towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Monitor HP M27fe 27" - komfort użytkowania i wzornictwo
Model HP FHD M27fe to monitor spełniający wiele funkcji: odpręża, angażuje i zapewnia dobre samopoczucie. Został wyposażony w technologię IPS zapewniającą ultraszeroki kąt widzenia – 178 stopni, 99% gamę kolorów sRGB dbającą o dokładność odwzorowania barw oraz funkcję Freesync, niemęczącą wzroku i pozwalającą na odbiór głębi i dynamiki obrazu. Do tego FHD HP M27fe charakteryzuje się uproszczoną konfiguracją i prawie bezramkowym ekranem. Łączy niebanalny wygląd z troską o środowisko - został zaprojektowany z materiałów pochodzących w 85% z recyklingu, w tym w 5% z tworzyw sztucznych odzyskanych przed wyrzuceniem do oceanu.
Łatwość personalizacji i dostosowania ekranu
Smukły profil, innowacyjna obudowa kabli i niemal bezramkowa konstrukcja umożliwiają estetyczne łączenie ekranów w wizyjne moduły. Ponadto monitor daje się łatwo spersonalizować za pomocą prostego w obsłudze, intuicyjnego oprogramowania HP Display Center, które pozwala na dostosowanie ustawień, dzielenie ekranu, a nawet jego przyciemnianie. Wejdź do świata gier lub popraw jakość pracy poprzez obraz z na nowo zdefiniowaną rozdzielczością. Utrzymaj dobrą organizację w miejscu pracy dzięki przejściu kabla zlokalizowanemu w stojaku monitora.
Technologia HP Eye Ease z certyfikatem Eyesafe®
3 x lepsza jakość – pod względem wyglądu, wrażeń, działania. Komfort oglądania treści na monitorze FHD HP M27fe udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu technologii Eyesafe. Stale aktywny filtr niebieskiego światła chroni oczy przed zmęczeniem, a jednocześnie nie wpływa na odwzorowanie kolorów. Jeżeli lubisz multimedialne treści model M27fe będzie idealnym wyborem z myślą o zachowaniu jakości Twojego wzroku. Do tego zastosowana w monitorze technologia IPS zapewnia czytelny obraz pod niemal każdym kątem. Teraz możesz oglądać ulubione treści z każdego miejsca w domu.
Specyfikacja
| Format ekranu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rodzaj matrycy | Antyrefleksyjna |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Jasność | 300 nitów |
| Kontrast | 1000:1 |
| Czas reakcji | 5 ms GtG (z funkcją Overdrive) |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia w pionie | 178° |
| Wielkość plamki | 0,311 mm × 0,311 mm |
| Zakrzywienie | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Głośniki | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Złącza | D-Sub, HDMI |
| Kolor | Srebrny |
| Pobór mocy | 23 W (maks.), 16 W (normalna praca), 0,5 W (tryb gotowości) |
| Klasa energetyczna | D |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi, przewód HDMI, przewód zasilający, zasilacz sieciowy |
| Dodatkowe informacje | Menu ekranowe, AMD FreeSync™, tryb niskiej emisji niebieskiego światła powłoka antyrefleksyjna, mikrokrawędzie z 3 stron, Pochylenie ekranu: od -5 do +25°. |
| Wymiary | 60,79 × 18,82 × 43,73 cm (z podstawą), 60,79 × 3,42 × 35,6 cm (bez podstawy) |
| Waga | 3,2 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 43G45E9 |
| Kod producenta (EAN) | 196068981341 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.