Tablet Xiaomi Pad 8 Wi-Fi 11.2" 8/256GB Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Tablet Xiaomi Pad 8 Wi-Fi 11.2" 8/256GB Niebieski - Blue
Specyfikacja
| Typ ekranu | LCD IPS |
| Przekątna ekranu | 11.2" |
| System operacyjny | Android 16 (Xiaomi HyperOS 3) |
| Jasność ekranu | 800 nitów |
| Rozdzielczość ekranu | 3200 x 2136 pikseli |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 345 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 13 MP |
| Aparatu przedni (MP) | 8 MP |
| Przysłona | f/2.2 - aparat tylny, f/2,28 - aparat przedni. |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K przy 30 kl./s, 1080P przy 30 kl./s, 60 kl./s, 720P przy 30 kl./s. |
| Procesor | Snapdragon 8s Gen 4 |
| Układ graficzny | Adreno 825 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 9200 mAh; Czas pracy: 17,78 (odtwarzanie video), 13,25 (rozmowy online). |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 45 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | Wi-Fi 7, 2×2 MIMO, Wi-Fi Direct, Miracast, Bluetooth 5.4, IPv6. |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| USB - złącza | USB-C |
| Materiał obudowy | Szkło ochronne: Corning Gorilla Glass 3, Tył: PU i włókno szklane, Ramka: Plastik/Metal. |
| Odporność | IP52 |
| Czytnik linii papilarnych | Brak |
| Czujniki | Akcelerometr, Żyroskop, Przedni czujnik światła otoczenia (temperatura barwowa), Tylny czujnik światła otoczenia, Czujnik migotania, Czujnik Halla, Czujnik magnetyczny, Czujnik zbliżeniowy, Dioda RGB, Pilot na podczerwień. |
| Dodatkowe informacje | Xiaomi HyperAi, Dolby Vision, Jakość dźwięku Hi-Res, 4 Głośniki, Dolby Atmos, Technologia Wet Touch, Technologia AIGC, Certyfikaty TÜV Rheinland: niskiej emisji niebieskiego światła, zgodności z rytmem dobowym, braku efektu stroboskopowego. |
| Wysokość (mm) | 251,22 mm |
| Szerokość (mm) | 173,42 mm |
| Grubość (mm) | 5,75 mm |
| Waga (g) | 485 g |
| Kolor | Niebieski |
| Seria | Redmi Pad |
| W zestawie | Kabel USB-C, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | VHU6398EU |
| Kod producenta (EAN) | 6932554473518 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.