towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw Sony FE 12-24mm F4 GM - dynamiczna ekspresja przestrzenna
Ten niewielki, zmiennoogniskowy obiektyw superszerokokątny 12–24 mm ma najkrótszą ogniskową dostępną dla obiektywów z mocowaniem typu E. Zapewnia doskonałą rozdzielczość G Lens w całym kadrze przy każdej przysłonie. To świetny wybór do dynamicznych fotografii krajobrazów i architektury. Wyjątkowa mobilność oraz cichy, szybki i precyzyjny AF gwarantują doskonałe nagrywanie filmów i robienia zdjęć. Zaliczany do najwyższej serii G wyróżnia się doskonałymi parametrami optycznymi oraz mechanicznymi. Zaawansowana superszerokokątna optyka pozwala uchwycić rozległe sceny o znakomitej rozdzielczości i klarowności.

Kompaktowy, lekki i przenośny
Nowa konstrukcja pozwoliła na znaczne ograniczenie całkowitej długości obiektywu, a także wielkości przedniego elementu, zachowując jednocześnie najwyższe możliwe parametry optyczne. Ten obiektyw waży zaledwie 565 g.

Cichy i szybki system AF do zdjęć oraz filmów
Ten obiektyw wyposażony jest w zaawansowany wewnętrzny mechanizm ostrości, za który odpowiada silnik Direct Drive SSM firmy Sony (DDSSM), który zapewnia szybkie i dokładne śledzenie ostrości oraz płynną, cichą pracę urządzenia.

Łatwa obsługa i wysoka niezawodność
Programowalny przycisk blokady ostrości pozwala na uniwersalne wykorzystanie elementów sterujących, a odporna na kurz i wilgoć konstrukcja jest niezawodna podczas pracy w trudnych warunkach.
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Sony E |
| Format matrycy | Pełna klatka i APS-C |
| Zakres ogniskowej | 12-24 mm |
| Przysłona | f/4 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 28 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 17 elementów w 13 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 87 x 117 mm (długość x średnica) |
| Waga | 565 g |
| Kod sklepu (SKU) | SEL1224G.SYX |
| Kod EAN | 4548736058378 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.