, a Google AI natychmiast wyszuka wszystkie powiązane treści.
Oglądaj i słuchaj w najlepszej jakości z Pixel 10 Pro
Rejestruj kluczowe chwile w 8K lub 4K przy pomocy przedniego aparatu. 20-krotny zoom który umożliwia uchwycenie najmniejszego detalu, a tryb nocny zapewnia świetne nagrania przy słabym oświetleniu. Stabilizacja obrazu gwarantuje płynność nawet podczas biegu czy w dynamicznej scenerii. Film poklatkowy uchwyci kilkugodzinne wydarzenia, zmiany w krajobrazie miasta czy ruchu gwiazd na niebie. Magiczna Gumka do dźwięków daje możliwość nagrania komentarza w trudnych warunkach i usunąć szumy, poprawiając czystość głosu.
Google Pixel 10 Pro został wyposażony w 6,3-calowy wyświetlacz OLED LTPO, który zapewnia wyjątkowe wrażenia wizualne. Ekran osiągający jasność do 1000 nitów w standardzie HDR oraz do 3300 nitów w trybie szczytowym gwarantuje doskonalą czytelność nawet w pełnym słońcu, jak również niesamowitą jakość obrazu podczas oglądania filmów, pracy z aplikacjami graficznymi czy grania w gry mobilne. Częstotliwość odświeżania wynosząca 120 Hz, procesor GPU PowerVR oraz wysokiej klasy głośniki stereo sprawiają, że urządzenie spełni oczekiwania także najbardziej wymagających graczy.
Dłuższy czas działania i płynność w każdym detalu
Korzystaj z niezakłóconego działania smartfona oraz aplikacji, bez zbędnych obaw o czas pracy baterii. Google Pixel 10 Pro, dzięki procesorowi nowej generacji Tensor G5, oferuje zwiększoną wydajność, zapewniając niezawodność na co dzień. Ten zaawansowany układ, stworzony z myślą o przetwarzaniu sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym, dostarcza o 60% mocniejszy TPU oraz 25% szybszy CPU. Wszystko po to, aby urządzenie mogło z łatwością przetwarzać dane nawet podczas intensywnego korzystania z Gemini AI. Wyposażony w ulepszony ISP, nowy model smartfona gwarantuje jeszcze lepszą jakość zdjęć. Regularne, automatyczne aktualizacje systemu sprawiają natomiast, że urządzenie pozostanie niezawodne i wygodne w użytkowaniu przez długie lata.
Pełen zakres bezpieczeństwa z Google Pixel 10 Pro
Bezpiecznie monitoruj bezpieczeństwo swoich danych z nowym Google Pixel 10 Pro, który chroni je przed nieautoryzowanym dostępem, zabezpiecza podczas korzystania z Internetu i gwarantuje aż 7 lat regularnych aktualizacji zabezpieczeń. Dodatkowo posiada ochronę przed kradzieżą i informuje o wydarzeniach kryzysowych w Twojej okolicy. Jeśli znajdujesz się poza dostępem do sieci komórkowej lub Wi-Fi, wzywa pomoc łącząc się ze służbami ratunkowymi przez satelitę.
Rób oszałamiające zdjęcia z Google Pixel 10 Pro
Wyposażony w potrójny aparat tylni, 100-krotny zoom oraz przedni aparat o wysokiej rozdzielczości, Google Pixel 10 Pro doskonały wybór dla miłośników fotografii. Dzięki zaawansowanym matrycom i wysokiej uchwycisz zdjęcia w świetnej jakości, nawet w słabym oświetleniu, niezależnie od używanego obiektywu. Funkcja ProRes Zoom, wspierana sztuczną inteligencją i dostępna wyłącznie w modelach Pro, umożliwia rejestrowanie obrazów z 100-krotnym cyfrowym zbliżeniem i w wyjątkowej rozdzielczości. Telefon został wyposażony w szerokokątny aparat główny 50 Mpxi, ultra szerokokątny 48 Mpix z funkcją makrofotografii, teleobiektyw 48 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym oraz optyczną stabilizacją obrazu, a także przedni aparat 42 Mpix do perfekcyjnych selfie.
