Google Pixel 10 Pro 5G 16/256 GB Księżycowy szary - Moonstone
3.18181
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Google Pixel 10 Pro 16/256GB Moonstone
Smartfon Google Pixel 10 Pro 16/256 GB w kolorze księżycowej szarości to urządzenie, które wyznacza nowe standardy wydajności. Dzięki zaawansowanemu procesorowi Google Tensor G5 nowej generacji możesz cieszyć się płynnym działaniem na najwyższym poziomie, a trwała bateria zapewni Ci długi czas pracy bez częstego ładowania. Wyposażony w najnowszy system operacyjny Android 16 oraz 16 GB pamięci RAM, Pixel 10 Pro 256GB sprosta nawet najbardziej wymagającym zadaniom, zachowując przy tym płynność działania. Regularne aktualizacje umożliwią Ci zawsze korzystać z najnowszych usprawnień.
Zintegruj codzienne czynności dzięki ulepszonemu Asystentowi AI - prowadź z nim rozmowy, deleguj zadania w różnych aplikacjach lub wyszukuj informacje jednym prostym gestem. Rób oszałamiające zdjęcia za pomocą głównego aparatu 50 Mpix, który świetnie radzi sobie również w nocy i oferuje nawet 100-krotne przybliżenie. Aparat ultraszerokokątny, teleobiektyw oraz przedni aparat do selfie poszerzają możliwości fotograficzne i uchwycenie każdego szczegółu. Wszechstronność Pixel 10 Pro dopełnia funkcja Dual Sim z możliwością dodania eSIM oraz wbudowany moduł NFC, który umożliwia szybkie i bezproblemowe płatności za pośrednictwem Google Pay. Łącząc produktywność ze stylem, Pixel 10 Pro 256 GB to nie tylko telefon - to nowa jakość codziennego życia.

Wydajność nigdy nie była tak prosta jak z Pixel 10 Pro
Zdecyduj się na smartfon Pixel 10 Pro i odkryj, jak łatwa może być codzienna efektywność dzięki prywatnemu, inteligentnemu asystentowi Gemini, który zawsze jest pod ręką. Asystent pomoże Ci zwizualizować każdy pomysł i ocenić, czy warto go zrealizować, generując wideo na podstawie Twojego opisu. Zyskaj błyskawiczne rekomendacje dotyczące stylizacji, aranżacji wnętrz czy zakupów z funkcją Gemini Live. Wystarczy, że skierujesz kamerę na coś, co Cię interesuje, a Twój AI asystent podpowie, co kupić lub jaki kolor farby wybrać do wystroju mieszkania. Korzystaj z wbudowanej sztucznej inteligencji w sposób intuicyjnym, prowadząc naturalne rozmowy głosowe z Twoim telefonem Google. Oszczędzaj czas dzięki możliwości delegowania zadań do innych aplikacji - Gemini zajmie się wyszukaniem zadanej lokalizacji, zaproponuje najlepszą trasę dojazdu. Ułatwi również znajdowanie potrzebnych informacji - wystarczy zaznaczyć fragment tekstu lub wskazać element na zdjęciu, a Google AI natychmiast odnajdzie powiązane treści.

Nagrywaj na jeszcze wyższym poziomie
Uwierz w wyjątkowy standard wizualny i dźwiękowy. Uchwyć najważniejsze chwile w spektakularnej jakości dzięki możliwości nagrywania wideo w 8K oraz 4K za pomocą przedniego aparatu. 20-krotny zoom umożliwi Ci dostrzec najdrobniejsze szczegóły, a Tryb Nocny zapewni doskonałe ujęcia nawet w warunkach słabego oświetlenia. Za sprawą zaawansowanej stabilizacji obrazu Twojego nagrania będą niezwykle płynne, niezależne od tego, czy czy nagrywasz poranny jogging, czy dynamiczne wydarzenia. Z kolei funkcja filmu poklatkowego umożliwi Ci uchwycić wielogodzinną zabawę, miejskie zmiany w ciągu dnia lub ruch gwiazd na niebie. Magiczna Gumka do dzięków umożliwi nagranie wyrazistych komentarzy nawet w głośnym otoczeniu, eliminując przy tym szumy i podkreślając jakość Twojego głosu.

