Tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite P619 (2022) 10.4" LTE 4/128 GB S-Pen Szary - Grey
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite P619 (2022) 10.4" LTE 4/128 GB S-Pen Szary - Grey
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy TFT |
| Przekątna ekranu | 10.4" |
| System operacyjny | Android 12 z One UI |
| Rozdzielczość ekranu | 2000 x 1200 pikseli |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~224 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 90 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 8 MP - szerokokątny |
| Aparatu przedni (MP) | 5 MP |
| Przysłona | ƒ/1.9 - główny, ƒ/2.0 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | Full HD (1920 × 1080)@30 kl./s |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 720G |
| Układ graficzny | Adreno 618 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 7040 mAh; Akumulator Li-Ion |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 15 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 4G LTE, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0 |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| USB - złącza | USB-C, gniazdo słuchawkowe 3.5 mm |
| Nawigacja satelitarna | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Szkło, aluminium |
| Czujniki | Akcelerometr, Czujnik żyroskopowy, Czujnik Halla, Czujnik światła otoczenia |
| Dodatkowe informacje | Głośniki stereo z Dolby Atmos |
| Wysokość (mm) | 244,5 mm |
| Szerokość (mm) | 154,3 mm |
| Grubość (mm) | 7 mm |
| Waga (g) | 465 g |
| Kolor | Szary |
| Seria | Galaxy Tab S |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja |
| Kod sklepu (SKU) | SMP619NZAEDBT |
| Kod producenta (EAN) | 8806094463699 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.