Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 P613 10.4" 4/128 GB / Wi-Fi niebieski
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 P613 10.4" 4/128 GB / Wi-Fi niebieski
Wybierz niebieski tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite i przekonaj jak przyjemna może być codzienna praca oraz rozrywka. Doskonały ekran o przekątnej 10.4", ukazujący obraz w rozdzielczości 2000 x 1200 pikseli, wysokiej jakości głośniki odtwarzające przestrzenny dźwięk w technologii Dolby Atmos i potężna bateria zapewnią Ci wyjątkowo ekscytujące doznania zwieńczone intuicyjną obsługą i możliwościami rysika S Pen.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite - zabawa i nauka
Z rysikiem S-Pen możesz zrobić praktycznie wszystko, co dzieje się w cyfrowym świecie. Twórz notatki i szkice w niemalże każdym kolorze, dzięki opcji przypisywania tagów możesz je łatwo uporządkować. Rysik S Pen pozwala na bezpośrednią edycję dokumentów PDF. Zapisuj odręczne notatki w aplikacji Samsung Notes. Bądź kreatywny - szkicuj, maluj i udostępniaj swoje prace, a to tylko przedsmak tego co jeszcze możesz zrobić z S6 Lite.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 P613 10.4" 4/128 GB / Wi-Fi niebieski - zrób więcej będąc w ruchu
Pełna produktywność podobna do komputera PC w smukłym tablecie z Samsung DeX. Wystarczy dotknąć przycisku DeX na panelu Szybkim, aby uzyskać funkcje, które pozwalają korzystać z tabletu tak jak z komputera. Otwórz kilka okien jednocześnie, przeciągnij i upuść zdjęcie do wiadomości e-mail, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy, aby uzyskać więcej funkcji.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 P613 10.4" 4/128 GB / Wi-Fi niebieski - wielozadaniowy
Rozpocznij i zakończ dzień z poczuciem efektywnie wykorzystanego czasu. Dzięki połączeniom wideo skonsultujesz projekty ze współpracownikami, a wszelkie zmiany naniesiesz już w trakcie ich omawiania. Z dodatkową pamięcią microSD najważniejsze dokumenty będziesz mieć zawsze pod ręką.

Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy TFT |
| Przekątna ekranu | 10.4" |
| System operacyjny | Android 12 |
| Rozdzielczość ekranu | 2 000 x 1 200 piks. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 8 Mpix |
| Aparatu przedni (MP) | 5 Mpix |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | Full HD / 30p |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 720G |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 7 040 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | Bluetooth 5.0, Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, VHT80 MIMO) |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C, miniJack 3,5 mm |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Metalowa |
| Czujniki | Akcelerometr, Czujnik żyroskopowy, Sensor chwytu, Czujnik Halla, Czujnik koloru RGB |
| Wysokość (mm) | 244,5 mm |
| Szerokość (mm) | 154,3 mm |
| Grubość (mm) | 7,0 mm |
| Waga (g) | 465 g |
| Kolor | Niebieski |
| Seria | Galaxy Tab S |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | SMP613NZBETGY |
| Kod producenta (EAN) | 8806094461688 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.