towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Plecak HP Odyssey do laptopów 15,6"
Plecak HP Odyssey 15,6" zapewnia miejsce dedykowane dla laptopów i tabletów, cechuje się sportowym wyglądem i funkcjonalnością. Solidna wyściółka wewnętrzna i zewnętrzna z wydzieloną przegródką na komputer przenośny i tablet. Zapewniająca cyrkulację powietrza zewnętrzna wyściółka i kanaliki powietrzne przynoszą ulgę podczas długich wędrówek. Wyłożona gąbką i zamykana na zamek kieszeń pomaga chronić laptopy o przekątnej do 15,6″.
Przemyślana przestrzeń
Plecak HP Odyssey posiada wiele kieszeni na małe przedmioty i praktyczny zaczep na klucze. Wygodny dostęp do napoju dzięki rozkładanej bocznej kieszonce z siatki. Liczne szlufki i paski umożliwiają szybki dostęp do drobiazgów, które musisz mieć pod ręką.
Specyfikacja
| Kompatybilność | 15.6" |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary | 33 x 46 x 15 cm |
| Waga | 880 g |
| Kod sklepu (SKU) | 5WK92AA |
| Kod producenta (EAN) | 193424770649 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.