Obiektyw Sony E 55 – 210 mm F4,5-6,3 OSS czarny
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Sony E 55 – 210 mm F4,5-6,3 OSS czarny - kompaktowy obiektyw zoom 3,8x
Obiektyw SEL-55210 zapewnia zasieg, którego potrzebujesz przy fotografowaniu sportu i przyrody. Wbudowana stabilizacja obrazu redukuje zamglenia przy dlugim zasiegu lub w slabym swietle.
Płynne, pozbawione rozmazań obrazy
Wbudowana w obiektyw stabilizacja obrazu Optical SteadyShot gwarantuje uzyskanie płynnych, pozbawionych rozmazań zdjęć i filmów wideo, nawet przy ujęciach z ręki. W miejsce standardowej, wielokątnej przesłony, obiektyw ten został wyposażony w 7-głowicową, okrągłą przesłonę, gwarantującą uzyskanie bardziej naturalnego efektu rozmycia „bokeh”.
Wysoka jakość optyki
Asferyczne elementy obiektywu minimalizują zniekształcenia, a elementy ze szkła ED (Extra-low Dispersion) gwarantują doskonały kontrast, rozdzielczość i odwzorowanie kolorów.
Szybkie i inteligentne ustawianie ostrości
Mechanizm wewnętrznego ustawiania ostrości sprawia, ze tubus obiektywu jest nieruchomy, co pozwoliło na uzyskanie bardziej kompaktowego rozmiaru, szybko działającej automatycznej regulacji ostrości i zredukowanych minimalnych odległości dla ustawiania ostrości.
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Sony E |
| Format matrycy | Tylko APS-C |
| Zakres ogniskowej | 55 – 210 mm |
| Przysłona | f/4,5-6,3 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 100 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 13 elementów w 9 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 49 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 63,8 x 108 mm (długość x średnica) |
| Waga | 345 g |
| Kod sklepu (SKU) | SEL55210B.AE |
| Kod EAN | 4905524958706 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.