Tablet OnePlus Pad Lite 11" 6/128GB Wi-Fi Niebieski - Aero Blue
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Tablet OnePlus Pad Lite 11" 6/128GB Wi-Fi Niebieski - Aero Blue
Specyfikacja
| Typ ekranu | LCD |
| Przekątna ekranu | 11" |
| System operacyjny | Android 15 (OxygenOS 15.0.1) |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 pikseli |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 207 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 90 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 5 MP |
| Aparatu przedni (MP) | 5 MP |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 1080p/720p przy 30 k./s |
| Procesor | MediaTek Helio G100 |
| Układ graficzny | Mali‑G57 MC2 |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 9340 mAh (typowa), 9098 mAh (znamionowa) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 33 W (Supports SUPERVOOC) |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | Wi-Fi 5, Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| USB - złącza | USB-C |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność | IP42 |
| Czujniki | Rozpoznawanie twarzy |
| Dodatkowe informacje | Wbudowane 4 głośniki z certyfikatem Hi-Res Audio |
| Wysokość (mm) | 166.46 mm |
| Szerokość (mm) | 254.91 mm |
| Grubość (mm) | 7.39 mm |
| Waga (g) | 530 g |
| Kolor | Niebieski |
| Seria | OnePlus Pad |
| W zestawie | Kabel USB-C, Skrócona instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | 5511100590 |
| Kod producenta (EAN) | 6921815629092 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.