Samsung Galaxy Tab S7 Fe 12.4" 6 GB / 128 GB / Wi-Fi / rysik S-Pen / Mystic Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Tablet Samsung Galaxy Tab S7 Fe 12.4" 6 GB / 128 GB / Wi-Fi / rysik S-Pen / Mystic Black SM-T733NZKEEUE
Samsung Galaxy Tab S7 Fe Wi-Fi to smukły i nowoczesny tablet z efektownym ekranem 12.4 cala i magnetycznym rysikiem S-Pen. To doskonałe narzędzie do rozrywki i twórczych wyzwań w programach do grafiki. Tablet wyposażono w wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 778G z układem graficznym Adreno 642L, 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci na dane, którą można rozszerzyć przy pomocy kart microSD.

Fantastyczny ekran WQXGA tabletu Samsung Galaxy Tab S7 Fe
Podziwiaj wspaniałe kolory i doskonały kontrast na 12.4" wyświetlaczu Galaxy Tab S7 FE. Wysoka rozdzielczość WQXGA 2 560 x 1 600 pikseli pozwoli Ci dostrzec najdrobniejsze szczegóły, a dzięki technologii TFT nie musisz obawiać się długotrwałego wyświetlania statycznych treści, na przykład stron pasjonującej książki czy nawigacji. Pojemnościowy, 10-punktowy ekran doskonale obsługuje dołączony rysik S-Pen, teraz na pewno rozwiniesz swoją kreatywność. Perfekcyjny obraz uzupełniają dwa głośniki AKG. Dzięki Dolby Atmos tworzą efektowny dźwięk przestrzenny, który przenosi Cię do samego serca akcji.

Innowacyjny procesor w Twoim Tab S7 Fe
Ogromnym atutem Galaxy Tab S7 Fe są wydajne podzespoły, które sprawnie obsłużą każdą wymagającą grę, program graficzny i świetnie sprawdzą się przy pracy z wieloma aplikacjami jednocześnie. Szybki procesor Qualcomm Snapdragon 778G, wspierany przez układ grafiki Adreno 642L oraz optymalną ilość 6 GB pamięci RAM umożliwia wielozadaniowość na niespotykanym poziomie. Efekty swojej pracy zapiszesz w pamięci wewnętrznej Samsunga Galaxy Tab S7 Fe o pojemności 128 GB. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, możesz skorzystać z opcjonalnych kart microSD.

Tablet Samsung Galaxy Tab S7 Fe - uwolnij inwencję z rysikiem S-Pen
Samsung wspiera Twoje kreatywne myślenie, a Samsungu Galaxy Tab S7 Fe za sprawą rysika S-Pen magnetycznie mocowanego z tyłu tabletu staje się Twoim podstawowym narzędziem pracy. Za sprawą niskiego opóźnienia i miękkiej końcówki, rysik S-Pen zapewnia realistyczne doświadczenie pisania klasycznym długopisem. Oprogramowanie Tab S7 Fe potrafi w czasie rzeczywistym zamienić odręczne pismo w tekst cyfrowy. W efekcie prezentowany tablet od Samsunga to idealne urządzenie do tworzenia odręcznych notatek oraz precyzyjnych szkiców.

Tablet Samsung Galaxy Tab S7 Fe 12.4" - aplikacje stworzone o rysiku
Tablet S7 Fe to nie tylko innowacyjne podzespoły zawarte w pięknej oprawie, ale także aplikacje stworzone z myślą o pełnym wykorzystaniu dedykowanego Rysika S-Pen.
Notatki Samsung są idealnym połączeniem prostoty, a zarazem maksymalizacji możliwości. Za ich pomocą możesz w szybki sposób zapisywać swoje myśli, szkice czy rysunki. Dzięki złożonemu algorytmowi urządzenie może także przekształcać odręczne notatki na zapiski w formie tekstu cyfrowego.
Clip Studio Paint to ciekawe narzędzie dla tych, którzy kochają być kreatywni. W połączeniu z rysikiem S-Pen będziesz mógł realizować swoje wizje wprost do cyfrowego środowiska, czyli w pełni edytowalnego. Korzystaj z aplikacji za darmo przez 6 miesięcy i zacznij tworzyć wspaniałe arcydzieła. Poszukaj osób o podobnych zainteresowaniach. Aplikacja PENUP jest siecią społecznościową dla osób lubiących rysować i szukających interakcji z równie kreatywnymi osobami.

