Realme 12x 5G 6/128GB Zielony - Feather Green
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Realme 12x 5G 6/128GB Zielony - Feather Green
Specyfikacja
| Typ ekranu | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6,67" |
| System operacyjny | Android 14 (Realme UI 5.0) |
| Rozdzielczość ekranu | 1604 x 720 pikseli |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~264 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP |
| Aparatu przedni (MP) | 8 MP |
| Przysłona | f/1.8 - główny, f/2.0 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | Tył: 1080p@30 fps, 720p@120 fps slow-mo, Przód: 1080p@30 fps |
| Procesor | MediaTek Dimensity 6100+ (6 nm, octa-core, maks. 2,2 GHz) |
| Układ graficzny | ARM Mali‑G57 MC2 |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5000 mAh (typowa), 4880 mAh (minimalna) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 15 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi‑Fi b/g/n/ac, Bluetooth 5.3 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nanoSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB‑C, gniazdo microSD, jack 3,5 mm |
| Nawigacja satelitarna | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, szkło |
| Czytnik linii papilarnych | Z boku |
| Czujniki | Akcelerometr, żyroskop, magnetometr, czujnik zbliżeniowy, światła |
| Dodatkowe informacje | AI Boost, Certyfikat TÜV Rheinland Low Blue Light, Certyfikat TÜV SÜD |
| Wysokość (mm) | 165,6 mm |
| Szerokość (mm) | 76,1 mm |
| Grubość (mm) | 7,89 mm |
| Waga (g) | ~190 g |
| Kolor | Zielony |
| Seria | realme 12 |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja. |
| Kod sklepu (SKU) | RMX3997GR |
| Kod producenta (EAN) | 6941764430990 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.