towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mysz bezprzewodowa HP X200 Black - gwarancja najwyższej jakości
PElegancka i nowoczesna mysz bezprzewodowa HP X200 nadaje modny wygląd każdej przestrzeni roboczej. Nowoczesna linia uwodzi kształtem. Bezprzewodowa mysz X200 jest wyposażona w najnowsze technologie. Połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz zapewnia swobodę pracy. Okres eksploatacji baterii wynosi nawet do 12 miesięcy. Regulowany czujnik optyczny działa na większości powierzchni roboczych. Zaprojektowana zgodnie ze standardami i ścisłymi wytycznymi światowej klasy mysz bezprzewodowa HP X200 łączy smukłą, nowoczesną budowę z przydatnymi, zaawansowanymi funkcjami.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Interfejs | USB |
| Sensor | Optyczny |
| Rozdzielczość | 1200 DPI |
| Profil | Uniwersalny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Kolor | Czarny |
| Zasięg | 10 m |
| Dołączone akcesoria | Bateria AA, odbiornik USB |
| Dodatkowe informacje | Żywotność baterii do 12 m-cy w zależności od intensywności użytkowania |
| Wymiary | 11,5 x 6,33 x 3,62 cm |
| Waga | 60 g |
| Kod sklepu (SKU) | 6VY95AA |
| Kod producenta (EAN) | 194850334122 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.