Motorola Edge 60 Pro 5G 12/512GB Niebieski - Dazzling Blue
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Motorola Edge 60 Pro 5G 12/512GB Niebieski - Dazzling Blue
Specyfikacja
| Typ ekranu | P‑OLED |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| System operacyjny | Android 15 |
| Rozdzielczość ekranu | 2712 × 1220 pikseli Super HD |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~446 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | Główny 50 MP (Sony LYTIA 700C), ultraszerokokątny 50 MP, teleobiektyw 10 MP |
| Aparatu przedni (MP) | 50 MP |
| Przysłona | główny f/1.8, teleobiektyw/ultraszerokokątny f/2.0, przedni f/2.0 |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K |
| Procesor | MediaTek Dimensity 8350 |
| Układ graficzny | Arm Mali-G615 MC6 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 6000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | TurboPower™ 90 W; Ładowanie bezprzewodowe 15 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, LTE, Wi‑Fi, Bluetooth |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x SIM (pSIM+eSIM) |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB‑C |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Glonass, Galileo, AGPS, LTEPP, SUPL, Beidou Navic |
| Materiał obudowy | szkło: Gorilla Glass 7i, ramka: aluminium, tył: silikon inspirowany skórą |
| Odporność | IP68/IP69 + MIL‑STD‑810H |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Czujnik zbliżeniowy, czujnik światła otoczenia, akcelerometr, żyroskop, czujnik SAR, koncentrator czujników, magnetometr (e-kompas) |
| Dodatkowe informacje | IP68 + IP69, certyfikat MIL‑STD‑810H, Gorilla Glass 7i, Dolby Vision, HDR10+, Tryb Moto AI, czysta aplikacja, brak reklam, port microSD, potężna jasność 4 500 nit |
| Wysokość (mm) | 160,69 mm |
| Szerokość (mm) | 73,06 mm |
| Grubość (mm) | 8,24 mm |
| Waga (g) | 186 g |
| Kolor | Niebieski |
| Seria | Moto edge |
| W zestawie | Przewód USB-C, igła do wysuwania tacki sim, instrukcja |
| Kod sklepu (SKU) | PB7X0007SE |
| Kod producenta (EAN) | 840023288876 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.