Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4" 6 GB / 128 GB / 5G / rysik S-Pen / Mystic Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Galaxy Tab S7 Fe 12.4" 6 GB / 128 GB / 5G / rysik S-Pen
Doskonale ostry i wyraźny obraz zamknięty w ekranie tabletu Samsung Galaxy Tab S7 Fe jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje rozwiązania dla swoich codziennych potrzeb. Tablet posiada najszybszy procesor Qualcomm Snapdragon 750G 5G z układem graficznym Adreno 619, pamięć RAM 6 GB oraz 128 GB pamięci na dane, które będziesz mógł twórczo wykorzystać. Wszystko to za sprawą ulepszonego rysika S-Pen i mega szybkiej łączności bezprzewodowej Wi-Fi oraz najnowszej generacji sieci 5G.

Doskonałe parametry w Samsungu Galaxy Tab S7 Fe (SM-T736BZKEEUE)
W Samsungu Galaxy Tab S7 Fe znajdziesz doskonały ekran o przekątnej 12.4 cala i wysokiej rozdzielczości WQXGA 2 560 x 1 600 pikseli, wykonany w technologii TFT. Dobre parametry techniczne to nie wszystko, ekran Samsung Tab S7 Fe, dzięki pełnej obsłudze rysika S-Pen pozwoli rozwinąć skrzydła Twojej kreatywności.

Innowacyjny procesor w Twoim Tab S7 Fe (SM-T736BZKEEUE)
Biorąc ten tablet do ręki masz do czynienia z jednym z najlepszych tabletów dostępnych na rynku. Posiada on parametry będące gwarantem pełni mocy niezależnie od pracy jaką wykonujesz, a to za sprawą wydajnego układu Qualcomm Snapdragon 750G 5G. Optymalna ilość 6 GB RAM umożliwia wielozadaniowość na niespotykanym poziomie jednocześnie w ramach wielu aplikacji i projektów, które zapiszesz w pamięci wewnętrznej Samsunga Galaxy Tab S7 Fe o pojemności 128 GB.

Najszybsza możliwa łączność bezprzewodowa w Tab S7 Fe (SM-T736BZKEEUE)
Urządzenia typu smart to nie tylko dotykowe ekrany, moc obliczeniowa równa komputerom, ale także możliwość łączenia się z Internetem niezależnie od tego, gdzie w danej chwili jesteś. Podobnie dzieje się w przypadku Samsunga Galaxy Tab S7 Fe, zaopatrzonego w Wi-Fi 5. generacji oraz moduł sieci komórkowej 5G, które łącznie zapewniają transfer danych o naprawdę wysokich prędkościach.

Pracuj z rysikiem S-Pen na Samsung Galaxy S7 Fe (SM-T736BZKEEUE)
Samsung wspiera Twoje kreatywne myślenie, a Samsungu Galaxy Tab S7 Fe za sprawą rysika S-Pen magnetycznie mocowanego z tyłu tabletu staje się Twoim podstawowym narzędziem pracy. W efekcie prezentowany tablet od Samsunga to idealne urządzenie do tworzenia odręcznych notatek oraz precyzyjnych szkiców.

Aplikacje stworzone z myślą o Twoim Samsungu Galaxy Tab S Fe (SM-T736BZKEEUE)
Tablet S7 Fe to nie tylko innowacyjne podzespoły zawarte w pięknej oprawie, ale także aplikacje stworzone z myślą o pełnym wykorzystaniu Rysika S-Pen.
Notatki Samsung
Są idealnym połączeniem prostoty, a zarazem maksymalizacji możliwości. Za ich pomocą możesz w szybki sposób zapisywać swoje notatki, szkice czy rysunki. Dzięki złożonemu algorytmowi urządzenie może także przekształcać odręczne notatki na zapiski w formie tekstu cyfrowego.

Clip Studio Paint
Jest najlepszym narzędziem dla tych, którzy kochają kreatywną twórczość. W połączeniu z rysikiem S-Pen będziesz mógł realizować swoje wizje wprost do cyfrowego środowiska, czyli w pełni edytowalnego.

Zdjęcia, filmy i wideorozmowy - kamery Samsung Tab S7 Fe (SM-X806BZSAEUE)
Tab S7 Fe ukazuje swoją bezkompromisowość w każdym aspekcie, również w przednim i tylnym aparacie. Wysokiej klasy aparat do selfie sprawi, że na każdym zdjęciu będziesz wyglądał doskonale. Masz także do dyspozycji główną kamerę o rozdzielczości 8 Mpix, z którą nagrasz idealnie płynne filmy w rozdzielczości Full HD.

Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy TFT |
| Przekątna ekranu | 12.4" |
| System operacyjny | Android 11 |
| Rozdzielczość ekranu | 2 560 x 1 600 piks. |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 8.0 Mpix |
| Aparatu przedni (MP) | 5.0 Mpix |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | FHD (30 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 750G 5G |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 10 090 mAh |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax), Bluetooth |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Nawigacja satelitarna | GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Metalowa |
| Czujniki | Akcelerometr, Halla, światła, zbliżenia, żyroskop, czujnik geomagnetyczny |
| Wysokość (mm) | 185,0 mm |
| Szerokość (mm) | 285,0 mm |
| Grubość (mm) | 6,3 mm |
| Waga (g) | 608 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Galaxy Tab S |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | SMT736BZKEEUE |
| Kod producenta (EAN) | 8806092264069 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.