towar niedostępny
Dostępny
Opis
Plecak HP Lightweight 15
Wyróżnij się z tłumu z plecakiem HP Lightweight 15! Niezwykle stylowy, niesamowicie lekki, wykonany z wodoodpornej tkaniny sprawi, że nigdy się z nim nie rozstaniesz. Wystające kieszenie pomieszczą wszystkie potrzebne akcesoria i dają łatwy dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy. Dodatkowe miejsce na butelkę pomaga w utrzymaniu nawodnienia będąc w ciągłym biegu.
Jeszcze więcej miejsca na akcesoria
Kieszeń na laptop o przekątnej 15,6 cala jest wyściełana miękkim materiałem i chroni sprzęt przed wstrząsami. W środku znalazło się również miejsce na ukrycie karty miejskiej lub paszportu. Wodoodporna tkanina, z której został wykonany plecak, chroni całe jego wyposażenie przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Cała konstrukcja została wyposażona w szelki z wyściółką i piersiowy pasek, aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort noszenia. Jeśli poruszasz się z walizką, możesz skorzystać z dodatkowego paska i zamocować plecak na jej uchwycie.
Specyfikacja
| Kompatybilność | 15.6" |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary | 28 × 44 × 11,5 cm |
| Waga | 0,55 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 1G6D3AA |
| Kod producenta (EAN) | 195122342876 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.