Zachwycająca płynność obrazu z wyświetlaczem OLED LTPO
Google Pixel 10 Pro oferuje wyświetlacz OLED LTPO przekątnej 6,3 cala. Ekran osiąga jasność na poziomie 1000 nitów w standardowym trybie, 2200 nitów w obsłudze HDR, a nawet 3300 nitów w jasności szczytowej, dostarczając wyraziste obrazy i gwarantuje świetną czytelność nawet w pełnym słońcu. Dzięki częstotliwościowi odświeżania 120 Hz, wydajnemu procesorowi GPU PowerVR oraz wysokiej jakości głośnikom stereo urządzenie stanowi idealny wybór zarówno dla miłośników filmów i aplikacji graficznych, jak i dla graczy.
Dłuższy czas działania i większa płynność
Korzystaj z pełnej wydajności smartfona oraz jego aplikacji bez obaw o szybkie wyczerpanie baterii. Google Pixel 10 Pro, wyposażony w najnowszy procesor Tensor G5, oferuje jeszcze lepsze osiągi. Ten dedykowany układ, zoptymalizowany pod kątem przetwarzania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, zapewnia o 60% mocniejszą jednostkę TPU oraz o 25% szybsze jednostki CPU. Dzięki temu smartfon bez problemu obsługuje zaawansowane funkcje, takie jak intensywne korzystanie z Gemini AI. Dodatkowo ulepszony procesor obrazu (ISP) robi jeszcze lepsze zdjęcia, czyniąc ten model idealnym rozwiązaniem dla miłośników fotografii. Regularne automatyczne aktualizacje oprogramowania gwarantują płynne i komfortowe użytkowanie urządzenia przez wiele lat.
Poczuj się bezpiecznie z nowym Google Pixel 10 Pro
Telefon Google Pixel 10 Pro skutecznie dba o bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich danych osobowych. Dzięki zaawansowanym systemom zabezpieczeń chroni je przed nieautoryzowanym dostępem i wyciekiem podczas korzystania z sieci, a dzięki zapewnieniu regularnych aktualizacji przez najbliższe 7 lat będą one stale ulepszane. Posiada również możliwość zdalnego zabezpieczenia skradzionego telefonu z innego urządzenia, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nikt nie będzie miał dostępu do przechowywanych na nim plików i danych. Rozbudowane funkcje SOS powiadamiają Cię o wydarzeniach kryzysowych w Twojej okolicy - jeśli akurat znajdujesz się poza zasięgiem sieci komórkowej lub Wi-Fi, telefon w przypadku wykrycia kolizji łączy się ze służbami ratunkowymi przez satelitę.
Twórz zdumiewające fotografie z Google Pixel 10 Pro
Potrójny aparat tylny, 100-krotny zoom oraz wysokiej rozdzielczości przedni aparat do wyjątkowo ostrych selfie sprawiają, że Google Pixel 10 Pro jest doskonałym wyborem dla miłośników fotografii. Dzięki zaawansowanym matrycom oraz wysokiej rozdzielczości wykonasz zdjęcia świetnej jakości nawet w bardzo słabym oświetleniu, niezależnie od wybranego obiektywu. Każdy z tylnych apartów umożliwia na robienie zdjęć z cyfrowym zoomem 100x w niezwykle wysokiej rozdzielczości, korzystając z technologii ProRes Zoom. Ta funkcja, wspierana przez sztuczną inteligencję, dostępna jest wyłącznie w modelach Pro. Pixel 10 Pro wyposażony został w główny aparat szerokokątny o rozdzielczości 50 Mpix, ultraszerokokątny aparat 48 Mpix z funkcją ostrości w trybie makro, teleobiektyw 48 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym i optyczną stabilizacją obrazu oraz przedni aparat 42 Mpix.
Ten telefon fotograficzny gwarantuje Ci profesjonalną jakość zdjęć niezależnie od Twojego poziomu umiejętności. Wbudowany foto asystent Gemini AI krok po kroku poprowadzi Cię przez proces tworzenia najlepszego możliwego zdjęcia - od dopasowania kadru po odpowiednie ustawienia aparatu. Pomocnik zdjęć grupowych wybiera dla każdej osoby idealne ujęcie, a potem łączy je w jedno, gwarantując wyjątkowe rezultaty na wspólnych fotografiach. Funkcja Magiczny Edytor poprawia ostrość zdjęć, eliminuje rozmycie i usuwa niepożądane obiekty z kadrów, dzięki czemu możesz prezentować rzeczywistość w jej najlepszym wydaniu. Tryb Nocny zapewnia zdumiewającą jakość zdjęć nawet w ciemniejszych warunkach, a Tryb Astrofotografii z możliwością 4-minutowego naświetlania daje możliwość na uchwycenie zapierające dech w piersiach obrazów nocnego nieba.
