towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mysz bezprzewodowa HP Z4000 Czarny

Oryginalne akcesoria HP to gwarancja najwyższej jakości
HP Z4000 to cienka, ultramobilna mysz o wysokości nieprzekraczającej 26 mm (1") jest doskonałym dodatkiem do komputera przenośnego lub tabletu. Ergonomiczne wzornictwo sprzyja komfortowej, naturalnej pozycji dłoni i nadgarstka dzięki bardzo niewielkiej wysokości myszy, odpowiedniemu kształtowi oraz bocznym powierzchniom kontaktu z dłonią. Kształt myszki jest przyjazny osobom leworęcznym. Wrażenia dotykowe i nawigacyjne tej zgrabnej myszy są typowe i celowe dzięki trzem standardowym przyciskom i kółku przewijania delikatnie wkomponowanemu w niski profil. Zasilanie akumulatorem o wydłużonej żywotności nawet do 24 miesięcy. Oszczędności na kosztach wymiany akumulatora oraz większa wygoda związana z dłuższym działaniem sprzętu.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Interfejs | USB |
| Sensor | Optyczny |
| Rozdzielczość | 1200 dpi |
| Profil | Uniwersalny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Czas pracy na baterii | Żywotność akumulatora do 24 m-cy w zależności od intensywności użytkowania i warunków pracy na komputerze |
| Kolor | Czarny |
| Zasięg | 10 m |
| Dołączone akcesoria | Bateria AA 2 szt |
| Wymiary | 101,70 x 64,60 x 25,00 mm |
| Waga | 80 g |
| Kod sklepu (SKU) | H5N61AA |
| Kod producenta (EAN) | 725184015045 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.