Samsung Galaxy Tab S7 Fe 12.4" 6 GB / 128 GB / Wi-Fi - aparaty do zdjęć i wideokonferencji
Tab S7 Fe ukazuje swoją moc w każdym aspekcie, również fotograficznym. Wysokiej klasy aparat do selfie 5 Mpix sprawi, że na każdym zdjęciu będziesz wyglądał doskonale. Równie dobrze sprawdzi podczas rozmów na komunikatorach internetowych czy platformach do wideo rozmów. Przełącz swój Tab 7 FE w tryb poziomy podczas rozmowy wideo, a przedni aparat utrzyma Cię w centrum ekranu. Masz także do dyspozycji główną kamerę o rozdzielczości 8 Mpix, z którą nagrasz idealnie płynne filmy w rozdzielczości Full HD.

Tablet Samsung Galaxy Tab S7 Fe posiada wydajny akumulator 10 090 mAh
Rozrywka bez końca. Z Galaxy Tab S7 Fe to możliwe! Na pokładzie tabletu znajdziesz potężny akumulator litowo-jonowy o pojemności 10 090 mAh. W połączeniu z energooszczędnymi podzespołami bateria bez problemu pozwoli na ekstremalny kinowy maraton - nawet 13 godzin ciągłego oglądania filmów. A dzięki ultra szybkiemu ładowaniu Super Fast Charging o mocy 45W, naładujesz swój tablet do pełna w około 90 minut.

Samsung Galaxy Tab S7 Fe 12.4" Wi-Fi - jeszcze lepsza wielozadaniowość
Zwiększ ilość swoich okien aplikacji z zaawansowanym multitaskingiem na Galaxy Tab S7 FE. Z App Pair możesz działać na trzech aplikacjach jednocześnie - jedyne, co musisz zrobić, to ustawić go na panelu Edge. Wszystkie te aplikacje możesz dostosować pod swoje indywidualne preferencje, nawet z wieloma ustawieniami dla tej samej aplikacji.

Galaxy Tab S7 Fe - więcej możliwości dzięki Samsung DeX
Przenieś wielozadaniowość na wyższy poziom. Samsung DeX daje Ci dostęp do Twoich aplikacji oraz dokumentów zapewniając Ci prosty dostęp do nich przy pomocy intuicyjnego i uproszczonego paska zadań. Kolejność aplikacji synchronizuje się pomiędzy Twoimi urządzeniami, dzięki czemu w prosty i szybki sposób możesz znaleźć to, czego szukasz. Dla zwiększenia wygody, korzystaj także z opcjonalnej klawiatury Samsung.

Tablet Samsung Tab S7 Fe - Twój ekosystem Galaxy
Połącz swój Samsung Tab S7 FE z urządzeniami Galaxy. Przenoś strony www lub kopiuj tekst pomiędzy smartfonem z tabletem. Korzystaj z inteligentnych słuchawek TWS. Gdy podczas oglądania ulubionego serialu ktoś do Ciebie zadzwoni, Galaxy Buds automatycznie przełączą się na smartfon, a po zakończeniu rozmowy, na tablet, abyś mógł komfortowo kontynuować seans.

Tablet Galaxy Tab S7 Fe - jakość i styl
12.4-calowy tablet Samsung Galaxy Tab S7 Fe jest lekki i zjawiskowo smukły. Aluminiowa obudowa w klasycznej czerni jest wytrzymała i wygląda świetnie. Jeśli preferujesz żywe kolory, wybierz S7 FE w odcieniu różu lub zieleni. S7 Fe waży tylko 608 g - możesz więc zabrać go ze sobą praktycznie w każde miejsce.

Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy TFT |
| Przekątna ekranu | 12.4" |
| System operacyjny | Android 11 |
| Rozdzielczość ekranu | 2 560 x 1 600 piks. |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 8.0 Mpix |
| Aparatu przedni (MP) | 5.0 Mpix |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | FHD (30 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 778G (4 rdzenie, 2.4 GHz + 4 rdzenie, 1.8 GHz) |
| Układ graficzny | Adreno 642L |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 10 090 mAh |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax), Bluetooth |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Nawigacja satelitarna | GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Metalowa |
| Czujniki | Akcelerometr, Halla, światła, zbliżenia, żyroskop, czujnik geomagnetyczny |
| Wysokość (mm) | 185,0 mm |
| Szerokość (mm) | 285,0 mm |
| Grubość (mm) | 6,3 mm |
| Waga (g) | 610 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Galaxy Tab S |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | SMT733NZKEEUE |
| Kod producenta (EAN) | 8806092766273 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.