Laptop HP EliteBook 850 15 i7-1165G7/16GB/512/Win10 Pro
4.93333
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Laptop HP EliteBook 850 G8 3C8J0EA 15.6" / i7-1165G7 / 16 GB / 512 GB SSD / Windows 10 Pro / Silver
Postaw na wysokojakościowy sprzęt do codziennej pracy biznesowej. W laptopie HP EliteBook 850 G8 3C7Z7EA został zastosowany czterordzeniowy procesor Intel Core i7-1165G7. To lekkie, mobilne urządzenie z ekranem o przekątnej 15,6 cala umożliwia wielogodzinną pracę i oferuje legendarną niezawodność oraz zabezpieczenia klasy korporacyjnej. Niezwykle szeroka gama portów, opcje bezprzewodowej łączności czy wysokiej jakości wyświetlacz Full HD z pewnością przełożą się na komfort Twojej pracy.
Wygodny ekran IPS
HP EliteBook 850 G8 to niezbędny laptop do codziennego użytku. Dzięki wyświetlaczowi Ekran IPS i rozdzielczości Full HD 1920X1080 będziesz cieszył się wyraźnymi obrazami w podróży oraz siedząc przy biurku. Procesor Intel Core i7 jedenastej generacji wraz z 16 GB pamięci RAM i dyskiem SSD o pojemności 512 GB zapewnia moc niezbędną do wykonywania skomplikowanej pracy. System audio od Bang & Olufsen, podwójne głośniki audio i układ trzech mikrofonów doskonale sprawdzi sie przy pracy z dźwiękiem oraz przy oglądaniu filmów.
Laptop HP EliteBook 850 G8 z innymi urządzeniami
Procesor Intel Core i7 zaskoczy Cię olbrzymią mocą, szybkością oraz sprawnością, z jaką realizuje najbardziej wymagające zadania. Dzięki technologii Intel Turbo Boost procesor w inteligentny sposób zwiększa taktowanie zegarów, wyzwalając jeszcze większą moc obliczeniową.
Solidna bateria
Pracuj swobodnie przez cały dzień dzięki energooszczędnym podzespołom, soldnej baterii oraz systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom oraz funkcjom współpracy i łączności HP. Wbudowany układ zabezpieczający modułu Trusted Platform Module (TPM) 2.0 oferuje funkcję obsługi szyfrowania sprzętowego w celu ochrony danych, wiadomości e-mail i tożsamości użytkownika.
Specyfikacja
| Marka | Acer |
| Seria | EliteBook |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Typ ekranu | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 pikseli |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Procesor | Intel Core i7 (4 rdzenie, 8 wątków) |
| Taktowanie procesora (GHz) | 4,7 GHz |
| Rodzaj pamięci RAM | DDR4 3200 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rodzaj dysku | SSD M.2 PCIe |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć karty graficznej | Pamięć współdzielona |
| Typ baterii | Litowo-jonowa |
| Pojemność baterii | 3-ogniwowa, 56 Wh |
| Łączność | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth |
| Złącza | HDMI, Mikrofonowe/słuchawkowe (combo), USB 3.1 2 szt. |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Wymiary | 35,6 × 23,37 × 1,92 cm |
| Waga | 1,68 kg |
| Dodatkowe informacje | wbudowane: głośniki, kamera, mikrofon; podświetlana klawiatura |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz sieciowy |
| Kod sklepu (SKU) | 3C8J0EA |
| Kod producenta (EAN) | 196188197295 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.