Pixel 10 Pro daje możliwość każdemu zrobić zachwycające zdjęcia, bez względu na doświadczenie fotograficzne. Pomaga w tym asystent Gemini AI, który przeprowadzi Cię przez każdy etap tworzenia zdjęcia - od prawidłowego kadrowania po dostosowanie ustawień aparatu. Wbudowana funkcja dodatkowo ułatwia robienie zdjęć grupowych przez automatyczny wybór najlepszych ujęć każdej osoby i ich połączenie w idealną fotografię grupową. Z kolei Magiczny Edytor umożliwia poprawę jakości zdjęć, usunięcie rozmycia, wyostrzenie obrazu lub wyeliminowanie niechcianych elementów z kadru. Tryb Nocny gwarantuje znakomite efekty przy słabym świetle, a tryb astrofotografii, dzięki naświetlaniu trwającemu nawet do 4 minut, umożliwia uchwycenie niesamowitych widoków nocnego nieba.
Wytrzymała bateria dla Twojego komfortu
Smartfon Google Pixel 10 Pro oferuje 7 lat aktualizacji dzięki funkcji Pixel Drop, gwarantując długa żywotność. Bateria 4870 mAh daje możliwość na ponad 24 godziny pracy na jednym ładowaniu. W trybie ultra oszczędzania działa aż 100 godzin, idealnie sprawdzając się podczas wyjazdów. Dzięki ładowarce Google naładujesz telefon do połowy w 30 minut. Z ładowarką Pixelsnap Qi 2 (15 W) skorzystasz także z bezprzewodowego ładowana.
Zwiększ możliwości Google Pixel 10 z innymi urządzeniami Pixel
Wybierając smartfon Google otwierasz się na nowe możliwości. Słuchawki Bluetooth zapewniają wyraźny dźwięk i długotrwałe działanie, aby zawsze towarzyszyła Ci ulubiona muzyka. Zwiększ potencjał fotograficzny Google Pixel 10, korzystając z wielofunkcyjnego statywu Spigen S540W Bluetooth Selfie Stick Tripod. To doskonałe rozwiązanie dla entuzjastów fotografii mobilnej, które łączy zalety wygodnego selfie sticka i stabilnego statywu. Dzięki swojej wszechstronności umożliwia łatwe i komfortowe wykonywanie zdjęć w każdej sytuacji.
Co znajdziesz w zestawie?
-
Telefon Google Pixel 10 Pro w stylowym porcelanowym odcieniu
-
Kabel USB C/USB C
-
Igłę do wysuwania tacki SIM
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, LTPO OLED |
| Przekątna ekranu | 6.3" |
| System operacyjny | Android 16 |
| Rozdzielczość ekranu | 2856 x 1280 px |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 495 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix, 48 Mpix - Ultraszerokokątny, Teleobiektyw 48 Mpix |
| Aparatu przedni (MP) | 42 Mpix |
| Przysłona | ƒ/1.68 - tylny obiektyw, ƒ/1.7- ultraszerokokątny ƒ/2.8 - teleobiektyw, ƒ/2.2 - przedni aparat |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 8K przy 24/30 kl./s |
| Procesor | Google Tensor G5 + Titan M2 |
| Układ graficzny | IMG DXT‑48‑1536 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 4870 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | do 30 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, Wi-Fi 7, Bluetooth, Google Cast, Protokół komunikacji Thread |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | pojedyncza karta nano SIM i eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C (1 szt.), gniazdo kart |
| Nawigacja satelitarna | GNSS, GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS, NavIC |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass Victus 2, ramka: aluminium, tył: Corning Gorilla Glass Victus 2, |
| Odporność | IP68 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, barometr, magnetometr, żyroskop, czujnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, czujnik temperatury |
| Dodatkowe informacje | Eliminowanie szumów, 3 mikrofony, dźwięk przestrzenny, rozpoznawanie twarzy, wbudowane głośniki stereo, usługa VPN, funkcje AI |
| Wysokość (mm) | 152,8 mm |
| Szerokość (mm) | 72 mm |
| Grubość (mm) | 8.6 mm |
| Waga (g) | 207 g |
| Kolor | Biały |
| Seria | Pixel 10 |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | GA10314-GB |
| Kod producenta (EAN) | 840353925533 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |









Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.