Pojemna bateria dla Twojego komfortu użytkowania
Wybierając Piexl 10 Pro, zyskujesz 7 lat gwarantowanych aktualizacji, co przekłada się na długowieczność i niezawodność urządzenia. Aktualizacje będą dostarczane automatycznie dzięki funkcji Pixel Drop. Bateria o pojemności 4870 mAh umożliwi Ci korzystanie z telefonu przez cały dzień na jednym ładowaniu, zapewniając ponad 24 godziny pracy. W przypadku wyjazdów w miejsca oddalone od cywilizacji możesz skorzystać z trybu minimalnego wykorzystania baterii, który umożliwia działanie urządzenia nawet przez 100 godzin. Wyposaż się przewodową ładowarkę Google, oferującą szybkie uzupełnianie energii - do 50% w zaledwie 30 minut, co sprawi, że unikniesz niespodziewanego rozładowania baterii. Dodatkowo, za sprawą ładowarki Pixelsnap z certyfikatem Qi 2 i mocą do 15W, możesz wygodnie korzystać z ładowania bezprzewodowego.
Nieograniczone możliwości Google Pixel 10 w połączeniu z innymi akcesoriami Pixel
Decydując się na smartfon Google Pixel 10, odkrywasz zupełnie nowe horyzonty. Dzięki słuchawkom Bluetooth możesz cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem i długim czasem pracy baterii, aby ulubiona muzyka zawsze była z Tobą. Rozwiń możliwości fotograficzne swojego Google Pixel 10, korzystając z wielofunkcyjnego statywu Spigen S540W Bluetooth Selfie Stick Tripod. To idealna opcja dla miłośników fotografii mobilnej, oferująca funkcjonalność zarówno wygodnego selfie sticka, jak i stabilnego statywu. Jego uniwersalny design sprawia, że łatwo i komfortowo uchwycisz niezapomniane chwile w każdej sytuacji.
Co znajdziesz w zestawie?
-
Telefon Google Pixel 10 Pro w kolorze księżycowej szarości
-
Kabel USB C/USB C
-
Igłę do wysuwania tacki SIM
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, LTPO OLED |
| Przekątna ekranu | 6.3" |
| System operacyjny | Android 16 |
| Rozdzielczość ekranu | 2856 x 1280 px |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 495 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix, 48 Mpix - Ultraszerokokątny, Teleobiektyw 48 Mpix |
| Aparatu przedni (MP) | 42 Mpix |
| Przysłona | ƒ/1.68 - tylny obiektyw, ƒ/1.7- ultraszerokokątny ƒ/2.8 - teleobiektyw, ƒ/2.2 - przedni aparat |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 8K przy 24/30 kl./s |
| Procesor | Google Tensor G5 + Titan M2 |
| Układ graficzny | IMG DXT‑48‑1536 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 4870 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | do 30 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, Wi-Fi 7, Bluetooth, Google Cast, Protokół komunikacji Thread |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | pojedyncza karta nano SIM i eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C (1 szt.), gniazdo kart |
| Nawigacja satelitarna | GNSS, GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS, NavIC |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass Victus 2, ramka: aluminium, tył: Corning Gorilla Glass Victus 2, |
| Odporność | IP68 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, barometr, magnetometr, żyroskop, czujnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, czujnik temperatury |
| Dodatkowe informacje | Eliminowanie szumów, 3 mikrofony, dźwięk przestrzenny, rozpoznawanie twarzy, wbudowane głośniki stereo, usługa VPN, funkcje AI |
| Wysokość (mm) | 152,8 mm |
| Szerokość (mm) | 72 mm |
| Grubość (mm) | 8.6 mm |
| Waga (g) | 207 g |
| Kolor | Szary |
| Seria | Pixel 10 |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | GA10315-GB |
| Kod producenta (EAN) | 840353925441 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.